Jump to content
Dogomania

Zakończony, rozliczony. Mamy całą kwotę + nadwyżkę. Jesteście wspaniali. Dziękuję 😘Cztery niewinne, sponiewierane, nikomu niepotrzebne psie istnienia jadą po nowe życie. Część transportu jest darmowa dzięki Aska7.


Gabi79

Recommended Posts

Dnia 10.09.2022 o 14:59, Anula napisał:

Poproszę o 100km tylko potrzebne mi jest konto na cito do przelewu bo wyjeżdżam od 12.09-21.09.

 

Dnia 10.09.2022 o 17:57, Bogusik napisał:

Gabrysiu 50km ode mnie zapisz.Nr konta mam.

Anulko, Bogusiu, pięknie dziękuję, to ogromny kawał drogi

Link to comment
Share on other sites

  • Gabi79 changed the title to Cztery niewinne, sponiewierane, nikomu niepotrzebne psie istnienia jadą po nowe życie. Część transportu jest darmowa dzięki Aska7. Pozostało do pokonania 160 km
Dnia 10.09.2022 o 15:43, elik napisał:

1859535263_brawoTy.jpg.eeda1b1ad6538ef36ca41b2912db7bb5.jpg

Myślę, że Gabrysia nie będzie miała mi za złe, jeśli podam Ci Jej nr konta, który podała mi do wpłaty na ten bazarek.

 

Dnia 10.09.2022 o 15:55, Poker napisał:

Już podałam

Dzięki serdeczne, wczoraj wieczorem nie miałam dostępu do internetu

Link to comment
Share on other sites

  • Gabi79 changed the title to Cztery niewinne, sponiewierane, nikomu niepotrzebne psie istnienia jadą po nowe życie. Część transportu jest darmowa dzięki Aska7. Pozostało do pokonania ostatnie 20 km
  • Gabi79 changed the title to Cztery niewinne, sponiewierane, nikomu niepotrzebne psie istnienia jadą po nowe życie. Część transportu jest darmowa dzięki Aska7. Pozostało do pokonania ostatnie 10 km

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...