Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 3.03.2023 o 16:31, wiolhelm170 napisał:

Koło mojej szkoły od tygodnia błąka się pies.Nie wiem czy pies czy suczka, czy młody, czy stary.Batdzo mi go szkoda, ucieka szczekając.Zostawiam mu jedzenie, tyle mogę.

received_1250657215533335.jpeg

Napisz gdzie, wygląda na labradora. Pokazałabym go pani od naszej Zojki, ona siedzi w labradorach, moze go udostepni gdzieś.

Link to comment
Share on other sites

Artur już opuścił aktualny hotel i dojechał do Tomaszowa na nocleg. Uff, jutro rusza z Aska7 i szczęśliwcami ze schroniska dalej. Bardzo się cieszę. Podobno fajny psoul, od razu garnie się aby go smyrać.  Choć podobno niesie za sobą niezły smrodek... 😞 Po weekendzie zaloze mu wątek na prośbę tomaszowskiego Stowarzyszenia. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.03.2023 o 16:31, wiolhelm170 napisał:

Koło mojej szkoły od tygodnia błąka się pies.Nie wiem czy pies czy suczka, czy młody, czy stary.Batdzo mi go szkoda, ucieka szczekając.Zostawiam mu jedzenie, tyle mogę.

received_1250657215533335.jpeg

 

Dnia 3.03.2023 o 16:33, Poker napisał:

Oby to nie była zaciążona sunia.

 

Dnia 3.03.2023 o 17:26, Poker napisał:

Jest dość gruba, niestety.

Też mi się wydaje, że to ciężarna sunia, niestety:(

Wrzucę ją na profil fundacji, ale tutaj potrzebny jakiś DT chociaż na krótko, a ja niestety nie mam takiego:(

Jak inaczej pomóc, jak żaden hotelik nie chce przyjmować psa bez szczepień.

Dostałam info, ze sunia boi się i ucieka w stronę pobliskiego lasu, podobno dzieci jej dokuczają:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.03.2023 o 19:28, b-b napisał:

1/4 dochodu dla chłopaka

Mam nadzieję,że będzie co dzielić.

Pięknie dziękuję, pomoc bardzo potrzebnaserce-ruchomy-obrazek-0641.gif

Wstawię wszystko na nowe wątki, ale dzisiaj już chyba nie dam rady założyć, jestem bardzo zmęczona,  rozwoziliśmy dzisiaj z TZem karmę ze zbiórek dla potrzebujących rodzin, mamy takie od lat na pobliskich  wsiach.

 

Link to comment
Share on other sites

Jutro rano po nowe  życie wyrusza  6 psów:

Artur z okolic Tomaszowa (do Jagny) pod opieką: Stowarzyszenie z Tomaszowa Lub.

Mała  suczka po chorej właścicielce (do anecik) pod opiekę: Poker

Mała Balbina, od początku listopada czeka na wyjazd ze schroniska (do Jagny) pod opieką: Tola

Suczka z chorą łapką z zamojskiego schroniska (do szafirki) operacja, rehabilitacja -  Zea, elik

Dixi - jeden z braci z przytuliska w Kozienicach (do anecik) pod opiekę: Poker

Pixi - drugi z braci z przytuliska w Kozienicach (do Murki) pod opiekę: Tola

Wszystko dzięki ogromnej pomocy Aska7, pięknie dziękujemy

bo102-120d.jpg

Jak będą wątki, pouzupełniam linki.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.03.2023 o 18:48, Tyśka) napisał:

Artur już opuścił aktualny hotel i dojechał do Tomaszowa na nocleg. Uff, jutro rusza z Aska7 i szczęśliwcami ze schroniska dalej. Bardzo się cieszę. Podobno fajny psoul, od razu garnie się aby go smyrać.  Choć podobno niesie za sobą niezły smrodek... 😞 Po weekendzie zaloze mu wątek na prośbę tomaszowskiego Stowarzyszenia. 

Pani Karolina też mi pisała, że ponoć bardzo śmierdzi. Teraz otwieraja przychodnię, zadzwonię i spróbuję wyprosić kąpiel na poniedziałek. Bardzo się cieszę, ze jest fajny, oby jeszcze do psów był ok.

Przygotowałam mu szelki, jakie przysłała nam ostatnio Poker i dostałam fajną odblaskową obrożę, ale p. Karolina powiedziała, że to nie jest średniak, ale większy pies, waży ok 25 kg, więc chyba nie będą pasować.  Własnie dzwoniła Tola i potwierdziła, że Artur jest duży i na dodatek zatuczony.

Nowe życie rozpoczął też Roberto w typie chihuaha/pinczerka z Ukrainy. Teraz Andrzej wyjechał po niego . Ola już po siódmej pisała, że błaga, żeby go odebrac, bo jest najgorszy z całego transportu 😉  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.03.2023 o 09:09, Jaaga napisał:

Pani Karolina też mi pisała, że ponoć bardzo śmierdzi. Teraz otwieraja przychodnię, zadzwonię i spróbuję wyprosić kąpiel na poniedziałek. Bardzo się cieszę, ze jest fajny, oby jeszcze do psów był ok.

Przygotowałam mu szelki, jakie przysłała nam ostatnio Poker i dostałam fajną odblaskową obrożę, ale p. Karolina powiedziała, że to nie jest średniak, ale większy pies, waży ok 25 kg, więc chyba nie będą pasować.  Własnie dzwoniła Tola i potwierdziła, że Artur jest duży i na dodatek zatuczony.

Nowe życie rozpoczął też Roberto w typie chihuaha/pinczerka z Ukrainy. Teraz Andrzej wyjechał po niego . Ola już po siódmej pisała, że błaga, żeby go odebrac, bo jest najgorszy z całego transportu 😉  

No kawał psa z niego, ale jest świetny, bardzo przyjazny.🙂 Myślę, że powinien szybko znaleźć dom. Psy wyjechały z Zamościa o 9.00, Asia ma dobry czas, ale trasa bardzo długa. Braci nie widziałam, bo byli już w klatce. Sunia z łapką nieśmiała, przestraszona, chowała się za nogi p. Wiesława. Sunia od chorej właścicielki pobudzona, skacząca. Wszystkie psy dostały obroże i smycze. Podałam też anecik i szafirce kocyki od pańci Czetki. Szerokiej drogi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...