Jump to content
Dogomania

Drugi za TM : ( Drugi Feniś. To byłoby niesprawiedliwe, gdyby umarł w schronie. Tkwi tam od 2011. Dajmy Mu poczuć co to miłość. POMOCY !!!


Aska7

Recommended Posts

Nie wiem o co chodzi tym razem, ale lata temu piekliłam się o wyciągnięcie ze schronu pieska, który tam się jakoś odnalazł, wszyscy go lubili, jeździł na eventy, był wizytówką schroniska. W DT się załamał. Zamknięty sam w pokoiku, bo miał totalne rozwolnienie, o ile pamiętam.

Link to comment
Share on other sites

Rozi, ten pies nie jest wizytowka schroniska. Szczerze, to na miejscu kierownika nie chciałabym, żeby byl. Chudy, sfilcowany, z chora skóra, niewidomy z niewiadomego powodu, bo nikt go nie badał. Gdybym była kierownikiem, to nie zabiegałabym absolutnie o taka wizytówkę i gdyby nadarzyła się okazja, ze fundacja chce psa przejąć, to przekazałbym go z radością. Ten pies nigdzie nie jeździ. Siedzi w budzie i czeka na śmierć.  Nie porownuj schronisk i psów, bo możesz jakiejś biedzie zaszkodzić.

Tez widziałam sunię wizytówkę schroniska w Rudzie Śląskiej i nie nalegalabym na jej adopcję.  Była ulubienica personelu, miala staly kontakt z odwiedzającymi schroniska, mogla wchodzić do biura, była tam po prostu psią szefową.

Ten pies wegetuje w budzie a kontakt z człowiekiem na przy karmieniu i sprzątaniu. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.02.2022 o 15:06, rozi napisał:

Jaaga, ja to napisałam nie dlatego, że jestem głupia.

Rozi , oczywiscie wiemy o tym obie. Tylko ktoś przeczyta, pomysli ze moze rzeczywiście niech ten pies zostanie i staruszek straci szansę na leczenie i końcówkę życia w domu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.02.2022 o 14:41, Aska7 napisał:

Na razie czekamy na decyzję weta, który wraca z urlopu za tydzień.

W piątek jak dzwoniłam to usłyszałam, że kierownik jest przeciwny zabieraniu psa po tylu latach ze schroniska, ale to nasza decyzja i że pies będzie wydany.

Dzisiaj powtórnie rozmawiałam i usłyszałam, że trzeba czekać  na decyzję weta.

Więc czekamy do poniedziałku.

Udało mi się zrobić Drugiemu tylko te zdjęcia i to z daleka.

Jest chyba sam na wybiegu.

1644846806189.jpg

1644846812415.jpg

1644846818920.jpg

Link to comment
Share on other sites

Na wątku Skarpety im. Talcott jest przyznana pomoc w wysokości 200 złotych, mam nadzieję, że ten biedak opuści schronisko.

Być może pan kierownik obawia się jakichś zarzutów do stanu psa, nagłaśniania z naszej strony. Nie da się ukryć, że żadne, nawet najlepsze schronisko nie będzie dla psa "domem", na który zasługuje każdy pies, a szczególnie ten, który tak długo już czeka. Przecież ten pies jest w lepszym stanie, niż był Feniks, ale każdy dzień opóźnienia to ryzyko choroby zakaźnej, której nazwy boję się tu  nawet napisać....  i nikt nie chce atakować schroniska, tylko pomóc psiemu staruszkowi. Nikomu nie jest potrzebna "utarczka" ze schroniskiem,wręcz przeciwnie, "zgoda buduje..."

Mam nadzieję, że pan kierownik to czyta i zmieni zdanie.

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...