Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Bardzo dziękuję Toli za podesłanie kontaktu z ogłoszenia Kminka dla naszego biłgorajskiego tymczasowicza Landrynka. Skorzystał na przepięknych zdjęciach Murki 🙂

Pojechał do domu w Chorzowie, tak samo jak Lentilka. Oby tylko nie powtórzył jej  problemów kuwetowych. Pani nim się zachwyciła.  Powiedziała, że jest taki, jakiego sobie wymarzyła. Wszystko dla niego czekało już przygotowane.

IMG_20231212_185807.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2023 o 18:43, b-b napisał:

Mały 3-4 m Kocio szuka swojego człowieka

 

Czy ten kotek ma już domek?

 

Dnia 11.12.2023 o 22:31, elik napisał:

To chyba Kminek i jeśli tak, to już ma domek    🙂  

Tak, to jest Kminek, który w niedzielę pojechał do swojego domciu w Krakowie.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc w ogłaszaniu image.gif.21ee7739c877c4b5e58c33b441d149fd.gif

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.12.2023 o 09:51, Tola napisał:

W poniedziałek,  oprócz Bambosza,  transportem z TZem anecik pojechała młodziutka sunia beagle z Zamościa, której zmarł właściciel, a której rodzina nie chciała. Dziękuję Jaaga za pomoc w szukaniu jej miejsca🌹🌹

IMG-20231213-WA0006.jpg

IMG-20231213-WA0007.jpg

Jak miło zobaczyć ją bezpieczną. Pani Sylwia z mojego oddziału ZKwP stanęła na wysokości zadania, uruchomiła swoje kontakty i sunia ma dom 🙂 Świetnie, że ją wypatrzyliście i zaopiekowali. Nie wiadomo jakby skończyła się jej historia, gdyby nie Zea.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.12.2023 o 22:38, Tola napisał:

Na konto Zea wpłynęło 200 zł od mari23 dla zamojskich staruszków(12.12.), bardzo dziękuję kwiat-ruchomy-obrazek-0014.gif

Po uzgodnieniu z mari23 kwota została podzielona na 4 psy:

50 zł - Koda  Wątek

50 zł - Neri  Wątek

50 zł Drugi  Wątek

50 zł - Duch  Wątek

Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję. To wspaniała niespodzianka. Bardzo się przyda Neruni, bo okazało się, że jej leczenie było dość kosztowne. ZEA dostała fakturę na ponad tysiąc złotych, a to prawdopodobnie jeszcze nie koniec leczenia.  

dziekujserdecznie.png.54753650dd9239bf4dd0c87a92179273.png

 

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że to wątek zamojski, ale ja w dobrej sprawie. Szukam wsparcia dla malutkiego, rocznego bezdomniaczka, osadzonego w jeszcze chyba gorszmy schronie niż zamojski.  Ma zarezerwowane miejsce w hotelu i potrzebne jest wsparcie finansowe.

Serdecznie zapraszam na jego wątek

na bazarek imienny dla maluszka

oraz na bazarek zorganizowany dla maluszka przez Nadziejeczkę

 

zapraszam.gif.187481909bafaa3543800d4b615ca6bd.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Od 1.01.24 musimy ograniczyć ilość opłacanych  faktur w miesiącu, ponieważ firma księgująca zapowiada znaczną podwyżkę cen za usługi ( dużo większy wpływ dokumentów finansowych z fundacji). W związku z tym od nowego roku prosimy o ograniczenie rozliczeń psów w postaci faktur wystawianych na fundację.  Oczywiście nie dotyczy to rozliczeń  ze zbiórek zorganizowanych przez Zea.  Jednak zwykłe, miesięczne rozliczenia prosimy regulować bezpośrednio z hotelikami. Podobnie z zakupem karm. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.12.2023 o 22:15, Tola napisał:

Od 1.01.24 musimy ograniczyć ilość opłacanych  faktur w miesiącu, ponieważ firma księgująca zapowiada znaczną podwyżkę cen za usługi ( dużo większy wpływ dokumentów finansowych z fundacji). W związku z tym od nowego roku prosimy o ograniczenie rozliczeń psów w postaci faktur wystawianych na fundację.  Oczywiście nie dotyczy to rozliczeń  ze zbiórek zorganizowanych przez Zea.  Jednak zwykłe, miesięczne rozliczenia prosimy regulować bezpośrednio z hotelikami. Podobnie z zakupem karm. 

