Jump to content
Dogomania

Maleńki szkielecik obciągnięty skórą.. I oczy pełne bezbrzeżnego smutku. Co pisać więcej?:( Jeśli możesz - zajrzyj, pomóż, napisz dobre słowo. Wszystko będzie wielkim darem. SUNIA JEST BARDZO CHORA, jest dla niej szansa, ogromne kciuki potrzebne!


Recommended Posts

Dnia 22.06.2023 o 13:30, Tyśka) napisał:

Dzika Likusia odnalazła się po 3 tygodniach! Okazało się że podjadała karmę dla dzikusów u kogoś na działce przy lesie. Może i tu warto poszukać jakichś karmicieli kocich i dać im znać? 

Byłam pewna, że szybko się odnajdzie. W jej przypadku kocia karma z wyższa niż u psów ilością białka mogłaby być zabójcza dla nerek.

Zaglądam z nadzieją,  że jednak się znalazła.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nie ma żadnych wieści. Kompletna cisza.

Dziś, zupełnie nagle, dotarło do mnie, że Nusia się nie znajdzie.

Na tyle poszukiwań, tyle plakatów, tyle przejechanych i przechodzonych z psami kilometrów, tyle obdzwonionych miejsc i NIC , ani jednego konkretnego śladu. Jakby maleńka zapadła się pod ziemię. 

Nawet ogłoszenie prasowe ze zdjęciem w którym pokładałam tyle nadziei, nie przyniosło ani jednego odzewu.

Nie dopuszczałam do siebie tej myśli, a nawet kiedy się pojawiała, odrzucałam ją, przekonywałam samą siebie że  znajdziemy Nusię, ale zaczynam myśleć że Nusia nie żyje, że coś jej się stało, coś nagłego, co sprawiło że nie wróciła sama, ani nikt, kompletnie nikt jej nie widział.

W piątek i wczoraj obdzwaniałam jeszcze miejsca do których już dzwoniłam, oraz nowe, coraz dalsze, ale to chyba bez sensu... 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam za zaglądanie do Nusi, za wsparcie i dobre słowa.

Tak bardzo chciałabym przekazać informację o jakimkolwiek śladzie, choćby cieniu nadziei że ktoś widział Nusię ...

Tak strasznie mi żal, tyle we mnie złości i rozpaczy, nie wiem czego więcej, po prostu nie mogę się pogodzić z tym co się stało.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.06.2023 o 20:35, limonka80 napisał:

Nie ma żadnych wieści. Kompletna cisza.

Dziś, zupełnie nagle, dotarło do mnie, że Nusia się nie znajdzie.

Ta myśl drąży umysł, jak robal jabłko, ale gdzieś jeszcze tli się nadzieja Bożenko.
Mi też strasznie jej żal. W życiu zdarzają się sytuacje z którymi tak do końca nie godzimy się nigdy 
😞

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie mogłam się zebrać, żeby cokolwiek napisać ...

Tak ciężko mi wchodzić na ten wątek, odkładam i odkładam, mówiąc sobie, że może jutro stanie się cud i będę mogła przekazać dobre wieści, ale dobrych wieści nie ma. Nie ma żadnych, co jest chyba jeszcze gorsze ...

Setki ogłoszeń, setki telefonów, setki przejechanych i przechodzonych z psami kilometrów, setki rozesłanych maili  i zdjęć małej - i nic. Ani jednego odzewu, ani śladu. Od dnia zaginięcia nikt Nuusi nie widział.

Nie umiem wyrazić, jak strasznie czuję się z tym, co się stało. Nie tak miało być.

 

Link to comment
Share on other sites

Z całego serca dziękuję wszystkim, którzy pokochali Nuusię i dobrze jej życzyli.

Dziękuję za obecność na wątku, za rady, słowa wsparcia i otuchy.

Za pomoc w leczeniu i utrzymaniu malutkiej.

Za wszystko, za to że byliście.

Dziękuję ❤️

Link to comment
Share on other sites

 Uzupełniłam w rozliczeniu ostatnie wpłaty które wpłynęły dla Nuusi. Właścicielka hoteliku nie chciała za czerwiec opłaty, jednak wpłaciłam 150 zł, uznałam że tak trzeba.

Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim darczyńcom Malutkiej za pomoc finansową. Jestem bardzo wdzięczna, że cały czas wspieraliście Nuusię ❤️

Proszę by już nie wpłacać, Nuusia póki co nie potrzebuje pieniędzy na leki, jedzenie ani hotelik. Tli się we mnie nadzieja, że może to się zmieni, że cud się jednak zdarzy, ale na razie jest jak jest ...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

limoneczko, agaciku obie przeżyłyście ogromną traumę niemożliwą do wyobrażenia komuś, kto tego nie przeżył. Ogromnie Wam współczuję, przytulam i szczerze życzę, aby jednak Wasze psiaczki odnalazły się. Bardzo tego pragnę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...