Jump to content
Dogomania

Suni już nic nie brakuje, ma dom w sercu Syna malagosi :) Mała, czarna sunia Kawunia od 8.04.2024 r. czeka na własny Dom w hotelu u Murki. Do pełni szczęścia brakuje jej już tylko dobrego Człowieka.


Recommended Posts

Dnia 29.04.2024 o 08:48, Murka napisał:

Mogę już śmiało napisać, że ubytki w sierści zarastają, widać to ewidentnie po uszach. Nie ma też już zaczerwienienia na skórze na klatce piersiowej i sunia przestała sie też drapać. Także na szczęście testy alergiczne nie są potrzebne 🙂

Super wiadomości.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.05.2024 o 17:00, malagos napisał:

Tak niezobowiązująco...ale zapytam: czy Pchełka ma kontakt z dziećmi?

Witaj Małgosiu  🙂  Szczerze powiedziawszy nie wiem. Mureczka ma córkę, ale to już spora dziewczynka.

Poczekajmy na odpowiedź Murki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.05.2024 o 17:00, malagos napisał:

Tak niezobowiązująco...ale zapytam: czy Pchełka ma kontakt z dziećmi?

Moja córka to już nastolatka więc nie wiem czy się liczy, ale Pchełka reaguje na nią bardzo entuzjastycznie :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie Pchełki/Kawy za kwiecień:

-460 zł hotelowanie 8-30.04

-200 zł transport z Zamościa

-10 zł II odrobaczenie

Razem: -670 zł

 

Faktura poszła na Fundację ZEA :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wpłaty dla Pchełki na konto Zeaserce-ruchomy-obrazek-0260.gif

10 zł - Ellig  -  2.04.

40 zł - Limonka80  -  2.05.

10 zł - Nesiowata  -  2.05.

50 zł - jaguska  -  6.05.

Bardzo serdecznie dziękuję

bukiet1.jpg.8aaea6401ad9b751d3eb9d57222aa718.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sunia spodobała się moim dzieciom - tydzień temu pożegnali Mańkę (adoptowaną od nas 7 lat temu), zmógł ją rak 😞Nie wyobrażają sobie domu bez psa, tak pusto!... Mała Laurka - ma 2,5 roku - pięknie odnosi się do zwierząt, nauczona od urodzenia dobrego traktowania psa i kota. Mieszkają w Starachowicach, na 1 piętrze, budują dom zaraz za miastem, oboje pracują, ale w różnych godzinach, więc pies rzadko kiedy zostaje sam w domu. Dom, za który mogę ręczyć głową i sercem, Mańka była traktowana jak księżniczka 🙂

Zaletą Pchełki jest przyjazny stosunek do kotów (dzieci przyjeżdżają do nas z psem, a u nas 3 koty), do psow (u nas 2 psy) i ludzi ogólnie.

Jedyna sprawa, która blokuje adopcję "już i teraz" to wyjazd rodzinki na urlop do Bułgarii na tydzień, powrót 7 czerwca. 

Czyli zdajemy się na Los - jak Pchełka znajdzie dom do tego czasu, to ok. Jak nie - jeśli się zgodzicie, to adoptują ją mój syn i synowa. 

 

  • Like 7
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.05.2024 o 21:05, malagos napisał:

Sunia spodobała się moim dzieciom - tydzień temu pożegnali Mańkę (adoptowaną od nas 7 lat temu), zmógł ją rak 😞Nie wyobrażają sobie domu bez psa, tak pusto!... Mała Laurka - ma 2,5 roku - pięknie odnosi się do zwierząt, nauczona od urodzenia dobrego traktowania psa i kota. Mieszkają w Starachowicach, na 1 piętrze, budują dom zaraz za miastem, oboje pracują, ale w różnych godzinach, więc pies rzadko kiedy zostaje sam w domu. Dom, za który mogę ręczyć głową i sercem, Mańka była traktowana jak księżniczka 🙂

Zaletą Pchełki jest przyjazny stosunek do kotów (dzieci przyjeżdżają do nas z psem, a u nas 3 koty), do psow (u nas 2 psy) i ludzi ogólnie.

Jedyna sprawa, która blokuje adopcję "już i teraz" to wyjazd rodzinki na urlop do Bułgarii na tydzień, powrót 7 czerwca. 

Czyli zdajemy się na Los - jak Pchełka znajdzie dom do tego czasu, to ok. Jak nie - jeśli się zgodzicie, to adoptują ją mój syn i synowa. 

 

Małgosiu kochana, serdecznie współczuję Twoim Dzieciom straty psiego przyjaciela. To wielka i bolesna strata.
Ogromnie dziękuję Ci Małgosiu, że zwróciłaś uwagę na sunię. Wiem, że lepszego domu niż u Twoich Dzieci, nie znajdzie,  Twoje gwarancje są wystarczające i wizyta przed-adopcyjna jest moim zdaniem całkowicie zbędna. Mam nadzieję, że wspierający finansowo sunię będą tego samego zdania i jeśli nie maja nic przeciwko temu, to "zaklepuję" Kawusię dla Twojego syna  🙂  Sunia jeszcze nie wie, że wygrała los na loterii  🙂   

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.05.2024 o 21:39, elik napisał:

Sunia jeszcze nie wie, że wygrała los na loterii  🙂   

Mam nadzieję, że wszystko wyjdzie. 
A na razie zostawiam poniedziałkowe głaski dla suni. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.05.2024 o 21:48, Poker napisał:

Jestem jak najbardziej za.

Zresztą  poleciłam Kawcię malagos. 

Dzięki wielkie    dziki1.jpg.26faf610fb21d8b5c10dfc1e796d2d84.jpg   Będziesz miała swój udział w szczęściu suni   

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.05.2024 o 22:06, Radek napisał:

Mam nadzieję, że wszystko wyjdzie. 
A na razie zostawiam poniedziałkowe głaski dla suni. 

Dziękuję, bardzo dziękuję Radeczku  🙂  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.05.2024 o 12:25, malagos napisał:

Ale jak znajdzie się dla Kawusi/ Pchełki dobry dom "w międzyczasie", to wtedy rozejrzymy się za inną kandydatką, ok?

To znaczy, że sunie nie jest tą wybraną ostatecznie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...