Jump to content
Dogomania

SAMOPOMOC forumowiczów w kupowaniu mięsa dla psów


AM

Recommended Posts

[quote name='soti']A ja ostatnio widziałam w naszym tyskim l'eclercu (więc nie wiem jak reszta) lodówkę z psim jedzeniem. Są to kilowe lub półkilowe woreczki z zamrożonym jedzieniem - jakieś skrawki mięsa, podroby, chyba tez kości. I różne rodzaje - wołowina, cielęcina. Nie ma niestety składu procentowego.
Co prawda te woreczki trzeba gotować 20 minut, ale może można podać też na surowo.
Ja się nie skusiłam, bo półkilowy worek 4 zł, więc ja wolę za ta samą cenę sama kupić podroby i mięso.[/quote]



Od paru miesiecu kupuje Karme z Aspolu Wolowine z chrzastkami,dokladnie w woreczku zamrozona.

na ulotce jest napisane gotowac w woreczku 20 minut .Nie podawac na surowo!!!

Ja rozmnazam mieso i gotuie bez worka 35 min albo i wiecej,poczym przelewam mieso na sito i przelewam wrzatkiem aby wyplukac tluscz.

mieso jest grubo mielone,jest w nim sporo chrzastek z zprzelyku,Niema KOSCI!!! Dodaje do tego starta marchewke i gotowany ryz.

To zjadaja moje Yorki,i bardzo im smakuje.

Aspol dowozi mieso do domu! jesli zamowisz powyzej 20 kilo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akitka']Halo! Czy ktoś wie, gdzie na Śląsku można kupić w przystępnej cenie koninę (lub gdzie ją w ogóle kupić), królika, kaczkę? Zrobiłam suni testy alergiczne i nie może ona jeść wołowiny, wieprzowiny, jagnięciny, kurczaka, ryb. Wobec tego muszę poszukać jakichś bardziej niespotykanych gatunków mięs, gdyż przez 9-10 tygodni ma być na diecie eliminacyjnej. Proszę o odzew.[/quote]
W kazda Srode i sobote na Targowisku miejskim w Bedzinie,kupisz mieso konskie i wyroby

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jeana']Za mieszankę mięsną netto 3,50zł za kilogram (brutto = plus 3% vat). Za mieszankę mięsną z warzywami, owocami i olejem 6zł za kg. Jedno opakowanie waży 250g. Jednostkowe opakowania są zbiorczo pakowane w woreczek 1 kg - to mieszanka z warzywami, i w 5 kg - to mieszanka mięsna. Na naszej stronie są firmy, które dystrybuują nasze mieszanki w całej Polsce. Najbliżej Torunia jest w tej chwili hurtownia we Włocławku, ale nad samym Toruniem też pracujemy :) . Proszę o kontakt, chętnie podeślemy do Włocławka darmowe próby. Pozdrawiam.[/quote]

A do Rzeszowa dałoby się podesłać?? Może w Kielcach na wystawie będziecie?? Okrutnie mnie ciekawi to Wasze mięsko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']A do Rzeszowa dałoby się podesłać?? Może w Kielcach na wystawie będziecie?? Okrutnie mnie ciekawi to Wasze mięsko.[/quote]

Będziemy w Kielcach na wystawie :) Zastanowię się też nad możliwością przesłania do Rzeszowa darmowych prób. Proszę o kontakt telefoniczny lyb mailowy - wszystkie namiary są na naszej stronie: [url]www.primex-barf.eu[/url].
Pozdrawiam serdecznie.
Marzena

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jarek']A macie może w planach dystrybucje w Szczecinie lub okolicach bardzo by nam odpowiadało takie mięsko.[/quote]

Jeśli znajdzie się tylko ktoś chętny do dystrybucji w okolicach Szczecina, to oczywiście - jesteśmy "za" :) Może poleci nam Pan kogoś?
Pozdrawiam
Marzena

Link to comment
Share on other sites

Czy jest tu ktoś zorientowany dobrze w tym targu będzińskim? Jaki tam jest wybór dla psów i jakie ceny?
ALbo w ogóle czy ktoś wie, gdzie na Śląsku można kupić mięso dla psa najlepiej wołowe (lub inne niż drób i wieprzowina) tak do 10 zł za kg?
Bo na razie kupuję mięso mielone wołowe w lidlu. Wbrew pozorom jest to chyba najlepsze marektowe mielone bo jest w nim aż 87% mięsa... No ale chciałabym jakiejś zmiany...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jumbolot'].....poza tym wieści o was rozchodzą się i co chwila ktoś pyta mnie czy już do was dotarłam.....i czuję sie w obowiązku.....:cool3:[/quote]

Witam :)
Cieszę się, że wieści się rozchodzą :) Na wystawie we Wrocławiu będzie nasz regionalny dystrybutor - p.Magda Dytko. Proszę się z nią skontaktować - namiary na naszej stronie [url]www.primex-bafr.eu[/url]. Ona doradzi też, jak zaopatrzyć się w nasze jedzonko w Zabrzu :)
Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='bonsai_88']jumbolot jesteś z Zabrza? Masz dogi? Uważaj... szykuje się napad niepotrzymanej wariatki bez instynktu samozachowawczego... uwielbiam dogi i jak tylko was dopadnę to... wygłaszczę za wszystkie czasy :D[/quote]
mam doga a ty jakiego sierściucha posiadasz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mona']Nikt się nie orientuje?Od 2 tygodni łaże po Krakowie i szukam,w masarniach i mięsnych robią wielkie oczy :crazyeye: kiedy pytam o te żołądki....[/quote]


Stawiam na to, że żołądków nie znajdziesz, szczególnie nieoczyszczonych, to smród ponoć nie do zniesienia. W ludzkim sklepie nie ma szans. W USA możesz sobie zamówić w puszce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Śnieżynka']Moge ci podpowiedziec o końskich zołądkach... musiała bys sie przejsc pod hale targowa i popytac bo oni sami rozbieraja konia...i moze by ci zostawili...[/quote]


Matko, a gdzie ta hala?? Będę w Kraku w sobotę może i ja coś ciekawego przywiozę??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...