Jump to content
Dogomania

Nasz Michu ma DOM :) MICHU już poza schroniskiem. Bardzo potrzebuje kasy na hotel i weta.


mdk8

Recommended Posts

Ja wiem, że jest ciężko z miejscem, ale dobrze byłoby, gdyby to był wewnętrzny kojec, bo pies jest w złym stanie, bardzo zmarniał, energia gdzieś uleciała, a z oczu bije smutek i jakby ból...

On ma krótką sierść i bardzo by mu pomógł pobyt w cieple.

Link to comment
Share on other sites

Też myślę jak Tola. Pies może mieć za jakiś czas problemy ze stawami. Jest duży i starszy.  Nawet Borys jak się dłużej zależy to ma trudności z dzwignieciem się, a leży zawsze na poslaniu lub jeśli na podłodze, to na linoleum i w ciepłym domu. Odkąd skończyły się upały to nigdy nie położył się na zewnątrz. Podpytam jeszcze jutro Oli, czy poleci jakieś miejsce, gdzie ukrainskie psiaki jeżdżą. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 13:29, Jaaga napisał:

Mari23, jesli dodzwoniłaś się, to nie mam co pytać.

Tam, gdzie jedzie niufek  nie dodzwoniłam, z innym hotelem rozmawiałam.

Dnia 9.11.2021 o 19:04, jankamałpa napisał:

A tam gdzie miał jechać  Amik od  Tysi pani Eliza z Lutyni?

No właśnie tam pytałam, niestety nie ma miejsc, bo jest spora grupa uratowanych psów "trudnych", skrzywdzonych bardzo, dlatego nie tylko nie ma miejsc, ale też perspektywy ich zwolnienia się w najbliższym czasie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 22:25, mari23 napisał:

Tam, gdzie jedzie niufek  nie dodzwoniłam, z innym hotelem rozmawiałam.

No właśnie tam pytałam, niestety nie ma miejsc, bo jest spora grupa uratowanych psów "trudnych", skrzywdzonych bardzo, dlatego nie tylko nie ma miejsc, ale też perspektywy ich zwolnienia się w najbliższym czasie.

W pierwszym hoteliku jest nieogrzewane pomieszczenie. Dla kudłatego psa nie problem, dla krótkowłosego dużego psa juz może być. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.11.2021 o 08:34, Tola napisał:

Rozmawiałam z p.  Edytą z hoteliku Psia Rodzina i na razie nie ma miejsca na dużego psa, moze coś się zwolni. 

 

Dnia 12.11.2021 o 09:17, Tola napisał:

Dzisiaj porozmawiam też z Moniką z Katowic o tym hoteliku Biały Pies i dam znać. 

Dzięki Tolu, oby Biały Pies odpowiedział pozytywnie.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Moniką, jest bardzo zadowolona z opieki w hoteliku, jest w nim dogomaniacki Ibisek, na jego wątku są zdjęcia,  są to boksy zewnętrzne.

Dzwoniłam też do hoteliku, rozmawiałam z właścicielką i niestety do odwołania nie przyjmuje nowych psów.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.11.2021 o 17:26, Livka napisał:

Ależ ma ta psina pod górkę ... 😞

oj, to prawda 😞 😞

Rozmawiałam z panią Kasią - właścicielką Psotelu w Niemstowie, tam nie tak dawno trafiła "moja" Saba, znalazła pomoc, a potem wspaniały dom. Wysłałam zdjęcia, opowiedziałam o tym biedaku wielkim nie tylko wzrostem...... z miejscem ciężko, ale pies trafił do serca tej dobrej kobiecie, spróbuje szukać mu domu albo choć DT, a może i "coś" u siebie zorganizuje dla niego. Jednak to nic pewnego, więc wciąż pytam, szukam. Jedna z poproszonych o pomoc osób - Asia - deklaruje pomoc finansową 100zł miesięcznie.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...