Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 2.07.2022 o 21:19, elik napisał:

Kiedy się wybierasz  🙂 

Dzisiaj albo w środę

Dnia 2.07.2022 o 22:32, wiolhelm170 napisał:

Jeszcze tydzień w domu jestem jakby trzeba było awaryjne dt dla kota.

Dziękuję za chęć pomocy, ale wszystkim tym kotom potrzebny DT na dłużej, bo one już są w takich awaryjnych miejscach na parę dni:(

Dnia 3.07.2022 o 09:46, Jaaga napisał:

Zdecydowanie to dwa różne psy. Pierwszy sznaucerkowaty, po strzyżeniu będzie gwiazdą, drugi raczej większy szorsciak w innym typie. 

Gdyby ktoś jechał w nasze strony, to mogę wziąć tego czarnego, zrudziałego kociaczka. Są już samodzielne, wiec lepiej jeden, niż nic. Tylko potrzebny test, bo już przerobiliśmy białaczkę i moje sa wszystkie testowane.

Bez testu nie wydajemy  w miejsca, gdzie są inne koty.

Poproszę o transport na FB, ale to raczej jest szansa tylko do Krakowa.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.06.2022 o 01:25, elik napisał:

Miejsce mógłby mieć od 15.07. a cena zależy od wagi. Do 15 kg - doba 12 zł, powyżej 15 kg - doba 15 zł.
A czy to ten sam? To Martusia nam powie  🙂 

Byłam dzisiaj w schronisku,  zarezerwowałam psiula. Jest bardzo przyjazny, pcha się do człowieka; wykastrowany, natomiast w książeczce nie ma wpisu o wieku. 

 

IMG-20220703-WA0079.jpg

IMG-20220703-WA0078.jpg

IMG-20220703-WA0077.jpg

IMG-20220703-WA0076.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

W schronisku masę nowych psów, w tym tygodniu  przyjechało owczarkoów, w tym jeden staruszek😢 Ze względu na upały nie odbywały się zabiegi, wszystkie kojce na kwarantannie - te nowe i te stare, są zajęte.  

Link to comment
Share on other sites

Ciągle nie mogę zrozumieć po cholerę, przepraszam, ludzie biorą psy, żeby je potem bezlitośnie wyrzucać. My z mężem zawsze albo zabieraliśmy psy ze soba na urlopy albo jak nie nie można było to zostawaliśmy w domu i chodziliśmy na wielokilometrowe spacery. Nigdy nam nie przyszlo do głowy, żeby je u kogoś zostawiac a tym bardziej wyrzucać w lesie. Dlaczego ludzie stali się takimi okrutnymi barbarzyńcami bez serca i empatii. I coraz więcej się czyta o takich, którzy z przyjemnością znęcają się nad zwierzętami i wtedy życzę im tego samego w dwójnasób.,

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to NOWE ZDJĘCIA ZE SCHRONISKAZamojskie psiaki szukają domów i miłości
Dnia 3.07.2022 o 13:39, dwbem napisał:

Ciągle nie mogę zrozumieć po cholerę, przepraszam, ludzie biorą psy, żeby je potem bezlitośnie wyrzucać. My z mężem zawsze albo zabieraliśmy psy ze soba na urlopy albo jak nie nie można było to zostawaliśmy w domu i chodziliśmy na wielokilometrowe spacery. Nigdy nam nie przyszlo do głowy, żeby je u kogoś zostawiac a tym bardziej wyrzucać w lesie. Dlaczego ludzie stali się takimi okrutnymi barbarzyńcami bez serca i empatii. I coraz więcej się czyta o takich, którzy z przyjemnością znęcają się nad zwierzętami i wtedy życzę im tego samego w dwójnasób.,

Kiedyś nie było "obowiązku" posiadania psa, więc psy  (rasowe i nie), mieli tylko ci, którzy naprawdę chcieli je mieć. 

Teraz modnie jest mieć szicu, joreczka, mopsika, czy inną maliznę - najlepiej po taniości z pseudo, a w kojcu przed domem ONka, też z pseudo. No, bo na psie, nie jest napisane, ile za niego zapłacono. Można mieć też, za darmochę od somsiada, małego słitaśnego sceniacka dla dzieci. A nawet, zachwycając się i chwaląc swoim dobrym  serduszkiem na fb, adopciaka ze schroniska, albo nawet z Ukrainy.... 

A że piesek nie spełnia oczekiwań/nie pasuje do planów urlopowych, to można go wywalić i jak będzie wola - wziąć następnego. Bo to tylko pies.... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

No właśnie, to jest straszne. Czasem ja myśle jak barbarzyńca bo życzę tym wszystkim bandytom uwiązania w lesie bez wody i jedzenia, żeby dotarło do nich co robią tym biednym stworzeniom.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.07.2022 o 17:01, rozi napisał:

Większość zdjęć otwiera mi się godzinami, albo wcale, może to wina mojego łącza

Na telefonie od razu mam widoczne,  wiec może to rzeczywiście u Ciebie problem. Choć ich dużo,  to tez może czasem trwać dłużej. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.07.2022 o 13:33, Tola napisał:

 

 

IMG-20220703-WA0045.jpg

 

Co za łamiące serce spojrzenie. I obok ta czarnulka zrudziała, ktorej chciałabym pomóc, ale na razie nie mam jak. Czarną wypatrzyłam już wcześniej, kiedy myślałam, że pożegnamy Barytona i Nelę. Baryton zaczął ponownie chodzić, a Nela mimo że zombie, którą muszę karmić łyżką, to też żyje.

Teraz obie będą mi siedziały w głowie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...