Jump to content
Dogomania

SAMOPOMOC forumowiczów w kupowaniu mięsa dla psów


AM

Recommended Posts

[quote name='coztego'][B]Formica[/B], na Niedziałkowskiego jest sklep mięsny, gdzie jest w sprzedaży coś, co się nazywa "mięso dla psów", kosztuje chyba ok. 2 zł za kg. Ale nie mam pojęcia co w tym jest, bo nigdy nie kupowałam.[/quote]

zerkne tam , ale jestem pełna wątpliwości czy to aby napewno mięso :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

[B]Kraków[/B] - Hurtownia Makton na ul. Cystersów, pon-pt 5.00-15.00, sob 5.00-9.00. Zaopatrywałam się tam w mięso do mojej restauracji, zawsze świeże. Nie ma dolnego limitu zakupu, no poza takimi rzeczami jak schab, karczek, czy inne rzeczy w wielkich płatach. Drób, podroby itp bez ograniczeń.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arnika'][B]Kraków[/B] - Hurtownia Makton na ul. Cystersów, pon-pt 5.00-15.00, sob 5.00-9.00. Zaopatrywałam się tam w mięso do mojej restauracji, zawsze świeże. Nie ma dolnego limitu zakupu, no poza takimi rzeczami jak schab, karczek, czy inne rzeczy w wielkich płatach. Drób, podroby itp bez ograniczeń.[/quote]

Arnika, a moga tam sie zaopatrywac tez ludzie z ludzi bez problemu? Nie wymagaja działalnosci gospodarczej jak sklep czy własnie restauracja?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='M.M.']Konine można kupic pod Hala Mirowska,w kazdy czwartek jest dostawa,potem tylko mrożonki :-) Jagniecine i krolika na bazarku w Falenicy,ale to juz nie po konkurencyjnych cenach:-([/quote]


Dziękuję bardzo za informacje -podejmę próbę w najbliższy czwartek (pod Halą tzn gdzie? dawno tam nie byłam- czy tam są jakieś budki czy pawilony- jeśli można prosic o szczegóły to będę wdzięczna - zamierzam wysłac tam męża więc muszę mu dac szczegółowe instrukcje - inaczej jak większośc facetów wejdzie w dwa miejsca a potem powie że nigdzie nie było koniny)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M.M.']tybetan wysłałam Ci pw :-)[/quote]

Właśnie odebrałam- BARDZO DZIĘKUJĘ ZA INFO- WYSYŁAM MOJEGO MĘŻA - zobaczymy jak sie sprawi- nie umiem mu odpowiedziec na pytanie co ma kupic bo sama nie wiem co jest dostępn ALE BĘDZIEMY PRÓBOWAC.

SERDECZNE DZIĘKI:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Pełen wybór mięs i podrobów wszelakich (flaki, kurze łapki, ogony, itp) jest na bazarze na Pl. Szembeka w Warszawie (jest to jeden z najstarszych Warszawskich bazarów - jeszcze przed wojną gromadzili się tam chłopi z podwarszawskich wsi).

Ceny np. 2zł za 1kg kurzych łapek, 1,5zł za kg kości cielęcych

Link to comment
Share on other sites

Rynek w Piastowie (kierunek na Pruszków) środy i soboty
1-1,5pln za 1kg korpusów kurzych
1,5-2,5pln za 1kg kurzych łapek
1,5kg za 1kg mrożonego dla psów (zmielone końcówki posprzedażne-ale przed zamrożeniem było świerze, nie są to "śmieci")

od 3lat zaopatruję się w jednym miejscu i nigdy nie miałam problemów z mięsem/kośćmi

oprócz tego na rynku można kupić królika (ale jest on sezonowo) , na Wielkanoc kupowałam za 25pln króliki 2-2,5kg

Link to comment
Share on other sites

Ja dzi odwiedzilam bazar pod hala Mirowska. Co tam jest
Mieso mielone drobiowe dla psow 2 zl/kg -swieze(jak jest sie pozniej to juz moze byc troche zmrozone)
skrawki wolowe/ wieprzowe/ mieszane 3-4 zl/kg
policzki wolowe 5-6zl/kg
policzki cielece 7zl/kg
skrawki cielece (wiecej tluszczu) 2 zl/kg
uszy 1zl/szt
kosci wolowe/cielece 1-2zl/szt
jest tez baranina nawet w sporych ilosciach jednak cen sie nie dowiadywalam

Czy ktos wie moze czy na stadionie Olipmia co piatek sprzedaja mieso??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']M.M % Tybetan poinformujcie mnie moze byc i tu gdzie dokladnie mozna kupic i mniej wiecej w jakich cenach i co dokladnie (czy miesko cz tez jakies kosci, podroby itp);)[/quote]
Ja tam jeżdze tylko po konine,niestety nie wiem co jeszcze można tam kupić i w jakiej cenie.Resztę zakupów robie u siebie na bazarku.;)
A może ktoś wie gdzie w Wawie można kupić mięso nutrii?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M.M.']Ja tam jeżdze tylko po konine,niestety nie wiem co jeszcze można tam kupić i w jakiej cenie.Resztę zakupów robie u siebie na bazarku.;)
A może ktoś wie gdzie w Wawie można kupić mięso nutrii?[/quote]

Dziękuję za informacje - dzisiaj dokonaliśmy zakupu koniny pod halą koszyki- bardzo ładne mięsko po 11 zł/kg.
dajecie koninę surową, sparzoną czy gotowaną?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

w BEDZINIE na TARGOWISKU mozna kupic Przelyki Wolowe i Cielece,z nawet spora iloscia miesa za 1 zl i 2 zl za kilo.

Jeden przelyk wolowy wazy ok 4-5 kilo.

Mostki Cielece 8 zl
Gulasz Wolowy 6 zl


Skrawki Wolowo wieprzowe po 3 zl za kilo, do kazdego 2 kilo skrawek olbrzymia kosc wolowa gratis:lol:

Bardzo tanie sa podroby!! wolowe i wieprzowe Pluca wolowe po 2 zl wieprzowe po 1 zl. watroba 3 zl


Targowisko czynne w Srody i Soboty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ktrebor']Pełen wybór mięs i podrobów wszelakich (flaki, kurze łapki, ogony, itp) jest na bazarze na Pl. Szembeka w Warszawie (jest to jeden z najstarszych Warszawskich bazarów - jeszcze przed wojną gromadzili się tam chłopi z podwarszawskich wsi).

Ceny np. 2zł za 1kg kurzych łapek, 1,5zł za kg kości cielęcych[/quote]
Zgadza się! Świeże!
Jeszcze na ul. Płowieckiej jest sklep zoo "Lemur", mają tu kostki mrożonego mięsa, tanio.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...