Jump to content
Dogomania

Zofijówka

Members
 • Posts

  54
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Warszawa

Zofijówka's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. My mieliśmy znów okropnego pecha. Mam silnie mleczną sukę i tylko 2 szczeniaki, które tego mleka nie przerabiają. Jeżeli jest jakiś hodowca w potrzebie, to mogę przyjąć ze 2 maluchy na dokarmianie. Moje mają teraz 7 dni i ważą blisko 400g, więc dobrze, jak by bidy były podobnej wielkości. Jak co, proszę o PW.
 2. Piesologia, ja niby z Warszawy, ale już z Piasecznem, to Ci nie pomogę. Generalnie jeżeli chodzi o różnorodność, to wszelkie wysyłkowe primexy i pieskistefki oferują mięso rozmaitych gatunków, choć jakościowo, no cóż, jak dla mnie nie bardzo. Na targach jest drożyzna i często po dychu sprzedają pod szumną nazwą okrawki- ścięgna z tłuszczem, ledwo podbarwione mięskiem. Musisz się zorientować, co dostępne jest w sklepach w Twoich okolicach. Wiele dużych supermarketów ma doskonały wybór mięs- kupuj w promocjach, to co najtańsze (no może z pominięciem kurcząt). Mięso z allegro te kostkowe to syf, ale możesz dać w ramach "obniżenia jakości" mięsa "filetowego". Pamiętaj, że poza mięsem powinnaś dawać też mięsne kości (jak skrzydełka, ogony, żeberka, grzbiety) oraz podroby.
 3. A przypadkiem w hodowli nie piła z butelki? (takiej jak dla gryzoni)
 4. Hej. Systematycznie jeżdżę po mięso dla moich psów do ubojni. Gdyby ktoś był zainteresowany wspólnym zamówieniem, to zapraszam :) Mieszkam w Warszawie na Ochocie Jest to WOŁOWE mięso, bardzo mocno krwiste, bardzo czerwone, w kawałkach (niezmielone) a więc widać dokładnie, co to jest. Bez domieszek podrobów, kości, chrząstek, MOMu, czy produktów pochodzenia zwierzęcego typu wargi, wymiona itp. Cena: 6,50zł/kg, minimalne zamówienie to 5kg.
 5. Witam. W tygodniu poświątecznym tj ok 7-12 kwietnia jadę z Warszawy do Rygi i po 2-3 dniach wracam. Mogę przewieźć zwierzątko za udział w kosztach paliwa. 722 174 795
 6. Słuchajcie, mam problem z kojcem porodowym. Czy jakimś cudem ktoś z Warszawy i okolic nie miałby na sprzedaż porodówki? Bardzo zależy mi na tym, żeby mieć "bandy" w środku. Moja pierwsza porodówka jest olbrzymia, mam też dwie wielkości płotków, które służyły za porodówkę ostatnio- ale wszystkie te wersje są za duże, za małe, za wysokie, za niskie, a przede wszystkim żadna z nich nie ma "obijaka". Najfajniejsze byłoby takie coś: czyli niekoniecznie bardzo wysokie, ale koniecznie z obijakami. W zasadzie mam materiały, ale nie mam narzędzi do poprzycinania. Okazuje się, że kupienie nowej porodówki to koszt niewiele większy do tego, co musiałabym wydać na docinanie u stolarza. Zamówić u producenta nie zdążę, bo termin porodu to 25-26.listopada, a wg mnie będzie w ogóle wcześniej, więc zamówienie pewnie nie zdąży dojechać. Więc może ktoś z Was ma coś podobnego i chciałby się pozbyć/ pożyczyć???
 7. Ja wieprzowe daję. Poza mózgiem wszystko.
 8. Możesz kupować- ale nie jako podstawa żywienia.
 9. Witam. Czy ktoś wybiera się na wystawę do Tartu (Estonia) 8-9.11.2014 lub w przeciągu miesiąca (czyli tak do początku grudnia) planuje podróż przez Rygę? Poszukuję transportu dla siebie i psa z Rygi do Warszawy.
 10. Mam wolne miejsce w aucie. Chętnie kogoś przygarnę za udział w kosztach paliwa. tel 722 174 795, może być sms- oddzwonię. Pozdrawiam Zosia
 11. Oferuję transport na trasie Warszawa - Brno. Wyjazd we czwartek 23.X, powrót w sobotę lub niedzielę. Ostatnio miałam problemy z logowaniem się na forum, więc zainteresowanych proszę o tel lub sms- mogę oddzwonić. Mój numer 722 174 795 Pozdrawiam Zosia
 12. Witam. We środę raniutko wyjeżdżam z Warszawy do Brana. Mogę zabrać pasażera (2 lub 4 nożnego) Powrót w piątek wieczorem. Przejazd przez Częstochowę, Ostravę, Oloumec. tel 722 174 795
 13. Oferuję wspólny przejazd, lub poszukuję miejsca w aucie. Jadę na teriery, bez psa. tel. 722 174 795 Zosia
 14. Wyjazd w weekend po Bożym Ciele, lub na początku przyszłego tygodnia. Powrót w środku lub pod koniec przyszłego tygodnia Kontakt pod numerem 722 174 795 Pozdrawiam Zosia.
×
×
 • Create New...