Jump to content
Dogomania

Kalmar i Kefir mają domy we Wrocławiu!! Dwa serca jedna rozpacz..Samotni bracia Kalmar i Kefir z gminnego kojca na Roztoczu błagają o pomoc!!


Recommended Posts

U chłopaków wszystko dobrze, są bardzo szczęśliwi i na pewno nic nie wiedzą, że my tutaj szukamy im nowego domu, tylko jakoś na razie wolno to idzie.

Jutro Hania podrzuci może jakiś filmik i napisze coś o braciach.

U mnie chłopaki mają 3800 wejść, 51 pobrań nr tel i tylko 3 zapytania.

Na FB hoteliku pojawił się taki wpis o chłopakach, można coś wykorzystać w ogłoszeniu  i tak pomyślałam, że może ktoś jeszcze zrobi braciom ogłoszenie?

Mają na Poznań i Wrocław, może na Szczecin lub Opole...

Ależ śliczności ! Takie mądre oczy, w których miłość przeplata się z niewypowiedzianą wiernością i ufnością. Gdyby rzeczywiście udało się znaleźć dla nich jeden azyl, to dopiero byłaby radość dla właściciela. Same bawiłyby się ze sobą ,a co za tym idzie , obserwować ich psoty i figle. Wspólne spacery, to wspólne przeżycia uroków przyrody i ich szczęścia bycia ze sobą. A to wieczorne przytulanie i szukanie najlepszego miejsca w sercu właścicieli !. Bo to właśnie psia miłość jest balsamem na nasze codzienne troski. A co dopiero w podwójnej dawce ! . Życzę wam wspólnego domku moje ślicznotki

Link to comment
Share on other sites

Pani Ela ma wenę i zawsze pięknie komentuje nasze hotelowe posty. Jest to bardzo skromna osoba, kiedyś adoptowała od nas trójłapka bardzo wyglądającego jak Kalmar, tylko na dłuższych łapkach. 

Chciałam nagrać filmik i przesłać jak chłopaki bawią się ze swoimi ulubionymi dziewczynami, ale jakiś strajk, bo ani wczoraj, ani dzisiaj nie miały na to chęci, zapewne przez deszczową pogodę. Obudził je trochę podwieczorek. Kefir zawsze grzecznie stoi i czeka, aż dostanie smaczka, potem delektuje się, gryzie powoli, Kefir skacze, drepcze, jak zwykle niecierpliwy, smaczki połyka prawie w całości 😄 

IMG_20221127_183703_433x600.jpg

IMG_20221127_183725_418x600.jpg

IMG_20221127_183813_800x580.jpg

IMG_20221127_183850_756x600.jpg

IMG_20221127_184029_470x600.jpg

IMG_20221127_184100_411x600.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.12.2022 o 15:29, szafirka napisał:

Uważam, że jak najbardziej mogą iść do innych domów. Dla Kalmara wskazany byłby dom aktywny, albo taki, w którym poświęci mu się czas na zabawę. 

Wstawiam filmik, tutaj wyjątkowo Kefir bardziej szaleje, ale zazwyczaj to Kalmar gra główne skrzypce w zabawie.

https://youtu.be/IXTVr7l4V4o

Super 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...