Jump to content
Dogomania

Kalmar i Kefir mają domy we Wrocławiu!! Dwa serca jedna rozpacz..Samotni bracia Kalmar i Kefir z gminnego kojca na Roztoczu błagają o pomoc!!


Recommended Posts

Dnia 15.12.2022 o 22:44, Alaskan malamutte napisał:

Na pierwszej stronie są aktualne ogłoszenia chłopaków. 

Jest tylko jedno wspólne na Poznań, resztę OLX usunęło 😪

Baaaardzo prosimy o pomoc!! nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0380nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0380

Telefon milczy jak zaklęty..

Nie mogę niestety więcej dorobić, boję się że olx już wychwyci i usunie. Może udałoby się im zrobić nowe zdjęcia, aby te nowe ogłoszenia zrobić z nowymi zdjęciami? Nie wiem czemu taka cisza...

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że chociaż jeden z braci ma domek,  jednocześnie smutno, że Kefir zostaje sam i nadal nie ma swojej rodziny.

Telefon niby dzwoni, przedwczoraj min. pan z Poznania, ale to wciąż nie na ten dom czekamy.

Poproszę Hanię o parę nowych zdjęć, trzeba odnowić ogłoszenia, bo w tych obecnych pokończyły się też wyróżnienia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.01.2023 o 20:30, Tola napisał:

Ja rozmawiałam dzisiaj z Hanią, przypomniałam o zaczipowaniu braci i poprosiłam o nowe zdjęcia Kefirka.

Jak zdążę to wypromuję dzisiaj te dotychczasowe OLX.

 

 

Świetnie, miałam pytać czy jest szansa na nowe zdjęcia 😉 Proponuję Kefirka-Kokoska, kto tylko mi wpadnie w oko że szuka niedużego miłego psiaka.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.01.2023 o 18:34, Tola napisał:

Poproszę Hanię o parę nowych zdjęć, trzeba odnowić ogłoszenia, bo w tych obecnych pokończyły się też wyróżnienia.

Zdecydowanie zdjęcia sie przydadzą. Moje ogloszenie na Szczecin tez jest nie wyróznione: https://www.olx.pl/d/oferta/emir-mily-spokojny-pies-szuka-swojej-rodziny-adopcja-CID103-IDScj2O.html?bs=olx_pro_listing

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...