Jump to content
Dogomania

6 szczeniaków z lisiej nory - wszystkie juz w swoich domach! Kaprys zamieszkał w Mikołowie, Kapri w Częstochowie, Barbie w Będzinie, Kimbo w Sosnowcu, Koszałek w Tychach, a Karolcia we Wrocławiu:)


Tola

Recommended Posts

Dnia 29.04.2022 o 10:14, Ewa Marta napisał:

Tola pisała wcześniej, że będzie po 100 zł na każdego maluszka. Zebrane było niecałe 600, ale dołożyła do równego rachunku. Ja dzisiaj mogę zapłacić za Koszałka. Daj tylko znać na PW na jakie konto.

Tak, każdy maluch ma 100 zł dopłaty i od UG pokrycie kosztu szczepienia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dostałam wiadomość od pani Anety od Kimbusia: 

Dzień dobry. Mija kolejny dzień z naszym Kimbusiem, a my uczymy się porządku 😁 Nie można nic zostawić na wierzchu, bo wszystko nadaje się do zabawy i gryzienia.😂 Skarpetka, pilot, telefon. Wykopał mi kwiatka, bo był w jego zasięgu i zaciągnął sadzonkę do kojca 😂Jest wesoło. Na czas naszej nieobecności zostaje grzecznie w 'swoim' czyli córki pokoju. Tak jest bezpieczniej ze względu na koty, które budzą w nim ogromną ciekawość. Bardzo dzielnie znosi ściskanie, przytulanie i całowanie 😍 a my nie możemy się powstrzymać, bo jest taki kochany. Dzisiaj po południu idziemy na działkę, to podeślę fotkę naszego maleństwa.  Pozdrawiam 🤗
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.05.2022 o 18:06, Poker napisał:

Koszałek to cudenko.

Tez tak uważam. Wlasnie rozmawialam z Tolą i dziwiłam się, że taki slodziaczek cudniasty nie ma jeszcze domu. 

Brzuszek już zagojony i maly gotowy na dom. Chyba że jeszcze czeka, żeby siostrze samej nie było smutno 😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.05.2022 o 22:38, Tola napisał:

Zmieniłam Koszałkowi OLX na Opole, chociaż na parę dni; jak nic się nie zadzieje to wrócę na Wrocław.

To dobry pomysł, przy aktualnych kosztach paliwa ludzie szukają bliżej. Czy ma na Bielsko Biała? Jest tam moja znajoma p. Ewa do wizyt. 

Link to comment
Share on other sites

Dzwonią ludzie z Wrocławia, Krakowa, Siedlec, Oławy, Wałbrzycha...i sama nie wiem skąd jeszcze...Większość nie czyta ogłoszenia, chcą natychmiast odebrać szczeniaka, nie wiedzą o żadnych procedurach...Większość domków z malutkimi dziećmi albo nastolatki w imieniu rodziców dzwonią....

Niektórzy pytają( jak ta nastolatka z Siedlec czy pani z Oławy) czy ktoś może przywieźć Koszałka i to najlepiej już, zaraz.....

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...