Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

1 lipca odeszła za Tęczowy Most moja ukochana psinka, Amelka. Amelka też była ze schroniska z Zamościa, miała nawet tutaj swój wątek.

Psinka chorowała, ostatnie miesiące była karmiona prawie wyłącznie strzykawką tymi takimi drinkami dla piesków, coś jak nasze ludzkie nutridrinki, bo nie chciała jeść, czasami tylko coś skubała. Serce boli do tej pory, ale wypełniłyśmy z mamą Testament Kochanego Psa i przygarnęłyśmy pieska. Tyle jest tych biedaków, aż serce boli.

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.08.2022 o 21:02, Shirayuki napisał:

1 lipca odeszła za Tęczowy Most moja ukochana psinka, Amelka. Amelka też była ze schroniska z Zamościa, miała nawet tutaj swój wątek.

Psinka chorowała, ostatnie miesiące była karmiona prawie wyłącznie strzykawką tymi takimi drinkami dla piesków, coś jak nasze ludzkie nutridrinki, bo nie chciała jeść, czasami tylko coś skubała. Serce boli do tej pory, ale wypełniłyśmy z mamą Testament Kochanego Psa i przygarnęłyśmy pieska. Tyle jest tych biedaków, aż serce boli.

 

Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.08.2022 o 21:02, Shirayuki napisał:

1 lipca odeszła za Tęczowy Most moja ukochana psinka, Amelka. Amelka też była ze schroniska z Zamościa, miała nawet tutaj swój wątek.

Psinka chorowała, ostatnie miesiące była karmiona prawie wyłącznie strzykawką tymi takimi drinkami dla piesków, coś jak nasze ludzkie nutridrinki, bo nie chciała jeść, czasami tylko coś skubała. Serce boli do tej pory, ale wypełniłyśmy z mamą Testament Kochanego Psa i przygarnęłyśmy pieska. Tyle jest tych biedaków, aż serce boli.

 

Bardzo mi przykro:(.

Byłam na wątku Amelki...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.08.2022 o 17:26, Aska7 napisał:

No to nie, za późno. Już się piecze 😛

Będzie ekskluzywnie z lodami, bitą śmietaną, polana sosem poziomkowym na słodko z bałkanów i czekoladą. I jak ja mam schudnąć 😌

😉 mam niezawodny sposób: 12 psich staruszków w domu !

a tak serio - nie potrzebujesz chudnąć!!! ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Darowizny od zakupów online trafiły już na nasze konto, dostaliśmy kolejną wpłatę 157,78 zł z FaniMani. Dziękujemy za Waszą pomoc i wsparcie ❤️ To dla nas wiele znaczy, więc prosimy o dalsze wsparcie przy okazji codziennych zakupów online. Każda forma, w jakiej nam pomagacie jest dla nas bardzo cenna 😊 Również dzięki darowiznom od zakupów online możemy działać dalej ❤️ 

Zachęcamy kolejne osoby do tego typu pomocy:)

Tutaj zobaczycie, jak to działa ➡️ https://fanimani.pl/fundacjazea/

dziekujemy-kolo-ratunkowe.jpg.cefc80b928e91006be8095a6536d1151.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2022 o 11:54, Tola napisał:

Darowizny od zakupów online trafiły już na nasze konto, dostaliśmy kolejną wpłatę 157,78 zł z FaniMani. Dziękujemy za Waszą pomoc i wsparcie ❤️ To dla nas wiele znaczy, więc prosimy o dalsze wsparcie przy okazji codziennych zakupów online. Każda forma, w jakiej nam pomagacie jest dla nas bardzo cenna 😊 Również dzięki darowiznom od zakupów online możemy działać dalej ❤️ 

Zachęcamy kolejne osoby do tego typu pomocy:)

Tutaj zobaczycie, jak to działa ➡️ https://fanimani.pl/fundacjazea/

dziekujemy-kolo-ratunkowe.jpg.cefc80b928e91006be8095a6536d1151.jpg

Aktywowałam przypominajkę. Karmę kupuję w zooexpress.pl, nie ma ich na liście 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.08.2022 o 17:26, Aska7 napisał:

