Jump to content
Dogomania

Zakończony, rozliczony. Mamy całą kwotę + nadwyżkę. Jesteście wspaniali. Dziękuję 😘Cztery niewinne, sponiewierane, nikomu niepotrzebne psie istnienia jadą po nowe życie. Część transportu jest darmowa dzięki Aska7.


Gabi79

Recommended Posts

Dnia 11.09.2022 o 18:17, elik napisał:

To dołożę tę końcówkę, niech psiaki mają już pewną podróż  🙂 

Dzięki wielkie Eluniu😘

Dnia 11.09.2022 o 18:39, Onaa napisał:

Znajomi dorzucili 50zł, tylko nie zdążyłam wcześniej zapisać.

Reniu, dzięki elik mamy już całą kwotę, może zatem przeznaczysz te pieniążki od Twoich znajomych na którąś z suniek lub na innego pieska? 

Link to comment
Share on other sites

  • Gabi79 changed the title to Mamy całą kwotę. Jesteście wspaniali. Dziękuję 😘Cztery niewinne, sponiewierane, nikomu niepotrzebne psie istnienia jadą po nowe życie. Część transportu jest darmowa dzięki Aska7.

Gabrysiu ale oni mi to dali dal tych psinek co będą podróżować, tak chcieli pomóc bo najpierw myśleli że będą mogli zabrać po drodze kawałek, a jak się nie okazało że jednak nie dadzą rady to nie chcieli się wycofać z obietnicy , to bardzo rzetelni ludzie :). Także proszę dopisz te 50zł od Asi, Bartka i Marcelka - ich szczurka :D, może będzie do podziału między te dwie rodzinki ?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.09.2022 o 19:10, Onaa napisał:

Gabrysiu ale oni mi to dali dal tych psinek co będą podróżować, tak chcieli pomóc bo najpierw myśleli że będą mogli zabrać po drodze kawałek, a jak się nie okazało że jednak nie dadzą rady to nie chcieli się wycofać z obietnicy , to bardzo rzetelni ludzie :). Także proszę dopisz te 50zł od Asi, Bartka i Marcelka - ich szczurka :D, może będzie do podziału między te dwie rodzinki ?

Ok. Podziękuj znajomym z całego serca. Rozczulił mnie szczurek Marcelek. Na pewno jest mega słodziakiem

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.09.2022 o 21:11, MikAga napisał:

Martusiu,dziekuję za zaproszenie.

Pięć dyszek ode mnie.

Pozdrawiam,Agnieszka.

Witaj Agusiu, pięknie dziękuję. Jeśli transport wyniesie 800, to będzie dodatkowo po 50,- dla obu suniek ( od Ciebie i od znajomych Onaa). Pozdrawiam serdecznie 😃

Link to comment
Share on other sites

Internet się zlitował i "wrócił"

Dotarły następujące wpłaty:

Nesiowata 20,-

Ewa Marta 20,-

Jo37 20,-

Asia, Bartek i Marcelek 50,-

Radek 10,-

Mazowszanka13 20,-

Grażka123 100,-

Poker 15,-

b-b 20,-

dwbem 10,-

guccio 10,-

Anula 100,-

Isiak 20,-

Ellig 100,-

elmas 20,-

elik 30,-

limonka80 50,-

Pięknie dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.09.2022 o 11:22, agat21 napisał:

No proszę - wydawało się, że te 8 stów to jakiś Everest, a tutaj okazało się to Górka Szczęśliwicka 😉 😁 👍

To prawda, jak usłyszałam od Toli ile potrzeba, to mnie zmroziło.

Ale dzięki tylu wspaniałym osobom niemożliwe stało się możliwe.

Jest 8 stów z nawiązką

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...