Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Wstawiam kilka zdjęć koteczki Pippi. Tych kilka przeszło w swoim rozmiarze, resztę później, po zmniejszeniu wstawi Tola. Prosiłabym o ogłoszenia dla niej z tel. Toli, jesli ktoś jeszcze może. Ja zrobię na Bielsko, warto na Katowice, może Wrocław, gdyby miał kto sprawdzic dom.

Tolu, może Pani Justyna zgodziłaby się zrobić wizytę PAw okolicy? Jesli tak, to dobrze byłoby ogłosić na Jaworzno. Tam są ogromne blokowiska i ludzie szukają własnie niewychodzących kociaków. Andrzej mógłby ją wtedy dowieźć do Katowic, to już bliżej niż do nas.

Mała ma 2,5-3 mies., jest zaszczepiona, korzysta z kuwety. Nie jest typem przytulanki, jest aktywna i niezalezna. Bardzo dobre relacje nawiązuje z innymi kotami, przyzwyczjona do piesków chihuaha, więc pewnie inne małe też zaakceptuje. Bardzo skoczna i ciekawska. Dom wyłącznie bez mozliwości wychodzenia.

DSC06216 (1).JPG

DSC06203 (1).JPG

DSC06175 (1).JPG

DSC06197 (1).JPG

DSC06217 (1).JPG

DSC06221 (1).JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.11.2021 o 11:08, Jaaga napisał:

Poudostepniałam Pippi na kocich grupach na FB, jeśli ktoś zna inne, to prosze bardzo o udostepnienia. ZEA nie nadąża z pomoca, nie ma już DT dla kotów. 

Jeśli dasz tu linki, to ja udostępnię ślicznotkę na swoim profilu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.11.2021 o 11:12, elik napisał:

Jeśli dasz tu linki, to ja udostępnię ślicznotkę na swoim profilu.

Nie potrafię tu wstawić samego postu, wysłałam Ci na messengera ogłoszenie. Jest tez na moim profilu jamnisia z małym od Ewu, moze też pokażesz rodzinkę u Siebie?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.11.2021 o 09:53, Jaaga napisał:

Wstawiam kilka zdjęć koteczki Pippi. Tych kilka przeszło w swoim rozmiarze, resztę później, po zmniejszeniu wstawi Tola. Prosiłabym o ogłoszenia dla niej z tel. Toli, jesli ktoś jeszcze może. Ja zrobię na Bielsko, warto na Katowice, może Wrocław, gdyby miał kto sprawdzic dom.

Tolu, może Pani Justyna zgodziłaby się zrobić wizytę PAw okolicy? Jesli tak, to dobrze byłoby ogłosić na Jaworzno. Tam są ogromne blokowiska i ludzie szukają własnie niewychodzących kociaków. Andrzej mógłby ją wtedy dowieźć do Katowic, to już bliżej niż do nas.

Mała ma 2,5-3 mies., jest zaszczepiona, korzysta z kuwety. Nie jest typem przytulanki, jest aktywna i niezalezna. Bardzo dobre relacje nawiązuje z innymi kotami, przyzwyczjona do piesków chihuaha, więc pewnie inne małe też zaakceptuje. Bardzo skoczna i ciekawska. Dom wyłącznie bez mozliwości wychodzenia.

DSC06216 (1).JPG

DSC06203 (1).JPG

DSC06175 (1).JPG

DSC06197 (1).JPG

DSC06217 (1).JPG

DSC06221 (1).JPG

 

Dnia 8.11.2021 o 09:55, Tyśka) napisał:

Pięknotka z niej 🙂 Mogę ją ogłosić.

Dziękuję za piękne zdjęcia, zaraz wstawię tutaj resztę.

Ja zrobiłam OLX na Katowice, bardzo proszę o pomoc i ogłoszenia na Kraków, może być na Jaworzno, bo p. Justyna zrobi wizytę.

https://www.olx.pl/d/oferta/cudna-malutka-pippi-o-miodowych-oczach-do-adopcji-CID103-IDMqmWu.html

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.11.2021 o 00:45, Poker napisał:

Może coś mu się wbiło?

Magnus faktycznie wygląda jak magnat, taki dostojny z niego chłopak, elegant.

 

Dnia 8.11.2021 o 09:19, Tyśka) napisał:

Trzymam kciuki za kastrację i diagnozę łapki, oby nic poważnego.

Zmiana jakby przycichła i doszłyśmy do wniosku, ze nie będziemy stresować Magnusa - w piątek ma zabieg kastracji więc wtedy wetka obejrzy i zmianę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 00:47, elik napisał:

Pipi jest śliczna, ale trzeba też zauważyć, że Jaaga robi przepiękne zdjęcia. Jedno z drugim daje super efekt.

Dziękuję Elu, staram się żeby przyciągnąć uwagę zainteresowanych adopcją. Niektóre zwierzaki są mało fotogeniczne lub wiercipięty ale Pippi nie dość że sliczna, to pięknie pozuje. 

Tu jej ogłoszenie na OLX na Bielsko. wyrózniłam na miesiac: https://www.olx.pl/d/oferta/pippi-cudna-koteczka-o-miodowych-oczach-adopcja-szczepienie-testy-CID103-IDMrane.html

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 11:24, Jaaga napisał:

Dziękuję Elu, staram się żeby przyciągnąć uwagę zainteresowanych adopcją. Niektóre zwierzaki są mało fotogeniczne lub wiercipięty ale Pippi nie dość że sliczna, to pięknie pozuje. 

Tu jej ogłoszenie na OLX na Bielsko. wyrózniłam na miesiac: https://www.olx.pl/d/oferta/pippi-cudna-koteczka-o-miodowych-oczach-adopcja-szczepienie-testy-CID103-IDMrane.html

Jaguś, z tymi zdjęciami  Pipi szybko znajdzie amatorów. Będzie w "czym" wybierać  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 11:26, elik napisał:

Jaguś, z tymi zdjęciami  Pipi szybko znajdzie amatorów. Będzie w "czym" wybierać  🙂 

 

Dnia 9.11.2021 o 00:47, elik napisał:

Pipi jest śliczna, ale trzeba też zauważyć, że Jaaga robi przepiękne zdjęcia. Jedno z drugim daje super efekt.

Tak, Jagna robi świetne zdjęcia, ale tym razem amatorów rudych kotek jakby ubyło...

Wczoraj po 2 godz. od zrobienia OLX było prawie 200 wejść i ani jednego odkrycia nr tel.

A przecież ruda kotka to rarytas.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...