Jump to content
Dogomania

SAMOPOMOC forumowiczów w kupowaniu mięsa dla psów


AM

Recommended Posts

słuchajcie, szukam kogoś, kto byłby chętny w cenie hurtowej kupić drób. Mieszkam koło takiej hurtowni, a nie mam gdzie pomiescic 50 kg mieska...jutro sie dopytam, jak wygląda hurt (cena i ile trzeba wziąść,co wchodzi w skład) i czy jest mozliwy dowóz (szukam ludzi z okolic sosnowca, będzie lepiej z transportem)
A może wy macie jakieś hurtownie mieska (wołowina np.) gdzie kupujecie hurtem i taniej was wynosi?Chodzi mi o okolice mojej miejscowości...

buziaki
madzia i gaja

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich
Ja tez jestem z Wwy i tez szukam coraz rozpaczliwiej taniej i dobrej mety na miesko dla mojej leosi, która na razie jest mala, ale za chwile..... :eek:
Odnosi sie to w równym stopniu do swiezego jak do suchego zarelka. Bede bardzo wdzieczna za namiary :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Moniwawa1']Hej, co sie dzieje :(

Na tej stronce prawie same prosby o namiary na zarelko, i zadnego odzewu
Czyzby to byla jakas nieziemska tajemnica 8) adresy tanich sklepów to wiadomosc "tajne/poufne"[/quote]

Bo jak sie wszyscy rzucą, to dla stałych klientów zabraknie... :wink: Albo sklepikarz ceny podniesie! :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

gdzie w Krakowie mozna kupic swieze mieso-wolowe, cielece, drobiowe, itp?
chcialabym tez polecic sklep, w ktorym kupuje konine. ul. metalowcow (za hala targowa)-zawsze swieze mieso, mozliwosc zmielenia na miejscu.
czynne od wtorku do niedzieli.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

znalazlam na allegro:[quote] Hodowco psów z Wielkopolski.

Polecam karmę na bazie 100% mięsa,

które wykorzystuję też we własnej hodowli psów rasy

Tosa Inu - molosy

Surowe mięso mielone i zamrożone.
W praktycznych porcjach.

Oto oferta:
1. Mięso wołowe - 3,20zł/kg
2. Mięso drobiowe - 3.20zł/kg
3. Mięso mieszane - drób, wołowina, nutria, żołądki wołowe - 3,80zł/kg
4. Gotowy posiłek - mięso mieszane gotowane 3/4 z parzonymi płatkami zbożowymi 1/4. - 3,80zł/kg

5. Makaron - nie wymagający gotowania:

30kg - 85zł
30kg - 95zł (z dodatkiem suszonych warzyw)

zamówienia realizowane następnego dnia

- odbiór własny
[url]www.tosa-inu.org[/url][/quote]

czwartek/piatek bede w poznaniu wiec chyba sprawdze 8)

Link to comment
Share on other sites

Wrocław :)
Ja kupuję często w hali ludowej, można tam trafić jakąś fajną okazję :
Najczęściej kupuję tam drób (głónie indyka), wołowinę(w miarę tania) i wieprzowinę.
Poza tym staram się wyszukiwać małe osiedlowe sklepiki z mięskiem, gdzie mięsko jest świeże i tanie :)

Ale jeśli ktoś z Wrocławia zna jakieś fajne miejsca to chętnie się o nich dowiem :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

A czy ktoś zna moze karme dla psa z cedrobu z Niepołomic?? W Alti kostka wlk masła kosztuje 0,65 zl i są to zmielone odpadki, chrząstki, kosci i co sie nawinie :D Jak do tego doloże warzywa ryż lub makaron, to pies na suche nawet spojrzec nie chce. Oprocz tego dostaje kości cielęce surowe.

Link to comment
Share on other sites

Do [b]Warszawiakow[/b] na Ursynowie - Natolinie, w sklepie Glopi (Champion) na rogu ul. Belgradzkiej i Rosoła pojawiły się kury - jedna kura ważaca mniej wieej kg za 3 zl - kury sa bardzo fajne, ladne wygladaja w sumie jak kurczaki, duze, nie zamrozone (jak to bywalo w sklepie Tesco) - wiec waga jest wiarygodna. Polecam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='PiotrekJ'][quote name='Ludek']Ja się przerzuciłam na suche jak mi sklep mięsny zamknęli :D[/quote]

Ludek, a gdzie się wcześniej zaoptrywałaś? Myślałem, że może będzie coś na bazarku przy Kondratowicza ale niestety nie :( ...[/quote]

Już niestety nie ma tego sklepu :( .

Na Bazarku możesz kupic podroby (np. wątróbkę, śledzionę) i jakieś ochłapki i sam mielić. W jednej z budek kupowałam np. szyjli kurze za 1,5 i mieliłam całe w maszynce.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

witam,
zna ktos może miejsce w Łodzi lub okolicach gdzie można tanio dostać wołowinę?? Poszukuję tego dla swojej sznaucerki olbrzymki - na razie to szczeniak 3 m-czny ale już widze, że ceny na rynku mnie dobiją - na razie je ok. 1 kg tygodniowo - ale rośnie, rośnie - i racje żywieniowe się zwiększają...Nie chodzi mi o ilości hurtowe, bo zuzywamy powiedzmy m-cznie 4-5 kg.

Z góry dziękuję za pomoc
Kamilla

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek'][quote name='PiotrekJ']Znalazłem :D ... Na bazarku bródnowskim przy Kondratowicza można kupić zmielone korpusy z kurczaka po 2,80 kg ... Mój Loco wcina aż miło patrzeć :D ...[/quote]

A w której budce?[/quote]

:hmmmm: ... Dobre pytanie, tyle ich tam jest ;) ...
Nie wiem jak mogę Ci to wytlumaczyć, przy tej budce zawsze ustawia się najdluższa kolejka. O ile dobrze pamiętam to jest 2 lub 3 alejka równoległa do Kondratowicza.
Tam praktycznie w każdej takiej budce z drobiem mięso dla psiakow w tej cenie sprzedają, ale tylko z tej bylo świeże. Reszta najnormalniej w świecie śmierdziała :evil: ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...