No to nie, za późno. Już się piecze 😛

Będzie ekskluzywnie z lodami, bitą śmietaną, polana sosem poziomkowym na słodko z bałkanów i czekoladą. I jak ja mam schudnąć 😌

Ale mi narobiłaś smaku, uwielbiam szarlotkę😍 Właśnie przerabiam jabłka z działki, mam już dość, ale na myśl o jutrzejszej szarlotce daje radę😉 U  mnie będzie z mąki żytniej i dużą ilością cynamonu😌

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.07.2022 o 17:22, Tola napisał:

Jestem w kontakcie z Aska7, kolejny transport prawdopodobnie w środę, tym razem również jedzie sporo psów!

Do Jagny:

  • 3 szczeniaki
  • kociak ze Szczebrzeszyna

Do szafirki:

  • Adelka i Marinka ze schroniska
  • Czaruś od sue
  • czarny kudłacz ze schroniska
  • terierka ze schroniska

 

Uaktualniam  - jutro transport psów, jesteśmy umówieni z Aska 7 o 10.00.

Przekazanie psów Piotrowi zaplanowane jest u Dexterki.

Koszt transportu do hoteliku szafirki to 470 zł, bazarek transportowy jutro  zrobi Gabi79, zapraszam wszystkich!

Prosimy o kciuki, aby udało się wszystko, co zaplanowane!

Do Jagny:

  • 3 szczeniaki
  • 2 kociaki ze Szczebrzeszyna
  • mała przerażona suczka ze schroniska
  • jak się zmieści to jeszcze jeden biedak

Do szafirki:

  • Adelka ze schroniska
  •  Marinka z schroniska
  • Czaruś od sue
  • czarny kudłacz ze schroniska
  • terierka ze schroniska
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2022 o 20:49, Tyśka) napisał:

Trikolorowy jegomość z Zamościa już jest na Śląsku pod opieką Szajki Szarego Wilka. Podobno przesłodki i przegrzeczny ❤️ Cieszę się niezmiernie, bo ludzie na fb I olx oszaleli na jego punkcie.

received_1302975717185235.thumb.jpeg.286a6dacfd8f1773d6ab7d51312863c5.jpeg

received_807526140657114.jpeg.9fb8da4e1c04a0ea8463e1b67f92d0fb.jpeg

 

Dodam, że Rodzina juz czekała na jakiegoś psiaka tego typu (byli juz po procedurach) i są zdecydowani na byłego zamojszczaka. Także mozna napisac, ze psiak prosto ze schronu pojechał na Śląsk do swojego domu na kanapę:) Za parę dni się przeprowadza do siebie.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2022 o 20:49, Tyśka) napisał:

Trikolorowy jegomość z Zamościa już jest na Śląsku pod opieką Szajki Szarego Wilka. Podobno przesłodki i przegrzeczny ❤️ Cieszę się niezmiernie, bo ludzie na fb I olx oszaleli na jego punkcie.

received_1302975717185235.thumb.jpeg.286a6dacfd8f1773d6ab7d51312863c5.jpeg

received_807526140657114.jpeg.9fb8da4e1c04a0ea8463e1b67f92d0fb.jpeg

 

Tak, właśnie miałam o tym pisać - dzisiaj raniutko wyjechał ze schroniska, czeka już na niego własny dom😁 Byłam cały czas  w kontakcie z Szajką Szarego Wilka. Dziękuję, bo to Twoja zasługa, że go pokazałaś🥰 Jeszcze zdjęcie tuż przed wyjazdem ze schroniska. Przy wypisie był TZ, podobno psiak był przeszczęśliwy! 

IMG-20220802-WA0008.jpg

IMG-20220802-WA0004.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2022 o 21:12, Tola napisał:

Tak, właśnie miałam o tym pisać - dzisiaj raniutko wyjechał ze schroniska, czeka już na niego własny dom😁 Byłam cały czas  w kontakcie z Szajką Szarego Wilka. Dziękuję, bo to Twoja zasługa, że go pokazałaś🥰 Zdjęcie tuż przed wyjazdem że schroniska. Przy wypisie był TZ, podobno psiak był przeszczęśliwy! 

