Jump to content
Dogomania

6 szczeniaków z lisiej nory - wszystkie juz w swoich domach! Kaprys zamieszkał w Mikołowie, Kapri w Częstochowie, Barbie w Będzinie, Kimbo w Sosnowcu, Koszałek w Tychach, a Karolcia we Wrocławiu:)


Tola

Recommended Posts

Na Olx jest dużo zapytań o Koszałka, dużo osób z Ukrainy o niego pyta...
Ale sa i takie
Cyt.Witam dzwoniłam dzisiaj do Pani i chciałam zapytać czy wogole będzie piesek do adopcji po operacji ?
Ania
I chciałam zapytać o sunie ta biało czarna? Czy ona jest jeszcze czy można umówić się zobaczyć pieska?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.04.2022 o 17:54, Ellig napisał:

Na Olx jest dużo zapytań o Koszałka, dużo osób z Ukrainy o niego pyta...
Ale sa i takie
Cyt.Witam dzwoniłam dzisiaj do Pani i chciałam zapytać czy wogole będzie piesek do adopcji po operacji ?
Ania
I chciałam zapytać o sunie ta biało czarna? Czy ona jest jeszcze czy można umówić się zobaczyć pieska?

Ja też mam sporo zapytań  z Ukrainy, a ta p. Ania do mnie wysłała takie same zapytanie o Meliskę i Złotkę.

A miałam też dzisiaj takie zapytanie, skopiowałam - dzień dobry, chcę wziąć psa, ale nie wiem czy moja córka będzie z nim chodzić, sprzątać, czy mogę wziąć na 2 dni i wtedy powiem tak, jeśli córka się zaopiekuje to, dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.04.2022 o 17:54, Ellig napisał:

Na Olx jest dużo zapytań o Koszałka, dużo osób z Ukrainy o niego pyta...
Ale sa i takie
Cyt.Witam dzwoniłam dzisiaj do Pani i chciałam zapytać czy wogole będzie piesek do adopcji po operacji ?
Ania
I chciałam zapytać o sunie ta biało czarna? Czy ona jest jeszcze czy można umówić się zobaczyć pieska?

Miałam dzisiaj telefon  o Koszałka. Państwo na emeryturze, po 60. Wczoraj uśpili swoja 13 letnią sunię. Chwilkę porozmawiałam...pani dzisiaj chciała jechać po pieska..

Dzwoniła też 17 latka, bo chciała szczeniaka dla dziadka, ponieważ mieszka sam... 

Były też telefony i smsy o "Tego pieska"

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.04.2022 o 21:16, Alaskan malamutte napisał:

Miałam dzisiaj telefon  o Koszałka. Państwo na emeryturze, po 60. Wczoraj uśpili swoja 13 letnią sunię. Chwilkę porozmawiałam...pani dzisiaj chciała jechać po pieska..

Dzwoniła też 17 latka, bo chciała szczeniaka dla dziadka, ponieważ mieszka sam... 

Były też telefony i smsy o "Tego pieska"

Te same telefony miałam...Szczególnie zapamiętałam 17 latkę...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.04.2022 o 21:16, Alaskan malamutte napisał:

Miałam dzisiaj telefon  o Koszałka. Państwo na emeryturze, po 60. Wczoraj uśpili swoja 13 letnią sunię. Chwilkę porozmawiałam...pani dzisiaj chciała jechać po pieska..

Dzwoniła też 17 latka, bo chciała szczeniaka dla dziadka, ponieważ mieszka sam... 

Były też telefony i smsy o "Tego pieska"

Jezu .. nie wiem, czy bym nie wygarnęła niektórym...