Czyli część deklaracji musi być wpłacana na prywatne konta opiekunów.
Niewłaściwa interpretacja.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.12.2023 o 22:15, Tola napisał:

Od 1.01.24 musimy ograniczyć ilość opłacanych  faktur w miesiącu, ponieważ firma księgująca zapowiada znaczną podwyżkę cen za usługi ( dużo większy wpływ dokumentów finansowych z fundacji). W związku z tym od nowego roku prosimy o ograniczenie rozliczeń psów w postaci faktur wystawianych na fundację.  Oczywiście nie dotyczy to rozliczeń  ze zbiórek zorganizowanych przez Zea.  Jednak zwykłe, miesięczne rozliczenia prosimy regulować bezpośrednio z hotelikami. Podobnie z zakupem karm. 

Tolu, ale zebrane juz pieniądze bedzie można rozliczyć fakturami? Nie wiedząc o tej sytuacji wpłaciłam pewną kwotę na Bonusa ..

Czy mam poprosić darczyńców, żeby nie wpłacali już pieniędzy na ZEA? Bonus ma rozliczany tylko pobyt u kikou fakturą 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.12.2023 o 23:28, Ewa Marta napisał:

Tolu, ale zebrane juz pieniądze bedzie można rozliczyć fakturami? Nie wiedząc o tej sytuacji wpłaciłam pewną kwotę na Bonusa ..

Czy mam poprosić darczyńców, żeby nie wpłacali już pieniędzy na ZEA? Bonus ma rozliczany tylko pobyt u kikou fakturą 😞

Spokojnie, wszystkie wpłacone  pieniądze zostaną rozliczone fakturami, a ci,  którzy swoje pojedyncze deklaracje wpłacają na ZEA, mogą dalej to robić. Musimy jednak ograniczyć przyjmowanie właśnie tych wszystkich dodatkowych wpłat przez opiekunów, np. z tytułu robionych przez nich bazarków lub w celu uzupełniania brakujących kwot. Pobyt Bonusa będzie nadal rozliczany fakturą, ale tylko  na kwotę, zebrana od stałych deklarowiczöw. Niestety trochę przeholowaliśmy z przyjmowaniem wpłat,  a co się z tym wiąże - z ilością nowych faktur i rozliczanych pieniędzy, a  nie stać nas na wyższe opłaty za usługi księgowe. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.12.2023 o 23:51, Tola napisał:

Spokojnie, wszystkie wpłacone  pieniądze zostaną rozliczone fakturami, a ci,  którzy swoje pojedyncze deklaracje wpłacają na ZEA, mogą dalej to robić. Musimy jednak ograniczyć przyjmowanie właśnie tych wszystkich dodatkowych wpłat przez opiekunów, np. z tytułu robionych przez nich bazarków lub w celu uzupełniania brakujących kwot. Pobyt Bonusa będzie nadal rozliczany fakturą, ale tylko  na kwotę, zebrana od stałych deklarowiczöw. Niestety trochę przeholowaliśmy z przyjmowaniem wpłat,  a co się z tym wiąże - z ilością nowych faktur i rozliczanych pieniędzy, a  nie stać nas na wyższe opłaty za usługi księgowe. 

Rozumiem. Moja ostatnia wpłata jest spora, bo wpłaciłam za 2 miesiące z góry.Sczęśliwie za Zewa i Dylana wpłaciłam jednym przelewem za 6 miesięcy, więc trochę mniej będzie przelewów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...