Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 14.07.2022 o 18:26, Anula napisał:

Asiu,czy ja mogę wziąć sunię(mamę) pod opiekę tj.opłata hoteliku;założenie wątku,skarbnikowanie? Ogłoszenia,szukanie domku i decyzja o domku by należała do Ciebie?

Jeżeli byłby założony jeden wątek dla rodzinki to oczywiście bym opłacała hotel.

Rozumiem,że suczka by pojechała do szafirki?

Zalożyłam wątek szczeniakom, ale w sytuacji, kiedy ich mama będzie w innym hoteliku to chyba najlepszy pomysł, aby miała swój oddzielny wątek.

I tak będziemy do siebie zaglądać, bo przecież to rodzina:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.07.2022 o 20:07, Tola napisał:

Zalożyłam wątek szczeniakom, ale w sytuacji, kiedy ich mama będzie w innym hoteliku to chyba najlepszy pomysł, aby miała swój oddzielny wątek.

I tak będziemy do siebie zaglądać, bo przecież to rodzina:)

Dobrze,to ja założę wątek suni.A może Asia by chciała założyć?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.07.2022 o 18:26, Anula napisał:

Asiu,czy ja mogę wziąć sunię(mamę) pod opiekę tj.opłata hoteliku;założenie wątku,skarbnikowanie? Ogłoszenia,szukanie domku i decyzja o domku by należała do Ciebie?

Jeżeli byłby założony jeden wątek dla rodzinki to oczywiście bym opłacała hotel.

Rozumiem,że suczka by pojechała do szafirki?

 

Dnia 15.07.2022 o 21:32, Anula napisał:

Dobrze,to ja założę wątek suni.A może Asia by chciała założyć?

Zrozumiałyśmy, że zależy Ci na osobnym wątku.

W  porozumieniu z Alaskan - jeśli nie, to może zostawmy mamcię na wątku jej dzieci, teraz mało nas na wątkach, będzie łatwiej odwiedzać psią rodzinę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.07.2022 o 23:18, Tola napisał:

 

Zrozumiałyśmy, że zależy Ci na osobnym wątku.

W  porozumieniu z Alaskan - jeśli nie, to może zostawmy mamcię na wątku jej dzieci, teraz mało nas na wątkach, będzie łatwiej odwiedzać psią rodzinę.

Nie zależy mi na osobnym wątku.Oczywiście,nie mam nic przeciw temu,niech sunia będzie na wspólnym wątku.Ja się zobowiązuję do opłat odnośnie suczki i regulowania należności z szafirką.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.07.2022 o 13:46, Tola napisał:

Bardzo się cieszę, że tyle zwierzaków zacznie nowe życie. Mam tez dobra informację w sprawie transportu - niezawodna Aśka7 pomoże w dowozie, wraca 25 i wtedy będziemy wiadomo więcej. 🌹

Hurrraaaa!!!!! Dziękujemy bardzo 😃

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.07.2022 o 11:52, Tola napisał:

Organizacja transportu  nie będzie prosta pomimo że to jeden kierunek, ale do zabrania jest 6 szczeniaków + jedno małe kocię do Jagny do Jarząbkowic i 4 dorosłe  nieduże psy do  szafirki. Nie uda się zabrać wszystkich jednocześnie jednym autem. Prawdopodobnie potrzebny będzie bazarek transportowy, bo jest taka opcja, że Szafirek może wyjechać po psy do Opola i Katowic, ale nadal nie mamy pomysłu na  początkową trasę.

Spoko.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.07.2022 o 07:23, Aska7 napisał:

Spoko.

Jakby cóś, to może można byłoby "nieco" zmienić trasę z Zamość-Bieszczady, na Zamość-Śląsk, a Pani Kasia wyjechałaby po mojego kudłaczka i Pręguska do Tarnowa. To po drodze z Zamościa na Śląsk.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.07.2022 o 12:59, elik napisał:

Jakby cóś, to może można byłoby "nieco" zmienić trasę z Zamość-Bieszczady, na Zamość-Śląsk, a Pani Kasia wyjechałaby po mojego kudłaczka i Pręguska do Tarnowa. To po drodze z Zamościa na Śląsk.

Czekamy na Aska7 i wszystko ustalimy. W międzyczasie pokażę mamcię 9 chorych na kk kociaków, którym tutaj kibicowałyście, a potem 3 z nich trafiły do Kasi, Alaskan i Gabi79🙂. Kotki są już  właśnie po sterylizacji. Jak rany się zagoją, zabierzemy do lecznicy kolejne 2 kotki z tego stada.

