Jump to content
Dogomania

SAMOPOMOC forumowiczów w kupowaniu mięsa dla psów


AM

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

czy ktoś kupuje mięso na poznańskiej 'sielance' bo tam mają mrożone z kością.Wygląda dobrze ,raz je kupiłam i psu smakowało,nic mu po nim nie było.Tylko nie wiem czy w takim miejscu dobrze jest kupować.Może dać je znajomemu wetowi do zbadania?

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4][COLOR=red]KRAKÓW[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][COLOR=black][/COLOR][/B]
[SIZE=1]ja mogę odstąpić mielone mięso dla psów , jakim sama skarmiam moje psy , a także dziesiątki innych moich znajomych nim karmi.[/SIZE]
[SIZE=1]mięso kurze - kurczak mielony jest w całości ( osobiście) , bez kości długich ( wyciągam ).[/SIZE]
[SIZE=1]mięso wołowe - oparte na mielonych sercach + dodatki.[/SIZE]
[SIZE=1]Zaznaczam że mięso prawie wcale nie zawiera tłuszczu i jest przeznaczone do spożycia przez ludzi ( czyli badane ).[/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=red]Moje psy jedzą to mięso tylko surowe ![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1]Po więcej informacji zapraszam pod mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL].[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Na 1 stronie podawalam namiary na sklep na Jeżycach, ale link do szczegolowego watku juz nieaktywny - sklep miesci sie naprzeciw rynku jezyckiego, ma szyld "baranina konina dziczyzna nutrie" i oferuje swietnej jakosci mieso za niska cene, poza wymienionymi rowniez jagniecina.

Link to comment
Share on other sites

Od razu zaznaczam , że nie handluję mięsem ,mam go dla swoich psów i mogę tylko odstąpić po cenie zakupu , jeżeli komuś takowe akurat odpowiadałoby.
Drób - 4zł/kg , oczywiście kury są bez głów!
Wołowe - 5zł/kg.
Przerabiałam już wiele mięs z różnych żródeł , ale to mięso przygotowuję sama , więc wiem co moje psy jedzą , tym mięchem karmię od 2 lat.
Odbiór N.Huta.

Link to comment
Share on other sites

Mój psiaczek (35kg) bardzo lubi szyje kurze do dostania w Tesco w Krakowie po 1.30 -1.50 /kg , lub kostki z dużą ilością mięska odkrojone od udek z kręgosłupem po ok.1.30 /kg.:crazyeye: Jezeli będzie ktoś zainteresowany to mogę zapytać u znajomej prowadzącej hurtownię drobiu jak by to wyglądało cenowo u niej.

Link to comment
Share on other sites

A może coś więcej wiesz np.w której budce???Jestem taka dociekliwa dlatego,że kiedyś pojechałam tam po koninę i pytałam ludzi gdzie mogę ją tu dostać.Wszyscy odpowiadali mi,że kiedys można było ją kupić,ale teraz już nie.Najśmieszniejsze w tym wszystkim było to,że pytałam ich stojąc pod sklepem w którym 5 min później ją kupiłam.:lol: :lol: :lol:
Mimo wszystko dzięki za odpowiedź;)

Link to comment
Share on other sites

na Slasku w BEDZINIE w kazda Srode i Sobote mozna kupic tanio mieso,sa tam stoiska z ubojni gospodarskich.

Za schab placilam 8 zl
Poledwica wolowa 10zl


A dla Psiakow pod koniec godzin targowych mozna kupic o wiele taniej.np Watroba wolowa 1,5 za kg
Sledziona 50gr.kg
przelyki cielece 3,5 za kg
Wolowe,2 zl za kg

mieso gulaszowe wolowe dla psa to 4 zl

Spora grupa znajomych hodowcow kupuje tam mieso dla psiakow.w Sobote kupowalam 10 kilo gulaszu dla psa to 5 kg przelykow dostalam gratis.

Link to comment
Share on other sites

w Będzinie tak jak napisal niedaleko zamku najlepiej sie pytac jak jechac na łagisze i po prawej jest targ nieda sie nie zauwazyc w środy i soboty jest targ miesko jest tanie mozna sobie pooglądac

wontroba wolowa 2,5 zł
serca wolowe 4zł
Mięso wołowe scinki takie dla psa od1zł do4zł w zaleznosci jakie jest
Mozna tez kupic po 4zł w duzym kawałku udziec przedni ale z koscią.
Na koniec targu zawsze taniej nailepiej to tak między 10:30 a 12:00
jechac.

Link to comment
Share on other sites

Bylam w Srode w Bedzinie,:lol: zapasy mieska mamy na 4 miesiace,,udalo nam sie dostac,golen cieleca po 6 zl.Gulasz wolowy po 4 zl.Ogony cielece po 1 zl.

Byly Wymiona wolowe po 20 gr:crazyeye: .
Wprawdzie dlarodziny mieska niekupilam,ale psiarnia ma zapas na jakis czas:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...