Jump to content
Dogomania

Drugi za TM : ( Drugi Feniś. To byłoby niesprawiedliwe, gdyby umarł w schronie. Tkwi tam od 2011. Dajmy Mu poczuć co to miłość. POMOCY !!!


Aska7

Recommended Posts

Dnia 21.02.2022 o 14:23, agat21 napisał:

Nie może być za dobrze 😕

Jaaga, masz możliwość odizolowania Drugiego na jakiś czas, żeby nie miał kontaktu z innymi psami? 

Niestety, nie. Przy parwo izolacja w innym pokoju niewiele daje. To nie chodzi o kontakt z innymi psami. Nie jest potrzebny bezpośrednio kontakt, żeby roznieść  wirusa. Od razu pisałam, że nie mam innej możliwości. Sama tez co rok szczepię swoje 15-16 letnie staruszki. Tola rozmawiala z wetem i moze go zaszczepić.

 

Dnia 21.02.2022 o 14:42, Tianku napisał:

a nie można jakiś szybkich testów zrobić? i wziąć go np do lecznicy na czas wyniku?

test wyjdzie tylko wtedy, kiedy pies jest chory i ma wystarczająco wysoki poziom przeciwciał. Natomiadt wirusa on moze przenieść na sobie. Jest dokladnie w tym miejscu, co byl Joszko. Drugie wyjście, czyli wzięcie go na kilka dni do lecznicy jest jak najbardziej dobre, a nawet najlepsze. Tylko u mnie i tak każdy pies musi być zaszczepiony. Czyli gdyby był zdrowy, to i tak potem musi przejść szczepienie. No i pozostaje kwestia miejsca, czy się gdzieś znajdzie. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.02.2022 o 14:52, Tola napisał:

Jestem w kontakcie z Aska7 i Jaaga; zgodnie z dzisiejszymi ustaleniami w piątek rano wet zaszczepi Fenisia2 , a w kolejny piątek Aska7 zawiezie go do Jagny. Kciuki potrzebne, aby ten czas minął jak najszybciej i nic już nas nie zaskoczyło.

Wytrzymał tyle biedaczysko, wytrzyma i kolejne 9 dni. Musi.

Link to comment
Share on other sites

Zakończył się bazarek imienny Drugiego, wszystkie wpłaty już mam. Przeleję Asi Alaskan kwotę 728,50 zł! Jestem pod wrażeniem wysokości kwoty i Waszego udziału w bazarku 🥰 To budujące. Bardzo bardzo dziękuję raz jeszcze! 🌼Psiaczek będzie miał spory zastrzyk pieniędzy na pierwsze wydatki.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.02.2022 o 10:06, agat21 napisał:

Zakończył się bazarek imienny Drugiego, wszystkie wpłaty już mam. Przeleję Asi Alaskan kwotę 728,50 zł! Jestem pod wrażeniem wysokości kwoty i Waszego udziału w bazarku 🥰 To budujące. Bardzo bardzo dziękuję raz jeszcze! 🌼Psiaczek będzie miał spory zastrzyk pieniędzy na pierwsze wydatki.

SUPER!!! ❤️

Jak dojdą na konto, potwierdzę!!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.02.2022 o 11:14, elik napisał:

Tyle dobrego się tu dzieje, że nie może to być daremne. Drugi jest już jedną łapką za schronem  🙂

I nawet być może szybciej, niż myślisz. Jeśli jutro rano Tola zdąży się skontaktować ze schroniskowym wetem, żeby go jednak nie zaszczepił, to Drugi może jechać jutro do Zabrza na szpitalik na tydzień; tam gdzie były szczeniaki z parwo. Dr Parczyk zgodził się go wziąć do siebie. Bylby od jutra bezpieczny i pod kontrolą weta, a Aska7 nie jechałaby dwa razy w taka trasę. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.02.2022 o 12:18, Jaaga napisał:

I nawet być może szybciej, niż myślisz. Jeśli jutro rano Tola zdąży się skontaktować ze schroniskowym wetem, żeby go jednak nie zaszczepił, to Drugi może jechać jutro do Zabrza na szpitalik na tydzień; tam gdzie były szczeniaki z parwo. Dr Parczyk zgodził się go wziąć do siebie. Bylby od jutra bezpieczny i pod kontrolą weta, a Aska7 nie jechałaby dwa razy w taka trasę. 

Jaga, to fantastyczna wiadomość. Oby udało się tak załatwić, aby to było możliwe.   Byłby bezpieczny, pod kontrolą i nareszcie na wolności  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...