Jump to content
Dogomania

Żegnaj Muszkieterze ♡. GUCIO już Anecik. PROSZĘ o pomoc, zdrowie Gucia coraz gorzej..na koniec każdego miesiąca kilkaset złotych na minusie! :((


agat21

Recommended Posts

Dnia 3.01.2022 o 23:52, agat21 napisał:

Myślałyśmy o nim, ale do hotelu miał pojechać w miarę młody psiak, który w założeniu miał nie siedzieć tam długo. U tego maluszka trzeba się nastawić na zupełnie inne realia i inne warunki. 😞

Do którego hotelu pojedzie szczęśliwiec?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2022 o 23:52, agat21 napisał:

Myślałyśmy o nim, ale do hotelu miał pojechać w miarę młody psiak, który w założeniu miał nie siedzieć tam długo. U tego maluszka trzeba się nastawić na zupełnie inne realia i inne warunki. 😞

Ach, rozumiem. 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2022 o 23:27, elik napisał:

Może ten?

received_298863262198450.jpeg

Słuchajcie, sytuacja jest taka - po dzisiejszej rozmowie z Anecik - może jechać i ten biedaczek bez oczka do niej, ale on będzie na pewno dużo dłużej szukał domu niż byłoby w przypadku Edzia. Powiem brutalnie i wprost: ja nie dam rady płacić za niego 230 zł albo 250 zł miesięcznie przez dłuższy, nie wiadomo jak długi, czas 😞 Dojdą na pewno też większe koszty "startowe" niż byłoby to przy Edziu, bo trzeba będzie go gruntownie przebadać i nie wiadomo co wyjdzie. 😕

Czy jest ktoś w stanie jeszcze się zadeklarować? Wesprzeć?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • agat21 changed the title to UWAGA! Edzio nie jedzie do hotelu - zajrzyjcie proszę PILNE PYTANIE! Odpowiedź potrzebna w ciągu 2 godz! Nie wiem jak to zrobię bez Was. Pomóżcie wydostać Niuśka Edka ze schronu! Jest miejsce, może jechać za kilka dni, brakuje już tylko 130 zł! PROSZĘ....
Dnia 4.01.2022 o 10:24, agat21 napisał:

Słuchajcie, sytuacja jest taka - po dzisiejszej rozmowie z Anecik - może jechać i ten biedaczek bez oczka do niej, ale on będzie na pewno dużo dłużej szukał domu niż byłoby w przypadku Edzia. Powiem brutalnie i wprost: ja nie dam rady płacić za niego 230 zł miesięcznie przez dłuższy, nie wiadomo jak długi, czas 😞 Dojdą na pewno też większe koszty "startowe" niż byłoby to przy Edziu, bo trzeba będzie go gruntownie przebadać i nie wiadomo co wyjdzie. 😕

Czy jest ktoś w stanie jeszcze się zadeklarować? Wesprzeć?

Ojej, to jest jedyna szansa dla tego biedaczka. Dostałam wypowiedzenie z pracy, nie wiem, kiedy uda mi się znaleźć nową.

Agatko zapisz ode mnie skromne 5,- stałej, jak znajdę pracę zwiększę deklarację

Link to comment
Share on other sites

  • agat21 changed the title to UWAGA! Edzio nie jedzie do hotelu - zajrzyjcie proszę PILNE PYTANIE! Odpowiedź potrzebna w ciągu 2 godz! Może jechać ŚLEPACZEK!!!!. Pomóżcie wydostać Niuśka Edka ze schronu! Jest miejsce, może jechać za kilka dni, brakuje już tylko 130 zł! PROSZĘ....
Dnia 4.01.2022 o 10:50, Gabi79 napisał:

Ojej, to jest jedyna szansa dla tego biedaczka. Dostałam wypowiedzenie z pracy, nie wiem, kiedy uda mi się znaleźć nową.

Agatko zapisz ode mnie skromne 5,- stałej, jak znajdę pracę zwiększę deklarację

Dziękuję pięknie Gabi ❤️

Link to comment
Share on other sites

  • agat21 changed the title to UWAGA! Edzio nie jedzie do hotelu - zajrzyjcie proszę PILNE PYTANIE! Odpowiedź potrzebna w ciągu 2 godz! Może jechać ŚLEPACZEK!!!!. Pomóżcie wydostać go ze schronu! Jest miejsce, może jechać za kilka dni, brakuje już tylko 120 zł! PROSZĘ....
Dnia 4.01.2022 o 14:32, Aska7 napisał:

Tyśka się z następcy ucieszy i jej brzuszek też 😆

Już się cieszę mocno ❤️ Cuda są możliwe tylko dzięki Dogomaniakom! Dziękuję!

Dnia 4.01.2022 o 14:38, agat21 napisał:

To brzuszek też już dogomaniaczka? 😉

 

Dnia 4.01.2022 o 14:42, Aska7 napisał:

Pewnie będzie 😁

Miejmy nadzieję że tak, rodzice to psiarze to jakżeby inaczej... 😉 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.01.2022 o 14:42, Alaskan malamutte napisał:

Jamnisiowaty bez oczka zarezerwowany. On już pół roku w schronisku..z oczodołu wypływa ropa...Bida straszna...

Wyjęty przez pracownika potuptał do miseczki i cos tam skubał...

 

Boooziu 😞 Jaka bida z nędzą... Okulista na już potrzebny 😞 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...