Jump to content
Dogomania

KRAKÓW - BRIARD.. nie udało się!! JEST za TM (*)


Asior

Recommended Posts

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Diuna B.']A sprawdzałaś w pachwinie?
Niektóre ZK tatuowały w pachwinach,kiedy uszy miały być cięte.[/quote]

Mój jeden miał tatuaż w pachwinie i to zielony - i po paru latach właściwie tatuaż był już tylko wspomnieniem. Drugi miał w uchu i to czarny - ten zdecydowanie lepiej był widoczny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4']Mój jeden miał tatuaż w pachwinie i to zielony - i po paru latach właściwie tatuaż był już tylko wspomnieniem. Drugi miał w uchu i to czarny - ten zdecydowanie lepiej był widoczny.[/quote]
To chyba zależy od tatuownicy,jaką posługują się ZK.
Sucz kupiłam w Łodzi ,już 7 lat ma czytelny tatuaż w pachwinie,a jej kieleckie dzieci po 4 latach tylko resztki tatuażu,choć były kłute dwukrotnie.

Link to comment
Share on other sites

Tatoo robi się tam gdzie hodowca sobie wymyśli i nie ma to wiele wspólnego z kudłatością dziwne rzeczy ludzie opowiadają :roll:
Piękny jest :loveu: i mnie on jakoś nie wygląda na dziadka. Nie jest nawet siwy. Może mieć rzeczywiście dysplazję stąd te problemy z łapami. A zęby cóż - nie wiadomo gdzie mieszkał, co jadł, czy lubi gryźć kamienie itd. - czasem zęby kłamią :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...