Jump to content
Dogomania

JUŻ W DS!!! Isia - urocza, śliczna, proludzka, grzeczna, młoda, nieduża... co jest w takim razie nie tak? Wisi na łańcuchu przy budzie - trzeba go zdjąć i znaleźć jej kochającą Rodzinę.


Recommended Posts

Dnia 1.11.2022 o 13:16, Poker napisał:

Mogę go wziąć pod opieką, jeżeli Bąbelek pójdzie do Ds co się okaże w czwartek. Tylko gdzie go umieścić? 

 

Dnia 1.11.2022 o 13:41, Poker napisał:

 Spytam Lilu, ale musi być zaszczepiony i wstępnie odrobaczony. Może jednak by trafił do domu.

Poker, zobacz gdzie on jest teraz. Dla niego kojec z ciepłą budą to luksus w stosunku do tego co ma teraz. Poza tym długo tam nie posiedzi, bo jest bardzo adopcyjny. Gdybyś zechciała go wziąć pod opiekę, mógłby być już jutro zaszczepiony razem z naszą sunią. Trzeba tylko dać znać Toli.

Gdyby nałożyła Ci się opieka nad Bąbelkiem i tym szorściakiem, wsparłabym Cię jakoś. Bo serce mi pęka na myśl, że ona pojedzie, a on zostanie 😞

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.11.2022 o 13:41, Poker napisał:

 Spytam Lilu, ale musi być zaszczepiony i wstępnie odrobaczony. Może jednak by trafił do domu.

Tez jak Ewa Marta myślę, że nawet cieplutka buda w kojcu dla niego to coś. Tam miałby super zdjęcia i szybko znalazl dom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Może chłopaka już dalby ktoś rade pooglaszac z tel np na Tole czy Martę Alicje? nie orientuję się, kto ma więcej o nim info i kontakt z miejscem, gdzie jest. Można np na Lublin lub na Śląsk. Gdyby był dom, to mozna sprawdzić i móglby przyjechać z suczką. Juz tak psy przyjeżdżały bezpośrednio do DS. Jest śliczny, młody, adopcyjny, może akurat się uda bez hoteliku i kosztów?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2022 o 10:21, Poker napisał:

Niestety LILU nie ma teraz miejsca. Szykuje się parę adopcji i da wtedy znać.

Zrobię mu ogłoszenie jak Tola napisze o nim coś  więcej.

Chyba jednak więcej informacji ma Marta Alicja. Alaskan, jesteś z nią w kontakcie? Podpytasz o informacje? 

Link to comment
Share on other sites

Widziałam na własne oczy rozpacz rozdzielonych, zżytych z sobą zwierzaków 😞 Dlatego tak strasznie mi żal tej dwójki. 😞 Wspólny dom to byłoby coś... Cuda się zdarzają. Ostatnio taki wspólny dom znalazła psia para z naszej lokalnej fundacji. Marzenia ściętej głowy 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2022 o 12:24, Isiak napisał:

Widziałam na własne oczy rozpacz rozdzielonych, zżytych z sobą zwierzaków 😞 Dlatego tak strasznie mi żal tej dwójki. 😞 Wspólny dom to byłoby coś... Cuda się zdarzają. Ostatnio taki wspólny dom znalazła psia para z naszej lokalnej fundacji. Marzenia ściętej głowy 😞

Marzyć warto...i trzeba!  Ja też przed laty uparłam się na wspólny dom dla dwóch osieroconych suniek i warto było czekać, choć trochę to trwało.

A co do marzeń - tu na dogo same marzycielki chyba.... niepoprawne marzycielki , szalone nawet niektóre 😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2022 o 12:10, Alaskan malamutte napisał:

Tak. Jestem w kontakcie z Martą Alicją i trochę info mam. 

To dobrze, bo próbowałam się dodzwonić i nie odbiera. W takim razie już jest źródło informacji. 

Co do rozdzielania, to nie ma za bardzo jak się nastawiać na wspolny dom, bo psy i tak zostaną  rozdzielone, skoro sunia ma do nas jechać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2022 o 12:56, Jaaga napisał:

To dobrze, bo próbowałam się dodzwonić i nie odbiera. W takim razie już jest źródło informacji. 

Co do rozdzielania, to nie ma za bardzo jak się nastawiać na wspolny dom, bo psy i tak zostaną  rozdzielone, skoro sunia ma do nas jechać.

Wiem. Życie. Ale to nie zmienia faktu, że jest mi przykro z powodu ich rozłąki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...