Jump to content
Dogomania

TYMEK TERAZ BAKI MA DOM!!!Uwolnij mnie proszę..Duży, czarny, kudłaty..bez szans na adopcję ze schroniska. Bardzo prosimy o wsparcie na ratowanie tego psa!!Ma na imię Tymek.


Recommended Posts

Dnia 24.01.2024 o 13:08, Alaskan malamutte napisał:

Już po wizycie. 

Elik daje zielone światło.

Wygląda na to że Tymek może się powolutku pakować😊

Ustalę wszystko z p. Bartoszem. Chcę być przy adopcji. 

Cudownie ❤️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.01.2024 o 13:08, Alaskan malamutte napisał:

Już po wizycie. 

Elik daje zielone światło.

Wygląda na to że Tymek może się powolutku pakować😊

Ustalę wszystko z p. Bartoszem. Chcę być przy adopcji. 

Cudownie ❤️

Doczekał się skarb mój ❤️

Eliczku dziękujemy za wizytę ❤️

Asiu kochana, Ty jak zwykle trzymasz rękę na pulsie ❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kochane Dziewczyny przepraszam, że dopiero dzisiaj. Asia prosiła, żebym skreśliła choć kilka słów więc powiem, że Tymuś będzie miał dobrego opiekuna. Pan Bartłomiej ma 26 lat, mieszka sam we własnym, wykupionym mieszkaniu. Legowiska Tymusia, jeśli dojdzie do adopcji, będą w każdym pomieszczeniu, w którym pan dłużej przebywa, to znaczy w sypialni i w pokoju dziennym, gdzie pan pracuje. Pan zajmuje się tworzeniem gier komputerowych i często pracuje zdalnie.  Gdy będzie szedł do pracy, Tymuś może iść z nim, bo takie panują tam zwyczaje. Warunkiem jest, aby piesek nie był agresywny. W okolicy mieszkania pana jest kilka miejsc, gdzie można spacerować z psem. Jest także plac zabaw dla psów.
Dałam zielone światło, ale decyzja należy do Asi i pana Bartłomieja.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.01.2024 o 20:22, elik napisał:

Kochane Dziewczyny przepraszam, że dopiero dzisiaj. Asia prosiła, żebym skreśliła choć kilka słów więc powiem, że Tymuś będzie miał dobrego opiekuna. Pan Bartłomiej ma 26 lat, mieszka sam we własnym, wykupionym mieszkaniu. Legowiska Tymusia, jeśli dojdzie do adopcji, będą w każdym pomieszczeniu, w którym pan dłużej przebywa, to znaczy w sypialni i w pokoju dziennym, gdzie pan pracuje. Pan zajmuje się tworzeniem gier komputerowych i często pracuje zdalnie.  Gdy będzie szedł do pracy, Tymuś może iść z nim, bo takie panują tam zwyczaje. Warunkiem jest, aby piesek nie był agresywny. W okolicy mieszkania pana jest kilka miejsc, gdzie można spacerować z psem. Jest także plac zabaw dla psów.
Dałam zielone światło, ale decyzja należy do Asi i pana Bartłomieja.

Elu, jeszcze raz pięknie Ci dziękuję za wizytę Смайлик: Смайлики (500)

Spotkanie z panem Bartoszem w sobotę o 13. Zobaczymy.

Dzisiaj o Tymusia zadzwonił pan z Zamościa. 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.01.2024 o 22:00, Alaskan malamutte napisał:

Elu, jeszcze raz pięknie Ci dziękuję za wizytę Смайлик: Смайлики (500)

Spotkanie z panem Bartoszem w sobotę o 13. Zobaczymy.

Dzisiaj o Tymusia zadzwonił pan z Zamościa. 🙂

Asieńko, współpraca w naszym działaniu to podstawa  🙂  Ty pomogłaś mi w adopcji Toficzka, nadarzyła się okazja odwzajemnić  🙂  
Dobrze byłoby mieć pana z Zamościa w odwodzie, gdyby adopcja z panem Bartłomiejem nie doszła do skutku.

Link to comment
Share on other sites

Tak to jest często. Cisza, cisza, cisza.. a potem nagle lawina zapytań. Cieszę się, że dla Tymeczka ta lawina ruszyła. Jedna znajoma też była zachwycona Tymkiem, ale skoro jest już taka akcja najprawdopodobniej zakończona fajnym domem, to próbuję innego psiaczka jej podsunąć, którym nikt się nie interesuje. A Tymkowi życzę fajnego pana-przyjaciela. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.01.2024 o 14:49, agat21 napisał:

Tak to jest często. Cisza, cisza, cisza.. a potem nagle lawina zapytań. Cieszę się, że dla Tymeczka ta lawina ruszyła. Jedna znajoma też była zachwycona Tymkiem, ale skoro jest już taka akcja najprawdopodobniej zakończona fajnym domem, to próbuję innego psiaczka jej podsunąć, którym nikt się nie interesuje. A Tymkowi życzę fajnego pana-przyjaciela. 

Sprawa aktualna. Tymuś nadal do adopcji

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...