Jump to content
Dogomania

SAMOPOMOC forumowiczów w kupowaniu mięsa dla psów


AM

Recommended Posts

Jeśli chodzi o wołowinę to jeśli ktoś nie ma innej opcji to można szukać w marketach typu Leclerc i inne - tylko nie przed weekendem, bo wtedy jest super świeże (i drogie) mięsko, ale na przykład we wtorek/środę - przebitka cen spora, a dla psa może być lekko zalatujące, zawsze też można przemrozić ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam jestem tu nowy i jestem z Republiki Słowackiej do polowania na najlepszą mrożonej wołowiny, wieprzowiny i drobiu, ale najlepsze psy w pobliżu słowackiej granicy w najlepszej cenie brałem zainteresowanie 1.000 dzięki kg z góry za odpowiedź, możesz skontaktować się ze mną na email janosdeak.norbert @ gmail.com

Link to comment
Share on other sites

Kolejna oferta barfowa dla [b]Warszawy[/b]:)

Dzwoniłam do hodowcy drobiu w Kaliszu

[U]Za dwa tygodnie[/U] (czyli w momencie, gdy będę wracała z Kalisza do Warszawy) będzie miał on do sprzedania:

[B]kury zielononóżki [/B]4-tygodniowe w cenie 9 zł/szt. (w tym wieku może ważyć max. 300 g)
[B]przepiórki [/B]6-tygodniowe w cenie 10 zł/szt. (też ważą ok. 300 g)

ewentualnie również [B]koguty[/B] dorosłe 30 zł/chyba za sztukę, przy czym ważą ok. 1kg

wszystkie zwierzaki [U]niewypatroszone, bez głów, ale opierzone[/U] (Pan mi tłumaczył, że w tak młodym wieku nie ma możliwości oskubania ptaka, bo by go całego uszkodził, a pióra są na tyle delikatnie, że pies nie powinien mieć problemów z poradzeniem sobie z tym)

dorosłych kur w tej chwili nie ma, dorosłe sprzedaje jedynie w maju.

Zbieram zamówienia, jeśli ktoś jest chętny, ja na pewno spróbuję. :)


A chętnych na [B]króliki[/B] proszę o ostatecznie potwierdzenie zamówienia [U]dzisiaj. [/U]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iskra_wroc']Czy cena 5.99zł za kg korpusu kaczego we Wrocławiu to dobra cena?[/QUOTE]

Ja ostatnio kupiłam w Lidlu [U]całą[/U] kaczkę w cenie 9,50 zł/kg. Teraz jest sezon na kaczki, więc są tanie, ale 6 zł za korpus bym nie dała, zwłaszcza, że tam jest mało mięsa. W Leclercu w Warszawie dostaję szyje kacze w cenie 2,99 zł/kg.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Dlaczego nie mieszkam w Warszawie :placz:[/QUOTE]

Poszukaj w swojej okolicy - na pewno coś się znajdzie. :) Najlepiej na forach sokolniczych, oni kupują bardzo dużo takiego drobiu i znają dobre miejscówki. Do przepiórek za 2 zł/szt. dotarłam w sumie dzięki sokolnikom. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Propozycja dla BARFiarzy z Krakowa :)

Planuję kupić mięso w sklepie [URL]http://www.sklep.miesodlapsow.pl/category/as-pol[/URL]
Mięso jest mrożone, pakowane w opakowania termoizolacyjne i dojeżdża na miejsce ponoć w stanie nienaruszonym (przynajmniej ludzie, którzy już coś tam zamawiali tak piszą).

Zamówienie musi mieć CO NAJMNIEJ 5kg wagi. Przesyłka paczki od 5-20kg kosztuje 21zł.

Może ktoś z Krakowa chciałby się dołożyć do zamówienia? Ja nie wiem, czy uda mi się "dobić" do 5kg, ale nawet jeśli tak, to i tak chętnie się z kimś "podzielę zamówieniem" - zawsze to trochę oszczędności na kosztach wysyłki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...