Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:


To co - będziesz ciągnąć losy?
b-b, mogę jedynie pomóc z ogłaszaniem, jeżeli Kawa i Fanta znajdą domy to potem wspomogę finansowo... 
 

Już wiadomo, ze pojedzie sunia.

Wychodzi na to, ze mały albo wielki agresor albo tak strasznie przerażony ,że kłapie ząbkami. 

Myślę, że jemu by trzeba DT  i wiele uwagi.

50 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

b-b zdecydowała się na sunię!! Ona cudna, na domek długo czekać nie będzie. Trochę nieufna, nie dała się pogłaskać, ale w tym boksie tylko jedna sunia podeszła, reszta zwiewała...Sunia tez młoda, spokojna nie gryzie...dogaduje sie z innymi suniami, nie wszczyna awantur...Dla mnie ona zrezygnowana...

b-b, dziękujemy!!!!

 

Mam nad\ziejęze szybko odzyska wiarę w człowieka u Hani :)

44 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Bogduniu, ten psiaczek zarezerwowany, dzisiaj po niego przyjezdżają. On taki jak Tropek, czyli coś ponad 6 kg. Tez na niego zwróciłyśmy uwagę.  Tola zrobiła zdjęcia innemu, podobnemu i wrzuci, jak dotrze do domu...

Czyli kolejnemu maluchowi się uda zmienić życie...tylko czy nie zamiana schroniska na łańcuch?...

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Bogusik napisał:

Bardzo się kochana cieszymy! Dzięki Twojej pomocy,tym razem uda nam się zabrać aż 4 psiaczki....:)

Bogusiu Kochana. Bardzo znowu dziękuję!!! :*

Ale mam prośbę. Jak będziesz załatwiała transport to pytaj czy da radę zabrać 5 psiaków.

Sunia, którą biorę jest największa z towarzystwa i najwięcej miejsca zajmie ;)

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Bogusik napisał:

Bardzo Wam kochane dziękuję za rezerwację i info o psiaczkach :) Jeżeli chodzi o ta małą sunię to jak tylko ją zobaczyłam to wiedziałam,że trzeba jej pomóc.Ona była na mojej liście jako pierwsza.

Teraz musimy załatwiać ten nieszczęsny transport....

Dotarłam wreszcie, musiałam się rozgrzać, okrutnie zmarzłam.

Tak jak pisala Alaskan - psy zarezerwowane, teraz tylko transport...

Malusia w strasznym stanie, przerażone maleństwo,  cały czas mam ją przed oczami http://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/beksa_V6_orig.gif

Co te biedaki tam przeżywająhttp://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/beksa_V6_orig.gif

IMGP0715.JPG

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

Bogusiu Kochana. Bardzo znowu dziękuję!!! :*

Ale mam prośbę. Jak będziesz załatwiała transport to pytaj czy da radę zabrać 5 psiaków.

Sunia, którą biorę jest największa z towarzystwa i najwięcej miejsca zajmie ;)

Tak wiem i oczywiście będę o to pytać czy zmieszczą się psiaki.Ale chyba sie pogubiłam to jedzie 5 a nie 4 ???

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tola napisał:

Dotarłam wreszcie, musiałam się rozgrzać, okrutnie zmarzłam.

Tak jak pisala Alaskan - psy zarezerwowane, teraz tylko transport...

Malusia w strasznym stanie, przerażone maleństwo,  cały czas mam ją przed oczami 

Co te biedaki tam przeżywają

IMGP0715.JPG

Ta malutka kruszynka jest okropnie przerażona....:( Jakie ona ma pazury......:( Ona najgorzej zniesie także transport i zmianę kolejnego miejsca.Ale wiem,że Hania zrobi wszystko aby zaczęła normalne i pełne ludzkiego ciepła życie

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.12.2017 o 14:01, Bogusik napisał:

Ta malutka kruszynka jest okropnie przerażona....:( Jakie ona ma pazury......:( Ona najgorzej zniesie także transport i zmianę kolejnego miejsca.Ale wiem,że Hania zrobi wszystko aby zaczęła normalne i pełne ludzkiego ciepła życie

Bogusiu - dzisiejsze wejście pracownika do boksu bardzo ja przeraziło:(

Pazury okropne, musiała mieć straszne to dotychczasowe życiehttp://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/beksa_V6_orig.gif

 

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, b-b napisał:

Już wiadomo, ze pojedzie sunia.

Wycho dzi na to, ze mały albo wielki agresor albo tak strasznie przerażony ,że kłapie ząbkami.

Myślę, że jemu by trzeba DT  i wiele uwagi.

Mam nad\ziejęze szybko odzyska wiarę w człowieka u Hani :)

Czyli kolejnemu maluchowi się uda zmienić życie...tylko czy nie zamiana schroniska na łańcuch?...

Ja bym tak bardzo nie była pewna, ze maluch to agresor; on tam nowy, najmniejszy, przerażony.

Z taka opinią domu nie znajdzie, będziemy go obserwować.

Pracownik bardzzo chwalił inneg małego psiaka z tego boksu, ale niestety nie udało mi się zrobić zdjęcia - ma uszy jak fenek, typ chudzielca na dłuższych nóżkach

IMGP0577.JPG

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

b-b tutaj widać wielkość suni. Ta czarna stoi na posadzce, a ta "twoja" na podmurówce, czyli wyżej 

IMGP0685.JPG

A zdjęcia przy panu nie ma? 

 

...możliwe,że ten pan ...nie wywołuje u psiaków pozytywnych skojarzeń i przez to były dzisiaj poddenerwowane.

Może po NR traficie na tego drugiego i on coś więcej powie o maluchu. Może przerażony wystawia zęby...Pewnie nie raz każdy z nich dostał kopniaka

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Alaskan malamutte napisał:

Niestety...sunie na jego widok zwiewały, wszystkie, ile ich tam było w boksie.....

Czyli...nie lubią pana.

Jeśli zawitacie po NR... może będzie ten drugi pan, może on coś powie o "agresorku" więcej i faktycznie okaże się, że to tylko strach lub zachowanie pana powodują pokazywanie ząbków to...no ale zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, b-b napisał:

Jeśli zawitacie po NR... może będzie ten drugi pan, może on coś powie o "agresorku" więcej i faktycznie okaże się, że to tylko strach lub zachowanie pana powodują pokazywanie ząbków to...no ale zobaczymy.

Będziemy o niego pytać..Jesteśmy zdziwione, że taki maluszek z takimi dużymi psiakami w jednym boksie...według mnie on po prostu się boi i to zabki pokazuje...On nowy, dopiero po kastracji...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...