Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 18.12.2021 o 20:37, Aska7 napisał:

Jutro wrzucę

Witaj po wielkiej podróży!  Nareszcie w domu? Pewnie potwornie zmęczona.
Wysłałaś po nowe, dobre życie trzech psich facetów. Bardzo ogromne wyrazy wdzięczności

                     tulipany.jpg.7e28c79ef8ddde64c0000fa020ab4fef.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.12.2021 o 22:06, wiolhelm170 napisał:

Masz rację, ale mam nadzieję że go teraz nie boli

Podobno nie ma koncówki łapy, a część się bezwładnie majta, więc pewnie kość rozdzielona i wszystko trzyma się w skórze. Wygląda jak po sidłach. Nie powinno boleć. Mielismy Świtaka, której ktoś tak połamał wszystkie łapki i ogon. Też cześci kości były oddzielone całkowicie od siebie.

Psiakowi przydałoby się usunąć tą bezwładną część, ale mądrze. Kolegi suni jego wet przy braku jednej małek kosteczki w nadgarstku w końcu amputował całą łapę do barku, bo mu zabrakło skóry do zszycia po amputacji samego nadgarstka. Odjął więc całą kończynę. Koszmarny widok. Sunia z trudem chodzi, musi sobie robić przerwy, trzeba pilnowac ilości pokarmu, bo musi trzymać wagę, już ma wygiety kręgosłup.. Wazne, żeby wziął się za to ortopeda czy chirurg, a nie zwykły lekarz z wybujałym ego.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.12.2021 o 22:12, Jaaga napisał:

Podobno nie ma koncówki łapy, a część się bezwładnie majta, więc pewnie kość rozdzielona i wszystko trzyma się w skórze. Wygląda jak po sidłach. Nie powinno boleć. Mielismy Świtaka, której ktoś tak połamał wszystkie łapki i ogon. Też cześci kości były oddzielone całkowicie od siebie.

Psiakowi przydałoby się usunąć tą bezwładną część, ale mądrze. Kolegi suni jego wet przy braku jednej małek kosteczki w nadgarstku w końcu amputował całą łapę do barku, bo mu zabrakło skóry do zszycia po amputacji samego nadgarstka. Odjął więc całą kończynę. Koszmarny widok. Sunia z trudem chodzi, musi sobie robić przerwy, trzeba pilnowac ilości pokarmu, bo musi trzymać wagę, już ma wygiety kręgosłup.. Wazne, żeby wziął się za to ortopeda czy chirurg, a nie zwykły lekarz z wybujałym ego.

Tutaj najlepiej widać, jak ta łapka wygląda:(. łapka jest do tego wykręcona:(

1639829622433.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sielski nastrój związany z wyjazdem Brawurki do DS, przyszłego wyjazdu Stefci, wizji domu dla koffi, wyjścia ze schroniska chłopaków psuje mi myślenie o onku, o któym pisała i mówiła Tola i jego zdjecia ma Aska7, który podobno jest w tragicznym stanie. Nie wiem, o którego chodzi, czy to ta żałosna chudzina ze zdjecia, na którego zwróciłam uwagę czy inny. Kocham ONki i bardzo mi go żal, bo umrze pewnie w męczarniach, zagryziony, kiedy opadnie z sił po pierwszych mrozach. Aż boję sięjutro zaglądac na wątek.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.12.2021 o 22:35, Jaaga napisał:

Sielski nastrój związany z wyjazdem Brawurki do DS, przyszłego wyjazdu Stefci, wizji domu dla koffi, wyjścia ze schroniska chłopaków psuje mi myślenie o onku, o któym pisała i mówiła Tola i jego zdjecia ma Aska7, który podobno jest w tragicznym stanie. Nie wiem, o którego chodzi, czy to ta żałosna chudzina ze zdjecia, na którego zwróciłam uwagę czy inny. Kocham ONki i bardzo mi go żal, bo umrze pewnie w męczarniach, zagryziony, kiedy opadnie z sił po pierwszych mrozach. Aż boję sięjutro zaglądac na wątek.

A mi ciągle w głowie siedzi kolega Andżeli. On tam biedny skazany na resztę życia w zamknięciu 😞

Link to comment
Share on other sites

Psy

 

20211218_095539_resize_45.jpg

Tu bardzo stary pies na kwarantannie. Przedświąteczne porządki. Kuleje na prawą przednią łapę, kładzie się jak wielbłąd (spondyloza), szczek mocno trzeszczący, ale serdeczy i przyjazny.

20211218_095529_resize_82.jpg

Za puchatym wariatem widać onka. Cięzko było zrobić mu zdjęcie, bo rudy szalał. Onek w stanie tragicznym. Uszy na boki, tylne łapy przygięte, zad podwinięy, ogon sztywny, żebra na wierzchu, oblepiony kałem.

20211218_095630_resize_58.jpg

20211218_095619_resize_98.jpg

20211218_095615_resize_37.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...