Jump to content
Dogomania

Żegnaj Muszkieterze ♡. GUCIO już Anecik. PROSZĘ o pomoc, zdrowie Gucia coraz gorzej..na koniec każdego miesiąca kilkaset złotych na minusie! :((


agat21

Recommended Posts

Dnia 4.01.2022 o 19:42, Poker napisał:

Zakładam protest. mari ma w domu pod opieką chyba 12!!! psów i pracuje. Wystarczy jej roboty.

tylko 11 :) z jednym wyjątkiem to grzeczne, spokojne staruszki ( 12-ty jest u kikou, Bezik duży)

Ten niewidomy staruszek jamnisiowaty wydaje mi się, że powinien do kikou pojechać, na adopcję szans nie ma przecież, dlatego jeśli nie ma miejsca zaproponowałam przyjazd do mnie, taki jeden maluszek...może mąż nie zauważy 😉

Ja już od jakiegoś czasu "sama siebie trzymam", żeby nie powiększać stadka, ale to biedactwo mnie "rozwaliło"

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.01.2022 o 19:50, mari23 napisał:

Ależ żadnego fermentu siać nie chciałam, tylko pomóc.... przepraszam...

Mari, to żartobliwe miało być, ale pewnie z powodu dzisiejszych nerwów i smutków niefortunnie Cię zacytowałam. Absolutnie nie chodziło mi o Ciebie. 

Wybrałam tego psiaczka, bo kilka osób podsuwało go jako bardzo biednego. Też chciałam mu pomóc. W schronie nie ma szans. Nikt go nie zarezerwował. Kikou go nie weźmie. I tyle w temacie. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.01.2022 o 20:53, mari23 napisał:

Poprosiłam Staruszkową Skarpetę o pomoc dla ślepego jamnisia.

Czy to będzie jego wątek?

Serdecznie Ci dziękuję.😘 ❤ Na początku pewnie będą spore wydatki związane z wetem, badaniami, na pewno coś z tym nieszczęsnym oczodołem cieknącym ropą trzeba będzie zrobić. Tak, niedługo zmienię tytuł wątku i to będzie wątek Oczusia, chcę na razie jeszcze żeby wszyscy deklarujący się dla Edzia tu weszli i wypowiedzieli. Zrobię pewnie niedługo też bazarek imienny dla niego. Tylko trochę odetchnę, bo tyle się dzieje ostatnio w moim życiu, że zapominam jak się nazywam 😅

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.01.2022 o 22:54, GatoNegro22 napisał:

Bardzo biedniusi Jamniś. Wygląda jakby coś go bolało, albo z zimna się kuli. 😢 Mogę dołożyć 20 zł. stałej. Chciałam zadeklarować dla Edzia, ale nie zdążyłam. 🙂

Przepięknie dziękuję! ❤🧡💛💚💙

On jest chyba przemoczony, więc zimno ma prawo mu być jak najbardziej, a i boleć pewnie ma co.. 😕

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.01.2022 o 02:30, Bgra napisał:

Poszła deklaracja za styczeń 20 zł. Bardzo się cieszę, że już niebawem opuści schron, powodzenia malcu. 

 

Dnia 5.01.2022 o 11:44, RUTA93 napisał:

Potwierdzam moją deklarację.

Ogromne dzięki! 🧡❤️💚💙

Link to comment
Share on other sites

  • agat21 changed the title to UWAGA! Edzio nie jedzie do hotelu - zajrzyjcie proszę - jedzie ŚLEPACZEK!!!!. Pomóżcie wydostać go ze schronu! PROSZĘ o pomoc..

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...