Jump to content
Dogomania

6 szczeniaków z lisiej nory - wszystkie juz w swoich domach! Kaprys zamieszkał w Mikołowie, Kapri w Częstochowie, Barbie w Będzinie, Kimbo w Sosnowcu, Koszałek w Tychach, a Karolcia we Wrocławiu:)


Tola

Recommended Posts

Dnia 4.05.2022 o 17:36, Ewa Marta napisał:

Ale mądralka:) Do tego urocza bardzo 🙂 Ja też chce taki domek dla Koszałka  🙂

 

To chyba inteligencję mają w genach, bo dzisiaj pani Kimbo tak napisała:)

 

Dzień dobry. Muszę się pochwalić 😁 Kimbo nauczył się chodzić na smyczy, przychodzi na zawołanie i wchodzi  po schodach 😍 Po tygodniu poczuł się już jak u siebie - rozrabia, podgryza, co się da, szczeka i szaleje, ale jest  bardzo grzeczny. Na działce pracuje razem ze mną- kopie, plewi niekoniecznie chwasty i bierze czynny udział w podlewaniu😁 Uwielbia wodę, więc już nie mogę się doczekać, bo w czerwcu jedziemy nad morze. To dopiero będzie szaleństwo 😊 Wszyscy jesteśmy absolutnie w nim zakochani❤️Mam nadzieję, że Karolcia i Koszałek też znajdą swój domek. Pozdrawiam 😊
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.05.2022 o 20:25, Tola napisał:

To chyba inteligencję mają w genach, bo dzisiaj pani Kimbo tak napisała:)

No przeca od dawien dawna wiadomo, że najinteligentniejsze psiaki to kundle!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj miałam zapytanie o Karolcię, ale to znowu nie ten dom:(

Zaraz przeniosę jedno ogłoszenie na Warszawę, można będzie wykorzystać transport z Maszą;)

Koszałka, u mnie Kaja tez przeniosę na parę dni....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.05.2022 o 22:47, Tola napisał:

Dzisiaj miałam zapytanie o Karolcię, ale to znowu nie ten dom:(

Zaraz przeniosę jedno ogłoszenie na Warszawę, można będzie wykorzystać transport z Maszą;)

Koszałka, u mnie Kaja tez przeniosę na parę dni....

Bardzo dobry pomysł. Moze wreszcie ktoś sensowny zadzwoni..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Miałam telefon o Koszałka. Pan z Bielska Białej, mocno starszy z głosu...Kiedy się dowiedział, że szczeniak w Katowicach, to stwierdził, że są za starzy aby jechać taki kawał po psa.....

Ponownie dzwoniła pani z Krakowa, która już raz się na mnie obraziła, że nie dostanie szczeniaka. Teraz znowu się obraziła. Nawet na mnie nakrzyczała..Pani powyżej 70 lat, mieszka sama w domku, na zimę jeździ do córki, do bloku...

Dwukrotnie dzwonił też pan z Wałbrzycha..Nie pamiętał, że już dzwonił...Po głosie poznałam, mówi charakterystycznie..

Kilka zapytań na OLX, sms....

Nie mam pojęcia co się dzieje.....😥

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.05.2022 o 21:24, Alaskan malamutte napisał:

Miałam telefon o Koszałka. Pan z Bielska Białej, mocno starszy z głosu...Kiedy się dowiedział, że szczeniak w Katowicach, to stwierdził, że są za starzy aby jechać taki kawał po psa.....

Ponownie dzwoniła pani z Krakowa, która już raz się na mnie obraziła, że nie dostanie szczeniaka. Teraz znowu się obraziła. Nawet na mnie nakrzyczała..Pani powyżej 70 lat, mieszka sama w domku, na zimę jeździ do córki, do bloku...

Dwukrotnie dzwonił też pan z Wałbrzycha..Nie pamiętał, że już dzwonił...Po głosie poznałam, mówi charakterystycznie..

Kilka zapytań na OLX, sms....

Nie mam pojęcia co się dzieje.....😥

Ten pan z Wałbrzycha też do mnie dzisiaj dzwonił, tez nie pamiętał, że po raz kolejny - tym razem o o Karolkę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.05.2022 o 21:33, Ewa Marta napisał:

Smutne to bardzo, ale też nie dałabym szczeniaka Pani po 70-tce. 

Myślę, że to nie tyle smutne, co rozsądne. Ja też bym nie dała, a i sama nie chciałabym adoptować szczeniaka właśnie dlatego, że jestem po 70-tce  🙂 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...