Link to comment
Share on other sites

Nie bardzo rozumiem co się dzieje?Jakas epidemia tępoty? Do mnie co dzień dzwonią znajome hodowczynie z zapytaniem czy dzwoni ktoś normalny o szczeniaki. Jedna z nich na dzis ma umówione dwie sterylizację suczek, bo powiedziala, ze psychicznie tego nie wytrzyma. Mojej mamie wczoraj juz puściły nerwy i jakiemuś gówniarzowi powiedziala, co mysli. Do mnie zadzwoniła dziewczyna z alergią z pytaniem czy może przyjechać pogłaskać mamusię, bo ma sposób żeby sprawdzić czy dany pies wywołuje alergie. Musi pogłaskać i wsadzić sobie palec do oka, czy łzawi. Opowiadalam to mamie i powiedziała, że mogłam zaproponować, żeby go wsadziła sobie niżej. Jak dostanie rozwolnienia, to oznacza alergie 😉 O Andżelę ( cyt. pies niemiecki) zadzwonil Ukrainiec, że potrzebuje w Polsce psa do pilnowania warsztatu. Następnego zapytam, dlaczego nie zabral swojego, bo doprowadzają mnie do szału.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.04.2022 o 17:55, Ewa Marta napisał:

Mam problem z cytowaniem postów, a chciałam poprosić Tyśkę o dopisanie w ogłoszeniu gdzie Koszałek przebywa:) Może być okolice Katowic 🙂

Dopisałam 🙂 Ostatnim rzutem, bo teraz i aplikacja olx mi nie działa - tzn.  wylogowało mnie z niej i nie mogę się już zalogować (hasła nie zmieniałam). Olx na komputerze szwankuje od paru dni, mam nadzieję że to nie zapowiedź końca portalu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.04.2022 o 17:54, Ellig napisał:

Na Olx jest dużo zapytań o Koszałka, dużo osób z Ukrainy o niego pyta...
Ale sa i takie
Cyt.Witam dzwoniłam dzisiaj do Pani i chciałam zapytać czy wogole będzie piesek do adopcji po operacji ?
Ania
I chciałam zapytać o sunie ta biało czarna? Czy ona jest jeszcze czy można umówić się zobaczyć pieska?

I jest c.d.
cyt.Dzwoniłam i pisałam o ankietę. Widzę że jednak państwo nie szukają kochającego domu dla maluchów wymagania są ale 2 dni o ankietę proszę Szkoda gadać...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.04.2022 o 18:51, Alaskan malamutte napisał:

Do mnie nikt nie dzwonił a tym bardziej prosił o ankietę...

To jest  ogłoszenie z kontaktem do Toli, nie cytuję ponad połowy wiadomości bo jest dużo pretensji, ludzie nie czytają ogłoszenia, chcą natychmiast jechać po szczeniaka...chyba nie będę odpisywać na widomości z OLX.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.04.2022 o 17:45, Ellig napisał:

I jest c.d.
cyt.Dzwoniłam i pisałam o ankietę. Widzę że jednak państwo nie szukają kochającego domu dla maluchów wymagania są ale 2 dni o ankietę proszę Szkoda gadać...

 

Dnia 28.04.2022 o 18:51, Alaskan malamutte napisał:

Do mnie nikt nie dzwonił a tym bardziej prosił o ankietę...

 

Dnia 28.04.2022 o 19:22, Ellig napisał:

To jest  ogłoszenie z kontaktem do Toli, nie cytuję ponad połowy wiadomości bo jest dużo pretensji, ludzie nie czytają ogłoszenia, chcą natychmiast jechać po szczeniaka...chyba nie będę odpisywać na widomości z OLX.

Ta pani to jakaś niezła kombinatorka.

Dzwoniła do mnie parę dni temu w sprawie Złotki, o nic nie pytała i po informacji, że sunia czeka teraz na zabieg zakończyła rozmowę. '

Na drugi dzień smsem zapytała, czy do adopcji jest Melisa i kiedy może podjechać zobaczyć sunię.

Odpisałam, że  proszę o rozmowę i ewentualnie potem wyślę ankietę.

