Jump to content
Dogomania

SAMOPOMOC forumowiczów w kupowaniu mięsa dla psów


AM

Recommended Posts

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmowego [URL="http://www.sklep.miesodlapsow.pl"]As-Pol Mięso dla psów[/URL] podczas Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Katowicach w dn. 16-18.03.2012.
Informujemy, że istnieje możliwość odbioru zamówionych karm poprzez sklep internetowy bez kosztów przesyłki.
Serdecznie zapraszamy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam wszystkich mam dwa pytania:
1) czy ma ktoś z Was może informacje gdzie w Lublinie (ew. w woj. Lubelskim) można kupić Barfa?
2) czy wiecie gdzie można w Lublinie kupić kości cielęce/wołowe?
pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję za odpowiedź

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sida']Witam wszystkich mam dwa pytania:
1) czy ma ktoś z Was może informacje gdzie w Lublinie (ew. w woj. Lubelskim) można kupić Barfa?
2) czy wiecie gdzie można w Lublinie kupić kości cielęce/wołowe?
pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję za odpowiedź[/QUOTE]
zaraz Ci pv napiszę

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='evel']Czy ktoś może mi podpowiedzieć, o której mam się stawić na lubelskim targu w okolicach Novej, żeby dostać cokolwiek sensownego typu indycze kolanka itp.? ;-)[/QUOTE]
no ja jak tam jestem w okolicach nawet południa to znajdę zazwyczaj te indycze gnatki. Ostatnio nawet na swojej wsi w mięsnym znalazłąm - ale cena ciut większa jak w Lbl. Ale było :)

Link to comment
Share on other sites

Jako, że z mojej świadomości zostało wyparte "przed 7 rano w Lublinie", bo wiąże się z "trzeba wstać koło 5" :evil_lol: wybrałam się do miasta tak, że dojechałam po 8 i były one, znaczy się kości indycze po 2.60zł za kilogram. Były też ładne mięsne korpusy za 1.90zł za kilogram :)

Niestety, dla mojej za duże te kości indycze, więcej przemyśleń na barfowym :)

Link to comment
Share on other sites

No nie :lol:

A wyglądają tak: [URL]http://portiusdelikatesy.pl/_zdjecia/19003.jpg[/URL]. Jedna porcja waży mniej więcej 100-120g.

Mają jedną grubą kość w środku i kilka takich ni to kości ni to ścięgien (co wywaliłam, bo znając mojego psa to by się tym zadławiła na śmierć :splat:), sporo mięska, skórę.

Link to comment
Share on other sites

to "ni to kości, ni to ścięgna" to takie "fiszbiny" które podtrzymują mięśnie. Jest to twarde i ostre i niestety niektóre psy mogą mieć z tym problem - mój 2,5 miesięczny szczyl jakoś sobie daje z tym radę, ale jednak kości nie zgryzie.

Link to comment
Share on other sites

No, my też na tego typu rzeczach gotujemy zupy, ale ojciec to kupuje od jakiegoś kolegi, który ma na podwórzu indyki. I średnio sę opłaca dawać psu mięso od tego pana, ob jest dosyć drogie. Ale generalnie ten typ mięsiwa po mniej niż 3zł? to ja ostatnio w krzczonowskim kupowałam kości pokrzep owe/karkowe za 4żł ;/

Link to comment
Share on other sites

Ludzie kupują w takiej cenie, to jest jak jest ;) U mnie w osiedlowym dużym sklepie szyja z indyka kosztuje już blisko 9zł/kg, a w stokrotce jakieś niecałe 7. Może to nieduża różnica, ale patrząc na to w dłuższym czasie to tu 2 złote, tam 2 złote i jest na kolejny kilogram żarła ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anorektyczna.nerka']No, my też na tego typu rzeczach gotujemy zupy, ale ojciec to kupuje od jakiegoś kolegi, który ma na podwórzu indyki. I średnio sę opłaca dawać psu mięso od tego pana, ob jest dosyć drogie. Ale generalnie ten typ mięsiwa po mniej niż 3zł? to ja ostatnio w krzczonowskim kupowałam kości pokrzep owe/karkowe za 4żł ;/[/QUOTE]
to dawaj na jakieś wiejskie jarmarki :) sporo taniej jest :) ja przy stadku 4 piesów bym z torbami poszła kupując w cenach wyższych niż logika nakazuje.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, zdaje się, że pan od mięska się na mnie wypiął i od kilku tygodni nie mamy mięsa :(
Czy macie może namiary na kogoś kto sprzedaje niedrogo mięso w okolicach Siedlec, Węgrowa, Sokołowa Podlaskiego ?
Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam,
Monika

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jutro w południe jadę pod Warszawę po rybki. Powinnam dostać kręgosłupy i łby z łososia. Nie wiem ile tego dostanę i po ile (nie przypuszczam, żeby było drożej niż 3,5-4/kg, a moooże będzie taniej...), bo to pierwsze negocjacje. Jak by ktoś coś chciał, piszcie (tak, wiem, że pewnie nikt nie zdąży, ale może wtedy następnym razem).

Link to comment
Share on other sites

pytanie do bardziej zorientowanych w temacie :)

moje psy do tej pory były głównie na suchym, czasami jakieś puszki, znajoma będzie zamawiać teraz mięso stąd:
[URL]http://www.sklep.miesodlapsow.pl/[/URL]

chciałabym się podczepić pod zamówienie, ale kompletnie nie wiem co najlepiej wybrać na początek??

może to być mieszane z karmą?? oczywiście nie jednego dnia, tylko np. mięsko surowe 2 razy w tygodniu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...