Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Napiszę tu, bo każdy zagląda. Rozliczenia na faktury na Zea w tym miesiącu  księgowa fundacji przyjmuje tylko do 20.12. Bardzo więc proszę, jeśli jakieś psy u nas hotelowane mają być rozliczone na Zea, żeby dać mi znać do 15.12. Inaczej będą możliwe tylko zwykle paragony.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2023 o 22:27, Jo37 napisał:

W strasznym stanie pies. Skąd brać na ratowanie pieniądze?

Nie wiem😔 Pies jest jak widać w tragicznym stanie, guz na prostacie, guz na szyi, nerki do leczenia,  potrzeba mu jeszcze bezpiecznego miejsca. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2023 o 22:42, Tola napisał:

Nie wiem😔 Pies jest jak widać w tragicznym stanie, guz na prostacie, guz na szyi, nerki do leczenia,  potrzeba mu jeszcze bezpiecznego miejsca. 

Pies już  po badaniu USG - duży guz na śledzionie, guz na gruczole mlecznym😥 Wczoraj nie napisałam, że jest jeszcze brzydki guz na łapie 😢

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.12.2023 o 09:55, Tola napisał:

Pies już  po badaniu USG - duży guz na śledzionie, guz na gruczole mlecznym😥 Wczoraj nie napisałam, że jest jeszcze brzydki guz na łapie 😢

Przy chorych nerkach ciezko z narkozą  a i tak tego nie usunie się za jednym razem. Potrzebne byłoby ok. 3 operacji. Pozostawienie go z nimi jednak jest niehumanitarne.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2023 o 12:28, Jaaga napisał:

Napiszę tu, bo każdy zagląda. Rozliczenia na faktury na Zea w tym miesiącu  księgowa fundacji przyjmuje tylko do 20.12. Bardzo więc proszę, jeśli jakieś psy u nas hotelowane mają być rozliczone na Zea, żeby dać mi znać do 15.12. Inaczej będą możliwe tylko zwykle paragony.

Do 450,00 zł można wystawić paragon z NIP-em i będzie traktowany jako faktura uproszczona.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.12.2023 o 12:13, Grażka123 napisał:

Do 450,00 zł można wystawić paragon z NIP-em i będzie traktowany jako faktura uproszczona.

To nie zmienia faktu, że  ksiegowa fundacji tego nie rozliczy 😉 Po prostu 20.12.zamyka miesiąc i rok. Nie ma wiec znaczenia, czy to bedzie paragon z nipem czy faktura. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.12.2023 o 13:29, b-b napisał:

Miałam zapytanie o Kminka u mnie Majeranek https://www.olx.pl/d/oferta/majeranek-tulasny-kocurek-czeka-na-dom-CID103-IDXGBju.html?

Pani podobno dzwoniła i czeka na oddzwonienie 🙂

Mam pytanie, czy dałabyś mi radę ogłosić kocurka Landrykna? Zrobiłam zdjęcia. jeśli tak, to przeslij mi prosze adres mailowy, to wyślę fotki, bo tu po zmniejszeniu znacznie tracą na jakości.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.12.2023 o 15:47, Jaaga napisał:

Mam pytanie, czy dałabyś mi radę ogłosić kocurka Landrykna? Zrobiłam zdjęcia. jeśli tak, to przeslij mi prosze adres mailowy, to wyślę fotki, bo tu po zmniejszeniu znacznie tracą na jakości.

A nie jest to ten kotek? https://www.olx.pl/d/oferta/maly-3-4-m-kocio-szuka-swojego-czlowieka-CID103-IDXm5VP.html?bs=olx_pro_listing

Jeśli zdjęcia są złe to podam Ci maila na fotki :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.12.2023 o 16:06, b-b napisał:

A nie jest to ten kotek? https://www.olx.pl/d/oferta/maly-3-4-m-kocio-szuka-swojego-czlowieka-CID103-IDXm5VP.html?bs=olx_pro_listing

Jeśli zdjęcia są złe to podam Ci maila na fotki 🙂

Nie, to nie Landrynek 😉 Nasz jest już dorosłej wielkości. Dziękuję. Wieczorkiem podeślę.  Teraz przeniosłam sobie na maila.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.12.2023 o 16:53, Jaaga napisał:

Nie, to nie Landrynek 😉 Nasz jest już dorosłej wielkości. Dziękuję. Wieczorkiem podeślę.  Teraz przeniosłam sobie na maila.

OK

Tylko proszę jeszcze o tekst do ogłoszenia i miasto :))

Link to comment
Share on other sites

Z ogromną radością  informuję, że nasz czarny Kminek święta spędzi u siebie 🙂

Nikt go do tej pory nie zauważał aż tu nagle Murka podrzuciła nowe zdjęcia, b-b zrobiła nowy olx i od wczoraj wielka odmiana,  tel. dzwoni:)

Dom już wybrany - maluch zamieszka w Krakowie; dzisiaj na wizycie była p. Jola , która od ok. roku pomaga nam w wizytach,  bardzo dziękujękwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0136.gif

kmink9.jpg.d7a2f7cd5159c7a2f4f64558b1efbb2b.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...