Pani nie zadzwoniła, ale dzisiaj  dostałam  sms o takiej treści: widzę, że państwo zaśmiecają tylko OLX swoimi ogłoszeniami, tak szukacie domu dla piesków, masakra. 

Odpisałam, że w bardzo odpowiedzialny sposób podchodzimy do adopcji i dlatego najpierw chciałabym porozmawiać o domu, do jakiego szczeniak ma trafić i ze masakrą jest chęć wyadoptowania psa poprzez smsy.

Pani odpisała, że zaraz zadzwoni no i oczywiście  i  nie zadzwoniła.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.04.2022 o 21:33, Tola napisał:

 

 

Ta pani to jakaś niezła kombinatorka.

Dzwoniła do mnie parę dni temu w sprawie Złotki, o nic nie pytała i po informacji, że sunia czeka teraz na zabieg zakończyła rozmowę. '

Na drugi dzień smsem zapytała, czy do adopcji jest Melisa i kiedy może podjechać zobaczyć sunię.

Odpisałam, że  proszę o rozmowę i ewentualnie potem wyślę ankietę.

Pani nie zadzwoniła, ale dzisiaj  dostałam  sms o takiej treści: widzę, że państwo zaśmiecają tylko OLX swoimi ogłoszeniami, tak szukacie domu dla piesków, masakra. 

Odpisałam, że w bardzo odpowiedzialny sposób podchodzimy do adopcji i dlatego najpierw chciałabym porozmawiać o domu, do jakiego szczeniak ma trafić i ze masakrą jest chęć wyadoptowania psa poprzez smsy.

Pani odpisała, że zaraz zadzwoni no i oczywiście  i  nie zadzwoniła.

 

 

Dnia 28.04.2022 o 21:38, Tola napisał:

Pani chyba dzwoni i pisze o każdego szczeniaka z OLx

Tak, zdecydowanie kręci. 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.04.2022 o 23:42, dwbem napisał:

Czy ta baba jest normalna?

Na poziomie aktualnych zainteresowanych.

Tolu, przestań się przejmować zjebami. Starają się psychicznie obciażac opiekunów psich, zeby się dowartościwac i pokazac, że oni przecież chcą dać dom, a zła fundacja ma wszystko w d..., bo psa nie chce wydac byle gdzie.

Jesli ktoś jest upierdliwy, to pytam, czy zatracił zdolność czytania ze zrozumieniem, bo wszystko jest zawarte w tekście ogoszenia, również to, że wymagany jest kontakt telefoniczny.

Kilka dni temu zadzwoniła do mnie o sunię yorka pani prawnik. Dostałam piany,bo  mówi, ze ma juz rocznego samca. Zapytałam więc, jak widzi trzymanie suni z cieczkami przy niewykastrwany psie. Sunia mała, po zabiegu przepuklin,tylko jako domowy pupil. Typowa gadka, ze chce miec TYLKO RAZ bez uprawnień szczeniaki, których nie będzie sprzedawć, bo zostawi tylko sobie. Już widzicie wypasiony dom prawniczki, zalewany moczem np. 4 psów, bo też może się tak trafić, że będą same chłopaki. Zaczęłam uświadamiać i pani mi  wtedy powiedziała, ze mam nie krzyczeć na nią, bo jest prawnikiem. Miałam ochotę odpowiedziec, że ona z kolei ma nie mówic głupot, bo ja jestem socjologiem i poziom intelektualny społeczeństwa mnie przeraża. Pani wyznała, że dzwoni,bo ma co prawda sukę w tej samej hodowli, co pies, ale jej wet odradził zakup. Sunia i pies mają "tylko" tego samego ojca i hodowczyni powiedziała, że to zaden problem, żeby mieli dzieci. Cena każdego z psów jest dwukrotnie wyższa, niż średnia w kraju, bo to "renomowana hodowla", i pyta czy moja suczka za tą cenę to aby na pewno rodowodowa? Po tym, jak mnie wyćwiczyły moje dzieci i moje psy, to większość takich rozmów przyjmuję ze stoickim spokojem.

