Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

My już kilka miesiecy płacimy  prawie dwukrotność za usługi księgowe przy wystawianych 2-3 fakturach i kilku zakupowych miesięcznie.

Rzeczywiscie, szkoda  tracić niepotrzebnie zebrane pieniądze. Nasze psy, które mają środki na Zea, będę rozliczać za karmę na kilka miesięcy, jak już ostatnio. Opiekunow psów hotelowych, które są u nas proszę w tej sytuacji o informowanie o konieczności wystawienia faktury w sytuacji, kiedy na koncie ZEA nazbiera się pełna kwota. 

Link to comment
Share on other sites

Chciałam serdecznie podziękować Poker za przysłanie " maneli". Kołdry, poduszki bardzo przydają się do bud czy legowisk i ulegają stale zużyciu. I za pluszaki imitujące zwierzaki, bo one cieszą psy najbardziej. Po otwarciu kartonu wzruszyłam się bardzo, bo Grey porwał od razu susła i dumnie go nosił. Od kilku miesięcy bawi się zabawkami typu gumowe piszczyki, szarpaki ale pluszakiem pierwszy raz się zainteresował. 

Poproszę Poker nr konta, to wpłacę choć koszty przesyłki na wybranego psa.

IMG_20231221_104520.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.12.2023 o 23:51, Tola napisał:

Spokojnie, wszystkie wpłacone  pieniądze zostaną rozliczone fakturami, a ci,  którzy swoje pojedyncze deklaracje wpłacają na ZEA, mogą dalej to robić.

Czyli źle zrozumiałam. Wpłaty deklaracji na konto Fundacji nadal są możliwe.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.12.2023 o 11:11, elik napisał:

Czyli źle zrozumiałam. Wpłaty deklaracji na konto Fundacji nadal są możliwe.

Są możliwe, ale dobrze byłoby, gdyby jednak część deklaracji Wolfika, Neri i Dusi szła na  konto skarbników - nie tylko dlatego, że wtedy łatwiej opłacać niektóre wydatki dla psów, ale i ze względu na nasze obecne problemy, żebyśmy za moment nie musieli rezygnować z udostępniania konta. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.12.2023 o 23:19, elik napisał:

Czyli część deklaracji musi być wpłacana na prywatne konta opiekunów.
Niewłaściwa interpretacja.

Jednak musi być wpłacana, nie ma innego wyjścia,  musimy zmieniejszyć ilość faktur -  nie możemy opłacać  hotelowania co miesiąc.

Z lecznicami nie będzie problemu, bo i tak w Zamościu jesteśmy rozliczani co 2 - 3 miesiące, zbiorowymi fakturami.

Pozostaje problem opłat za hotelowanie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.12.2023 o 20:30, Tola napisał:

Z lecznicami nie będzie problemu, bo i tak w Zamościu jesteśmy rozliczani co 2 - 3 miesiące, zbiorowymi fakturami.

Pozostaje problem opłat za hotelowanie.

To też poproszę w przychodni o rozliczenie jedną fakturą co miesiąc, jeśli to coś da. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.12.2023 o 20:30, Tola napisał:

Jednak musi być wpłacana, nie ma innego wyjścia,  musimy zmieniejszyć ilość faktur -  nie możemy opłacać  hotelowania co miesiąc.

Z lecznicami nie będzie problemu, bo i tak w Zamościu jesteśmy rozliczani co 2 - 3 miesiące, zbiorowymi fakturami.

Pozostaje problem opłat za hotelowanie.

Czyli od stycznia wszystkie deklaracje na konta skarbników? Dobrze, że jeszcze nie zrobiłam przelewów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...