Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

9 godzin temu, Havanka napisał:

Szkoda, że to maleństwo nie zdążyło nacieszyć się życiem. Poznało jedynie głód i cierpienie...

Żegnaj maluszku. teraz już nikt cie nie skrzywdzi.

Wszystkiemu winny niestety człowiek, który porzuca takie maleństwo, od razu skazane było na śmierć :(

P. Ania w lecznicy tez b. to przeżywa, tak bardzo wszyscy się starali, malutka zawładnęła całą lecznicą.

Niestety, nie udało się:(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Szukam transportu do Warszawy - może ktoś coś............................

Do nas jutro przyjeżdża psiak wieczorem, przywozi go pan z Warszawy - nie wiem czy będzie wracał od razu jutro czy pojutrze, bo ostatnio nocował u znajomych w Lublinie i wracał następnego dnia.

Link to comment
Share on other sites

Biedne wszystkie stworki żyjące na dworzu, przy budach, w kojcach oraz te bez domu, samotne, bezdomne i głodne.... Niestety jest coraz zimniej i zwierzętom będzie coraz gorzej wytrzymać trudy pogody...

Ja już teraz moim psiakom na spacer zakładam przeciwdeszczowe kurteczki z polarowym podbiciem, by bylo im w plecki cieplej. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, MALWA napisał:

Biedne wszystkie stworki żyjące na dworzu, przy budach, w kojcach oraz te bez domu, samotne, bezdomne i głodne.... Niestety jest coraz zimniej i zwierzętom będzie coraz gorzej wytrzymać trudy pogody...

Ja już teraz moim psiakom na spacer zakładam przeciwdeszczowe kurteczki z polarowym podbiciem, by bylo im w plecki cieplej. 

O tym samym stale myślę. Wypatrzyłam 10-letnią sunię w jednym ze schronisk, która siedzi tam 8 lat, mając za dom trzy betonowe ściany w maleńkim kojcu, kratę i budę do podziału. No i miotam się wewnętrznie :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Murka napisał:

Do nas jutro przyjeżdża psiak wieczorem, przywozi go pan z Warszawy - nie wiem czy będzie wracał od razu jutro czy pojutrze, bo ostatnio nocował u znajomych w Lublinie i wracał następnego dnia.

Dziękuję!!!

Dla  zaglądających tutaj w oczekiwaniu na dobre wieści - transport już dograny - jutro ok. 8.30 TZ zabiera z lecznicy w Zamościu Marinkę, po drodze wstępuje po Magika i przekazuje ok.10.00 oba kociaki p. Grzegorzowi w Lublinie, który wiezie maluchy do Warszawy.

W Warszawie oba kociaki odbiera p. Monika (pańcia Magika), a potem przekazuje Marinkę p. Ani.

Z przyjemnością przyznaję, że oba kociaki będą miały cudowne  właścicielki!

O wszystkie nasze kontenerki zadba potem Jo37.

Prosimy o kciuki, żeby wszystkie ogniwa w tym transporcie zadziałały!

 

 

 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.11.2018 o 20:40, Tola napisał:

Wczoraj Luna była ze swoim pańciem w nowo otwartej lecznicy w Warszawie na szczepieniu. 

Ponieważ była drugą pacjentką, została poczęstowana psimi ciasteczkami i jest na FB gabinetu.

Mina co prawda taka sobie, ale  to zupełnie zrozumiałe;)

https://www.facebook.com/Przychodnia-Weterynaryjna-Jelonek-282432132383399/

46522720_288107665149179_7853043419482947584_n.jpg

46823309_288107705149175_6074658257194975232_n.jpg

Spojrzałam na Lunę... i przypomniała mi się Cytrynka - pamiętacie? Ostatnio spotkałam jej sąsiadów - sunia wciąż ma lęk separacyjny i płacze, gdy państwo w pracy, już mniej, ale płacze jednak. A samochodu pana broniła jak lew.... przede mną zdrajczyni ;)

pozdrawiam serdecznie!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, mari23 napisał:

Spojrzałam na Lunę... i przypomniała mi się Cytrynka - pamiętacie? Ostatnio spotkałam jej sąsiadów - sunia wciąż ma lęk separacyjny i płacze, gdy państwo w pracy, już mniej, ale płacze jednak. A samochodu pana broniła jak lew.... przede mną zdrajczyni ;)

pozdrawiam serdecznie!

Pewnie, że pamiętam Cytrynkę, to była ciężka adopcja ze względu na stan psychiczny suni.

Dziękuję mari za wiadomości o Cytrynce!

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Jo37 napisał:

Wiem, że kociaki dotarły bezpiecznie do Warszawy. 

Kociaki dotarły, poznają nowe miejsca i nowe rodziny, wszystko jest na razie ok, transport przebiegł bez żadnych zakłóceń, i niespodzianek.

Bardzo dziękuję Murce za info, a p. Grzegorzowi za transport - miło było poznać!

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tola napisał:

Pewnie, że pamiętam Cytrynkę, to była ciężka adopcja ze względu na stan psychiczny suni.

Dziękuję mari za wiadomości o Cytrynce!

stan psychiczny bardzo się poprawił, ale jednak płacze, gdy zostaje sama. Bardzo mi ona lezy na sercu , dlatego nieustannie,  dyskretnie "doglądam" Cytrynki :)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, mari23 napisał:

stan psychiczny bardzo się poprawił, ale jednak płacze, gdy zostaje sama. Bardzo mi ona lezy na sercu , dlatego nieustannie,  dyskretnie "doglądam" Cytrynki :)

Wtedy, w tych złych dla Cytrynki czasach, wszyscy tutaj martwiliśmy się o małą.

Cieszę się, ze u suni  wszystko ok.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Alutka - mama Aksamitki i Alika -  miała zabieg sterylizacji.

Wszystko ok, tylko podczas zabiegu wetka odkryła guzek na sutku, też został usunięty.

Alutka przebywa w DT w Zamościu, jest bardzo cichą koteczką, bez problemu dogaduje się z inną kotką, tez w tym  Dt.

Alutka wczoraj w Dt - można wykorzystać do ogłoszeń, bo wcześniej koteczka miała niewiele zdjęć

46320627_513147715840311_4219985890090418176_o.jpg

46342155_513137052508044_3496449110926426112_o.jpg

46930127_279407386050071_6122841901855932416_n.jpg

46990569_1152495018208415_3779106316040011776_n.jpg

46885837_272318626806413_2589407500398755840_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Magik i Marinka w nowych domach, a ja nie podziękowałam Wam kochane za pomoc w ogłoszeniach - bardzo dziękuję, gdyby nie Wy być może maluchy nadal siedziałyby w gabinetach.

Przepraszam za to niedopatrzenie, ale tak trudno teraz ogarnąć mi wiele spraw...

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...