 

IMG-20220802-WA0008.jpg

IMG-20220802-WA0004.jpg

Ja dziękuję Wam, bo z TŻtem jeździcie, robicie zdjecia psiakom i jesteście przy wyciąganiu ich ze schroniska:) Dlatego to nie moja zasluga. Mial farta.

Cieszę się, że dołączył do szczęśliwców. Bardzo się cieszę.

Link to comment
Share on other sites

Żałuję tylko, że o wyjedzie psa dowiedzieliśmy się dzisiaj  parę min.po 8, jechali młodzi ludzie z Hrubieszowa.

Dziewczyny z Szajki szukały podwozu od paru dni, planowały transport na czwartek.

Nie było więc  możliwości aby  połączyć dzisiaj  wyjazd jakiegoś psa z jutrzejszego transportu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2022 o 20:52, Tola napisał:

Uaktualniam  - jutro transport psów, jesteśmy umówieni z Aska 7 o 10.00.

Przekazanie psów Piotrowi zaplanowane jest u Dexterki.

Koszt transportu do hoteliku szafirki to 470 zł, bazarek transportowy jutro  zrobi Gabi79, zapraszam wszystkich!

Prosimy o kciuki, aby udało się wszystko, co zaplanowane!

Do Jagny:

  • 3 szczeniaki
  • 2 kociaki ze Szczebrzeszyna
  • mała przerażona suczka ze schroniska
  • jak się zmieści to jeszcze jeden biedak

Do szafirki:

  • Adelka ze schroniska
  •  Marinka z schroniska
  • Czaruś od sue
  • czarny kudłacz ze schroniska
  • terierka ze schroniska

Chyba się pomyliłaś.Marinka/Marisa zostaje u Jaaga.

Link to comment
Share on other sites

Przygotowałam szelki i obroże - to już końcówka naszych zapasów; część dokupiłam, część jest z paczuszek, które przysłały Nesiowata, Anula, Bogusik. Przy okazji prośba - jakby ktoś miał okazję zdobyć gdzieś szeleczki i obroże -  będę bardzo wdzięczna. Przydają się bardzo i tutaj na miejscu i podczas wyjazdów psów ze schroniska, każdy z nich zawsze dostaje obroże lub szelki i często smycze. 

IMG-20220802-WA0019.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2022 o 22:35, Tola napisał:

Jutro wielki dzień, znowu tyle psów zaczyna nowe życie.  Prosimy o kciuki, dam znać jak psy wyjadą ze schroniska. 

Trzymam mocno kciuki za wszystkich podróżujących 🍀🍀🍀, znowu będzie jechał wesoły autobus :).

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2022 o 20:52, Tola napisał:

Uaktualniam  - jutro transport psów, jesteśmy umówieni z Aska 7 o 10.00.

Przekazanie psów Piotrowi zaplanowane jest u Dexterki.

Koszt transportu do hoteliku szafirki to 470 zł, bazarek transportowy jutro  zrobi Gabi79, zapraszam wszystkich!

Prosimy o kciuki, aby udało się wszystko, co zaplanowane!

Do Jagny:

  • 3 szczeniaki
  • 2 kociaki ze Szczebrzeszyna
  • mała przerażona suczka ze schroniska
  • jak się zmieści to jeszcze jeden biedak

Do szafirki:

  • Adelka ze schroniska
  •  Marinka z schroniska
  • Czaruś od sue
  • czarny kudłacz ze schroniska
  • terierka ze schroniska

Jeśli któreś z tych psiaków ma ponad 8 lat to mogę poprosić Staruszkową Skarpetę o pomoc "na start"

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie psy zmieściły się, dzisiaj po nowe życie wyjechało ich 6. Wielkie podziękowanie dla Aska7, bo to nie tylko trud podróży, koszty ale i stres, żeby je wszystkie zmieścić i bezpiecznie dowieźć . ♥️♥️♥️🌹🌹🌹🌹 Dziękuję też wszystkim, dzięki którym te psy rozpoczęły nowe życie♥️🌹♥️🌹♥️🌹

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...