Jump to content
Dogomania

SAMOPOMOC forumowiczów w kupowaniu mięsa dla psów


AM

Recommended Posts

We Wrocku jest taki sklep na ul. Piłsudskiego na wysokości Teatru (tak jakby iść od Zielińskiego w stronę Dworca Gł.) w bramie. Korpusy z kurczaka były ostatnio po 69 gr.! a inne fajne mięsko też jest tanie, np. szyje indycze, kupry albo tzw. mostki.
Szukam za to mięsa z nutrii!! -może ktoś wie, gdzie je można dostać? Mogą być duże ilości, bo u mnie wychodzi parę kilo dziennie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Genia']Cześć Ludek.Na Okęciu są hurtownie drobiu i tam piekne mielone korpusy
kupuję po 1.50 z kurcząt. :D :D[/quote]
Możesz podać dokładny namiar na tą hurtownię, ja kupuje okrawki miesne na bazarze na Wolumenie wtorki i piątki cena 1,5- 2 zł /kg.Ostatnio w Selgrosie na Połczyńskiej kupuje czasem miel-okę wołową w workach po 2-3 kg cena ok.2zł/kg - niezła jako dodatek do makaronu.:eating:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

no i jak to miesko z Bedzina ??? kurcze zawsze balam sie kupowac mieso na targu ... no ale przejade sie poogladam i jak sie przekonam to kupie na probe. Moja pasqda niestety suche je jak musi ...ale miesko ... mmm dalaby sie zabic... coz zrobic...trzeba psinie dogodzic ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']M.M nie pamietam, zabij mnie, za czesto tam nie bywam :)Ale na budce (pod Hala Mir) było napisane na reklamie na dachu ze maja nutrie.[/quote]

No niestety nigdzie nie ma mięsa nutrii,byłam pod Hala Mirowską i jak pytałam to każdy robił wielkie oczy:crazyeye: Bazarek obeszłam kilka razy,pytałam ludzi,nikt nic nie wie:shake: Patrzyli się na mnie jak hehehe......
Czy może jednak ktoś wie gdzie można takie cudo kupić w Warszawie?????

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ceny mięsa w Warszawie na kwiecień 2006

kości schabowe z bardzo dużą ilością mięsa, świeże - 0,80zł za kg
batony mielone z resztek mięsa dla ludzi, mrożone - 0,99zł za lg
mięso (pakowane w kartony po 10kg):
- wołowe, mrożone w kostkach po 250g - 1,50zł za kg
- drobiowe, mrożone w kostkach po 250g - 1,50zł za kg
- drobiowo-wołowe, mrożone w kostkach po 250g - 1,50zł za kg

Wyżej podane ceny są cenami jakie udało mi się wynegocjować u producentów przy zakupie większej ilości, ok 200kg.

Zamawiam telefonicznie co 2 tygodnie i wszystko mam dostarczone pod dom :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mieszkam w Kobyłce (między Markami a Wołominem, 15km od pałacu kultury). Jeśli chcesz, to nie ma sprawy - mi nie robi różnicy 10kg w prawo czy w lewo :lol:
Teraz zamawiam po świętach. Dostawy mam w dni robocze po 18, a w soboty po 12. Gnatki są cały czs (codziennie do 12:30), a batony non stop.
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red]Mięsko[/COLOR] w kostkach jest dostarczane przez człowieka mieszkającego w Legionowie. Jeśli zamawia się ponad 100kg, to dowozi gratis w obrębie Warszawy. tel: [COLOR=red]0 605-103-004[/COLOR]
[COLOR=#ff0000][/COLOR]
[COLOR=#ff0000]Batony[/COLOR][COLOR=black] powinny być w każdym sklepie zaopatrywanym przez Zakład mięsno-wędliniarski "TUR", ale z tego co wiem są o wiele droższe niż u producenta. Sklep firmowy, na terenie zakładu: [/COLOR][COLOR=red]05-230 Kobyłka ul. Poniatowskiego 56[/COLOR][COLOR=black] (tuż przed przejazdem kolejowym stacji Ossów")[/COLOR]

[COLOR=red]Kości[/COLOR] w [COLOR=red]Ząbkach[/COLOR] przy rozjeździe na ogródki działkowe, hurtownia mięsa i wędlin po prawej stronie (żółty budynek)

[COLOR=#ff0000][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

[quote name='malagos']W zwiazku z tym, że wyczytałam (w dietetyce ludzi), że baranina nie powobuje uczuleń, a nasza bokserka jest uczulona na wiele produktów, mam pytanie: gdzie w Warszawie można kupić baraninę lub koninę? Najlepiej na Żoliborzu.[/quote]

Koninę można kupić na ul. Gen. Zajączka, patrząc w stronę Centrum po lewej stronie. Tam jest taki placyk. Znajduje się tam sklep z antykami i wejście do sklepu jest po lewej stronie tych antyków. Konina jest tam różnej jakości od 6-12 zł/kg. Jest możliwość zmielenia na miejscu.
Jak kogoś interesuje są tam też rurki cielęce ok 2zł i kurze łapy, korpusy (też z możliwością zmielenia)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...