IMG-20220715-WA0017.jpg

IMG-20220715-WA0018.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I jeszcze biało - ruda koteczka z mojego osiedla, którą poszukiwaliśmy przez parę dni.  Kotkę  zawoziliśmy już jakiś czas do lecznicy, ale okazało się, że jest karmiąca;  wetka kazała kotkę wypuścić, bo być może ukryła gdzieś maluchy. Nic takiego jednak się nie stało, koteczka całe dnie spędzała na osiedlu, a sutki zmniejszyły się. Nawet nie chce myśleć, co stało się z kociakami😥 Kotka jest już bezpieczna, odrobaczona, testy ujemne. W piątek będzie miała zabieg sterylizacji i szukamy Dt lub DS, bo nie mam dla niej miejsca po zabiegu😥 Pytałam szafirkę, ale dopiero we wrześniu będzie miejsce. 

IMG_20220715_181652.jpg

IMG_20220715_181659.jpg

IMG_20220715_181702.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.07.2022 o 12:59, elik napisał:

Jakby cóś, to może można byłoby "nieco" zmienić trasę z Zamość-Bieszczady, na Zamość-Śląsk, a Pani Kasia wyjechałaby po mojego kudłaczka i Pręguska do Tarnowa. To po drodze z Zamościa na Śląsk.

czy Czarus tez sie zmieści?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.07.2022 o 13:42, Tola napisał:

Myślę że tak; podaję, że do Hani ma jechać 4 dorosłe, nieduże psy czyli  dwie suczki ze schroniska, Marisa - mama 6 szczeniaków i Czaruś.

Dziękuję ❤️

Jeśli trzeba dołożyć do transportu albo czegoś okołotransportowego podtrzymuję deklarację 50 zł

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.07.2022 o 14:34, sue napisał:

Dziękuję ❤️

Jeśli trzeba dołożyć do transportu albo czegoś okołotransportowego podtrzymuję deklarację 50 zł

sue, wybrałyscie już kociaka do nas? Od Toli przyjedzie chyba czarna koteczka. Może ogłosicie na Katowice czy Bielsko Białą rodzeństwo? Jeszcze jest troszkę czasu, może udałoby się któremuś z nich znaleźć DS? W tych miastach mam możliwość zrobienia wizyt. Kolejny kociak mogby w takiej sytuacji przyjechać i od nas od razu jechać do domu. 

Tolu, może też tą bialo-ruda piękność szybko ogłosisz?

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.07.2022 o 19:47, Jaaga napisał:

sue, wybrałyscie już kociaka do nas? Od Toli przyjedzie chyba czarna koteczka. Może ogłosicie na Katowice czy Bielsko Białą rodzeństwo? Jeszcze jest troszkę czasu, może udałoby się któremuś z nich znaleźć DS? W tych miastach mam możliwość zrobienia wizyt. Kolejny kociak mogby w takiej sytuacji przyjechać i od nas od razu jechać do domu. 

Tolu, może też tą bialo-ruda piękność szybko ogłosisz?

 

Dora ogłasza na Katowice ale totalna cisza i zdechlizna. Ja może zrobię dziś na Bielsko Białą, spróbujemy. 

Co do wyboru kotka to jest trochę problem. Zasadnicze pytanie: czy to może być dzikusek? Te z działki, które pokazywała Dora, są do oswojenia, one spierniczają od człowieka. W drugim miejscu są trzy dzikuski w ładnych kolorach, jedna koteczka taka w miarę mało bojąca (przybiega do karmienia), może ewentualnie ona ale też na pewno będzie nieśmiałkiem. 

Mamy dwa oswojone z lecznicy ale jeśli jeden pojedzie drugi zostanie sam, a mamy niby zaklepany tymczas dla dwójki. 
Jeśli nie może być żaden z tych dzikusków to zwolnimy miejsce, chyba że transport będzie później niż 25, bo mam koteczka fajnego tylko niestety na przymusowej kwarantannie. 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.07.2022 o 21:17, sue napisał:

Dora ogłasza na Katowice ale totalna cisza i zdechlizna. Ja może zrobię dziś na Bielsko Białą, spróbujemy. 

Co do wyboru kotka to jest trochę problem. Zasadnicze pytanie: czy to może być dzikusek? Te z działki, które pokazywała Dora, są do oswojenia, one spierniczają od człowieka. W drugim miejscu są trzy dzikuski w ładnych kolorach, jedna koteczka taka w miarę mało bojąca (przybiega do karmienia), może ewentualnie ona ale też na pewno będzie nieśmiałkiem. 

Mamy dwa oswojone z lecznicy ale jeśli jeden pojedzie drugi zostanie sam, a mamy niby zaklepany tymczas dla dwójki. 
Jeśli nie może być żaden z tych dzikusków to zwolnimy miejsce, chyba że transport będzie później niż 25, bo mam koteczka fajnego tylko niestety na przymusowej kwarantannie. 

 

Może być któryś z dzikuskow. Dwie z tych na działce to szlkretki, wiec dziewczynki. Lepiej odłowić kotkę,  bo choc w przyszłości jedna mniej do rodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...