Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

2 godziny temu, terra napisał:

Trzymam kciuki za nowe kochające domki dla zamojszczaków.

Olli zmienił się nie do poznania a panna Sisi jak mały bernardynek teraz wygląda :) Cuda!

 

Tolu, może zarejestrujesz ZEA na FaniMani, zawsze to parę groszy skapnie z zakupów fanów zamojszczaków:

https://fanimani.pl/

Zrobione:)

 Jeszcze raz bardzo dziękuję za podpowiedzhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,009_aO_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, Tola napisał:

Pięknie dziękuję Jaaga za zorganizowanie zbiórki na Fb  - na konto fundacji wpłynęło 649 zł pu020-xl.jpg.e9b87a570ce4b1b2e50b5ff055af2165.jpg

Cieszę się, ze mogłam pomóc i ze znajomi, jak zwykle w takich sytuacjach, mnie nie zawodzą :) Tolu, musisz chyba częściej zachodzić do schroniska robic zdjecia, bo zobacz ile zmian po Twojej schroniskowej sesji fotograficznej.  

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Beaglusia już w drodze z zamojskiego schroniska  po nowe życie!

Sunia zestresowana, ale już poza schronem!

Niech ci się wiedzie sunieczko!

V__1532.jpg

V__48BA.jpg

V__B11C(1).jpg

I to jest to co najbardziej kocham,wiadomość,że psiak opuścił schron.Dzięki Tola.

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tianku napisał:

Tolu a w tym roku tez mozna przekazac 1%?

Jak najbardziej, będę bardzo wdzięcznahttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,28_Yw_orig.gif

 

2 godziny temu, Bogusik napisał:

Można na pewno przekazać 1% na Fundację ZEA.Ja nie mogę, ale mój syn i jego przyjaciółka właśnie to robili :)

Pięknie dziękujęhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,28_Yw_orig.gif

To dzięki takim wpłatom z 1 % możemy pomagać zwierzakom.

ZEA_ulotka_1proc-1.jpg

2 godziny temu, Jaaga napisał:

Cieszę się, ze mogłam pomóc i ze znajomi, jak zwykle w takich sytuacjach, mnie nie zawodzą :) Tolu, musisz chyba częściej zachodzić do schroniska robic zdjecia, bo zobacz ile zmian po Twojej schroniskowej sesji fotograficznej.  

Jagna - uwierz,  że jeśli  taka sesja ma dać nowe życie chociaż jednemu cierpiącemu stworzeniu, to będę  jeżdziła do schroniska jak najczęściej.

Teraz faktycznie wyjechała rekordowa liczba psiaków, dzięki wam kochane dziewczynyhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,28_Yw_orig.gif

2 godziny temu, Anula napisał:

I to jest to co najbardziej kocham,wiadomość,że psiak opuścił schron.Dzięki Tola.

Tak Anula - na taka wiadomość czeka się najbardziej!

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, elik napisał:

Tolu podaj proszę nr konta, na które mam przelać 140,00 zł z bazarku. Miało być dla Teo, ale on ma już dom. Ustalcie z Alaskan malamutte na którego psiaczka przelać i podaj proszę nr konta.

Elu - sporo zamojskich psiaków potrzebuje wsparcia, ale w porozumieniu z Alaskan przeznaczamy te pieniadze dla Maxa bez ucha - biedak nie dość, ze nie ma pieniądzy, to nie ma tez teraz opiekuna.

Alaskan wyśle Ci nr konta.

Link to comment
Share on other sites

Pani Ania tak pięknie pisze o swojej Rodzinie:)

Jasiu to już duży Jan:)

Zwariowany, energiczny.

Dba, bym nie zaspała do pracy:)

Kiedy wychodzę z Szamanem na spacer, Jasiu czeka pod drzwiami.

Kiedy wracamy i szukam w kieszeni klucza do mieszkania, to Jasiu już wie, ze to my i nawułuje nas.

Dobrze też, że mam duże łózko, bo śpimy wszyscy razem, więc zimowe wieczory nam nie straszne:).

Szczęściara ze mnie ze mam taki duet:)

 

  • Like 1
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Wciąż zadziwia mnie ta wielka przyjaźń Jasia i Szamana. Mimo, że w domu jest jeszcze drugi kot, to jednak nierozerwalna więź połączyła małego kotka i wielkiego psa.

V__97BF.jpg

Ten drugi kot to kotka mamy p. Ani, mieszkają właśnie w Opolu.

Jaś i Szaman przyjeżdżają na razie tylko w odwiedziny, ale p. Ania  ma zamiar przeprowadzić się do rodzinnego miasta znowu na stałe.

Link to comment
Share on other sites

Tolu kochana ja BARDZO proszę o adres do wysyłki szeleczek, smyczy i obróżek , które zbierałam aby były dla psiaczków, które wychodzą  ze schroniska w Zamościu :)

Teraz ja chciałam podrzucić bo poprzednio Anula z Bogusią tp zrobiły :)

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, b-b napisał:

Tolu kochana ja BARDZO proszę o adres do wysyłki szeleczek, smyczy i obróżek , które zbierałam aby były dla psiaczków, które wychodzą  ze schroniska w Zamościu :)

Teraz ja chciałam podrzucić bo poprzednio Anula z Bogusią tp zrobiły :)

Już wysyłam, zupełnie zapomniałam 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...