Link to comment
Share on other sites

Jutro koniec miesiąca, więc chciałam wstwić rozliczenie szczeniaków. Tolu, daj mi znać, po ile ZEA wpłaci na każdego. 18, 50 za Barbie odliczę sobie z wątku szczeniąt z Ukrainy bo tam zostało troszkę środków. 5 szczeniąt tutaj bedzie do łatwiego rachunku.

Kimbo:

26 dni po 8 zł=208 zł

18,50 zł - odrobaczenie, zbiorowy test giardia, chip

Szczepienie 30 zł -( na koszt gminy)

Razem :226,50 zł

Barbie:

30 zł szczepienie (na koszt gminy)

18,50 zł - odrobaczenie, zbiorowy test giardia, chip

Razem: 18,50 zł

Kapri:

17 dni po 8 zł=136 zł

30 zł szczepienie (na koszt gminy)

18,50 zł - odrobaczenie, zbiorowy test giardia, chip

Razem: 154,50 zł

Kaprys:

18 dni po 8 zł=144 zł

30 zł szczepienie (na koszt gminy)

18,50 zł - odrobaczenie, zbiorowy test giardia, chip

Razem: 162, 50 zł

Karolcia:

34 dni po 8 zł= 272 zł

30 zł szczepienie (na koszt gminy)

18,50 zł - odrobaczenie, zbiorowy test giardia, chip

Razem: 290, 50 zł

Koszałek:

34 dni po 8 zł= 272 zł

30 zł szczepienie (na koszt gminy)

18,50 zł - odrobaczenie, zbiorowy test giardia, chip

Razem: 290, 50 zł

Link to comment
Share on other sites

Weszłam na swój olx a tu wiadomość dotycząca Karolci od tego Ukraińca, co chce szczeniaka na próbę, bo nie wie, czy dzieck bedzie się nim opiekować. Musiałam głęboko kilka razy odetchnąć, zanim usunęłam wiadomość bez odpowiedzenia na nią.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.04.2022 o 08:18, Jaaga napisał:

Jutro koniec miesiąca, więc chciałam wstwić rozliczenie szczeniaków. Tolu, daj mi znać, po ile ZEA wpłaci na każdego. 18, 50 za Barbie odliczę sobie z wątku szczeniąt z Ukrainy bo tam zostało troszkę środków. 5 szczeniąt tutaj bedzie do łatwiego rachunku.

Kimbo:

26 dni po 8 zł=208 zł

18,50 zł - odrobaczenie, zbiorowy test giardia, chip

Szczepienie 30 zł -( na koszt gminy)

Razem :226,50 zł

Barbie:

30 zł szczepienie (na koszt gminy)

18,50 zł - odrobaczenie, zbiorowy test giardia, chip

Razem: 18,50 zł

Kapri:

17 dni po 8 zł=136 zł

30 zł szczepienie (na koszt gminy)

18,50 zł - odrobaczenie, zbiorowy test giardia, chip

Razem: 154,50 zł

Kaprys:

18 dni po 8 zł=144 zł

30 zł szczepienie (na koszt gminy)

18,50 zł - odrobaczenie, zbiorowy test giardia, chip

Razem: 162, 50 zł

Karolcia:

34 dni po 8 zł= 272 zł

30 zł szczepienie (na koszt gminy)

18,50 zł - odrobaczenie, zbiorowy test giardia, chip

Razem: 290, 50 zł

Koszałek:

34 dni po 8 zł= 272 zł

30 zł szczepienie (na koszt gminy)

18,50 zł - odrobaczenie, zbiorowy test giardia, chip

Razem: 290, 50 zł

Tola pisała wcześniej, że będzie po 100 zł na każdego maluszka. Zebrane było niecałe 600, ale dołożyła do równego rachunku. Ja dzisiaj mogę zapłacić za Koszałka. Daj tylko znać na PW na jakie konto.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...