Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 26.07.2022 o 10:45, elik napisał:

Jeśli czarny ma zgodny charakter, nie wadzi się z innymi psami, to Pani Kasia przyjmie go. Martusiu bardzo proszę, gdy kudłaczek się nie znajdzie, zapytaj o tego psiaka.

Ten czarny jest na wybiegu z innymi psiakami,mam nadzieję,że nie jest zadziorą.Dobrze by było aby został zabrany.Jego sierść chyba jeszcze nie jest w najgorszym stanie.To raczej jest średniej wysokości piesek.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kochane, u nas jak w kalejdoskopie, znowu mam dobre i złe wieści. Zacznę od złych, które niestety zmieniają plan transport - jutro nie mogą wyjechać dwie suczki po sterylce, bo nie mają zaszczepionej wścieklizny😢 Transport do szafirki jest więc przełożony na następny tydzień. Przykro mi bardzo, tracę sporo nerwów a i tak na wiele spraw nie mam wpływu. Szafirka już powiadomiona, Sue też. Aska7 oferuje pomoc w następnym tygodniu, ogromne podziękowania♥️♥️♥️🌹🌹🌹, jakiś będziemy to sklejać. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ogromnie się cieszę, że kudłaczek jednak jest i jutro będzie mógł wyjechać z innymi psiakami na poszukiwanie dobrego domu.
Wielkie dzięki Tolu za trud i stres, jakimi opłacasz pobyty w schronisku. Niestety bez tego żaden pies nie opuściłby tego schroniska.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.07.2022 o 11:48, Anula napisał:

Ten czarny jest na wybiegu z innymi psiakami,mam nadzieję,że nie jest zadziorą.Dobrze by było aby został zabrany.Jego sierść chyba jeszcze nie jest w najgorszym stanie.To raczej jest średniej wysokości piesek.

Może będzie pierwszy na liście do następnej wywózki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.07.2022 o 13:33, Tyśka) napisał:

Tolu, ten psiak jest duży jak bern czy bardziej średniak? Ile może mniej więcej ważyć?

 Ok 20kg

Dnia 26.07.2022 o 14:02, Sara2011 napisał:

Tolu, dowiedz się proszę coś o tym kudłaczu, jaki jest? Strasznie mi leży na sercu i cały czas o nim myślę chociaż zatkana jestem strasznie . Nie mogę jednak o nim przestać myśleć.

111.thumb.jpg.23415ba4243122f3a871ae6d6d7544f5.jpg

Pies jest przyjazny, kontaktowy, wczoraj trochę byłam przy tym boksie. Jutro TZ poprosi o wiek. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.07.2022 o 14:02, Sara2011 napisał:

Tolu, dowiedz się proszę coś o tym kudłaczu, jaki jest? Strasznie mi leży na sercu i cały czas o nim myślę chociaż zatkana jestem strasznie . Nie mogę jednak o nim przestać myśleć.

111.thumb.jpg.23415ba4243122f3a871ae6d6d7544f5.jpg

To był mój typ, gdyby kudłaczek się nie znalazł.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.07.2022 o 13:45, elik napisał:

Ogromnie się cieszę, że kudłaczek jednak jest i jutro będzie mógł wyjechać z innymi psiakami na poszukiwanie dobrego domu.
Wielkie dzięki Tolu za trud i stres, jakimi opłacasz pobyty w schronisku. Niestety bez tego żaden pies nie opuściłby tego schroniska.

Już mi przeszło😉Najważniejsze, że tylu psom uda się zmienić życie i to jak ♥️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...