Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 25.10.2021 o 20:59, limonka80 napisał:

Też się martwię że weźmie ją ktoś, kto zamiast serca i dobrego domu, da jej łańcuch i posadę stróża.

A widać że ona tak tęskni za człowiekiem i światem bez krat .... 

Trochę się pokomplikowało, napisałam na wątku suni. W piątek lub w sobotę będę w schronisku to może dowiem się więcej.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.10.2021 o 13:45, Aska7 napisał:

Transport biorę na siebie

Jestes niezawodna w trudnych sytuacjach. Byłabym bardzo wdzięczna, jeśli udałoby się odmienić los tego skazańca, a pomogłabyś jej dotrzeć do nas. Teraz pewnie jeszcze miesiące oczekiwania na sądowe rozwiązanie. Czekamy na wieści ze schroniska. Mam nadzieję że Toli uda się coś więcej dowiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.10.2021 o 18:42, Tola napisał:

Gandi podobno bardzo tęskni za swoją panią i domem, jej też przydałaby się jak najszybciej nowa rodzina, która utuli, pozwoli szybciej zapomnieć...

Ona najstarsza z całego tego pozostawionego towarzystwa...

Ile ona ma lat? Zdjęcia mi się nie otwierają, tylko ikonka i opis: Może być zdjęciem przedstawiającym pies i tekst

W środę skończyłam remont i przebudowę budynku gospodarczego (dawny garaż), szukałam jeszcze tylko wkładu kominkowego i planowałam wziąć tam psiaka lub dwa na BDT.... w czwartek całkowicie zerwało nowiutki dach 😞 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.10.2021 o 11:54, mari23 napisał:

W środę skończyłam remont i przebudowę budynku gospodarczego (dawny garaż), szukałam jeszcze tylko wkładu kominkowego i planowałam wziąć tam psiaka lub dwa na BDT.... w czwartek całkowicie zerwało nowiutki dach 😞 😞

Nie smuć się Mari. Dobrze, że Wam nic się nie stało.

Współczuję i psitulam 

przytulanie2.jpg.49a3ec2440b8cbd7a56aa733619d77a4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.10.2021 o 11:54, mari23 napisał:

Ile ona ma lat? Zdjęcia mi się nie otwierają, tylko ikonka i opis: Może być zdjęciem przedstawiającym pies i tekst

W środę skończyłam remont i przebudowę budynku gospodarczego (dawny garaż), szukałam jeszcze tylko wkładu kominkowego i planowałam wziąć tam psiaka lub dwa na BDT.... w czwartek całkowicie zerwało nowiutki dach 😞 😞

Współczuję Maryś, przutulam, oby Ci się wszystko poukładało jak najszybciej i po Twojej myśli.

Gandi ma 9 lat, spróbuje wrzucić jeszcze raz zdjęcia...

Tylko te jej nie otwierają się?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.10.2021 o 00:21, elik napisał:

Bardzo Ci Elu dziękuję za pomoc🌹❣️ Może to Ty przyniesiesz suni szczęście i tym razem ktoś zauważy Lonię😘 Co prawda zapytania są, ale nie takie, jakbym sobie tego życzyła.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.10.2021 o 22:23, Tola napisał:

Współczuję Maryś, przutulam, oby Ci się wszystko poukładało jak najszybciej i po Twojej myśli.

Gandi ma 9 lat, spróbuje wrzucić jeszcze raz zdjęcia...

Tylko te jej nie otwierają się?

Dziękuję ❤️ Niestety problemy zazwyczaj "chodzą parami", wczoraj zachorował mąż i chyba skończy sie pobytem w szpitalu 😞

Gandi jest śliczna i ten szpic też cudny....tak patrze na te zdjęcia i łzy same kapią....co też myślała ( i wciąż myśli) właścicielka zostawiając je w schronisku....

Dnia 26.10.2021 o 22:34, Tola napisał:

I tutaj Gandi z FB

245007038_4331761043609546_2001313676172473479_n.jpg

Biedne psiaki, z domu, od człowieka trafić nagle w takie miejsce 😞 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.10.2021 o 18:29, Tyśka) napisał:

Szukam transportu na trasie Tomaszów -> Kraków dla Gabi, która od 2 lat tkwi na łańcuchu gminnym. Ma trafić do Krakowskiego hoteliku, pod opiekę pewnej kobiety, którą wzruszył los tej żywiołowej, młodej, ale niechcianej suczki. Gabi jest duuża, około 35kg. Od 2lat nikt się nie zainteresował. To dla niej szansa na normalność.
gabi17.jpg.9528cc6914dacc698d45cf4dd1f7f8a4.jpg

Mamy transport ❤️ Aska7, jesteś niezawodna, wyjątkowa, przekochana!!!!! Oby podróż minęła spokojnie. DZIĘKUJĘ! 😍 Płaczę ze szczęścia.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.10.2021 o 11:49, mari23 napisał:

Niniejszym otrzymujesz tytuł NIEZAWODNEGO DOGO-KIEROWCY ❤️

 

Dnia 27.10.2021 o 10:10, Tyśka) napisał:

Mamy transport ❤️ Aska7, jesteś niezawodna, wyjątkowa, przekochana!!!!! Oby podróż minęła spokojnie. DZIĘKUJĘ! 😍 Płaczę ze szczęścia.

Już nie tytuł, a złoty medal Asi się należy !!! ❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wiecie, ze chyba udało się znaleźć dom dla Negri, która już 4 miesiące czeka u Murki na nowy dom?

Nowa rodzina odezwała się z Warszawy, w domu jest 6 letnia kotka i młoda, 2 letnia.

Wizyta na razie w fazie organizacji, ale mam już ankietę bardzo starannie wypełnioną:).

Okna osiatkowane, rezydentki wysterylizowane; pani młoda, ale ze sporą wiedzą na temat kotów;).

 No i szukała czarnej kotki.

Może to na nią czeka Negri - mam nadzieję, że to będzie TO 🙂

ne.jpg.bfe39074956e8fa1537917f027685029.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.10.2021 o 07:59, Tola napisał:

Bardzo Ci Elu dziękuję za pomoc🌹❣️ Może to Ty przyniesiesz suni szczęście i tym razem ktoś zauważy Lonię😘 Co prawda zapytania są, ale nie takie, jakbym sobie tego życzyła.

Bardzo chciałabym, żeby sunia odnalazła swoich ludzi i swój dom. Może to będzie właśnie w Krakowie?   

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...