Jump to content
Dogomania

Nasz Michu ma DOM :) MICHU już poza schroniskiem. Bardzo potrzebuje kasy na hotel i weta.


mdk8

Recommended Posts

Deklaracje stałe:

  15,00 zł  -  Gabi 79   
 
20,00 zł  -  mari23  
 100,00 zł  -  Asia znajoma mari23  
   10,00 zł  -  Nesiowata  
 
  20,00 zł  -  elik  
 
  20,00 zł  -  Agnieszka, znajoma elik 
  
20,00 zł  -  hamam  
 
  30,00 zł  -  wiolhelm170
(szorstka) 
  10,00 zł -  kikou    
 100,00 zł  -  Anna G-R  
   25,00 zł  -  Monika z Katowic 
   20,00 zł  -  jankamałpa
   50,00 zł  -  Iwona z Sosnowca, znajoma Toli
   20,00 zł  -  Livka  
   20,00 zł  -  mdk8
= = = = = = = = = = = = = = = =
 480,00 zł

Deklaracje jednorazowe:

   100,00 zł  -  maarit   
 
    92,00 zł  -  na koncie Alaskan malamutte  
 
  500,00 zł  -  od córki Figunia na koncie Fundacji ZEA    
   
100,00 zł  -  od  mari23 na koncie Fundacji ZEA     
   
200,00 zł  -  ze Staruszkowej Skarpety – mari23
      50,00 zł  -  jankamałpa
    100,00 zł  -  znajomy agat21
    100,00 zł  -  maarit
    100,00 zł  -  UlaFeta
    200,00 zł  -  WiosnaA
 
  100,00 zł  -  rozi

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
 1.642,00 zł 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.12.2021 o 19:46, elik napisał:

Nie Agatko. Nie mogę przyjąć na siebie takiej odpowiedzialności, bo nie mam pewności, czy choćby 500 złotych uda się zebrać na hotel. A  przecież doskonale wiemy, że na hotelu rzecz się nie kończy. Do tego musimy dołożyć opiekę weterynaryjną, a że psiak jest zrujnowany, to wet będzie kosztował drugie tyle miesięcznie i to przez jakiś czas.

Zabrać psa z hotelu to pestka, ale co będzie z nim, jak nie będzie kasy na zapłacenie hotelu? Co będzie jak właścicielka powie, żeby psa zabrać?  Gdzie?  Do schronu?  To już lepiej byłoby go uśpić.

Zaglądnęłam po kilku dniach . Elu, chyba każdy rozumie sytuację. Taki pies, to praktycznie dożywotni pobyt w hoteliku. Nikt raczej nie oczekuje, że przy braku deklaracji podejmiesz opiekę nad psiakiem i co miesiac bedziesz się starała zdobyć tak dużą kwotę. Nasz Borys jest od wielu miesięcy ogłaszany przez kilka osób, ma regularnie opłacane wyróżnienia tych ogłoszeń i nic. Koszty zaopatrzenia weterynaryjnego starszego psa też najczęściej są spore. Borys już coraz trudniej wstaje, potrafi szczekać monotonnie z byle powodu, często wychodzi sikać. Czas dla niego płynie jakby szybciej. Duży, starszy samiec to chyba najmniej adopcyjny typ psa. Mam też ukraińskiego Maxima, który jest u nas od sierpnia. Nazbierał pełne deklaracje, ale już dwie osoby napisały, że nie dadzą rady wpłacać. Raptem po paru miesiącach. On na szczeście miał zapas wpłat, bo odwlekł się jego przyjazd, ale co będzie za kilka miesięcy, nie wiadomo. Kiedy duży pies jest w hoteliku długi czas trzeba liczyć się, że mogą wykruszyć się deklaracje.

Już i tak jest sporo deklaracji. Mam nadzieję, że jednak uda się zebrać potrzebne środki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.12.2021 o 13:23, Jaaga napisał:

Już i tak jest sporo deklaracji. Mam nadzieję, że jednak uda się zebrać potrzebne środki.

Dzięki Jaguś, ja też mam mimo wszystko nadzieję, że uzbieramy potrzebną kwotę. Byle tylko przed mrozami 😞  

Link to comment
Share on other sites

  • mdk8 changed the title to RATUNKU. PROSZĘ O POMOC .POTRZEBNE DEKLARACJE!!! ON JUŻ NIE MA CZASU !!!!!!!!. Stracił nadzieję i chęć do życia. Jak mu nie pomożemy umrze tam sam na zimnym betonie :(

Znowu tylko na chwilkę usiadłam do kompa, bo mam pilną robótkę, ale z taką wiadomością musiałam wpaść niezwłocznie  🙂

WiosnaA  deklaruje jednorazowo 200,00 zł.

Aniu wielkie dzięki     images.jpg.fa3d7ec94a232bf0efa304436a61ac83.jpg

Natomiast ja, oprócz deklaracji miesięcznych, deklaruję robienie bazarków i podejmę się pełnienia funkcji skarbnika, jeśli taka będzie wola deklarujących. To wszystko, czego mogę się podjąć, choć i to jest już, jak na moje warunki i możliwości, zbyt wiele. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.12.2021 o 16:26, Aska7 napisał:

Przecież nie musi siedzieć w tym hotelu do końca świata. Chodzi o to, żeby zabrać go na cito (zdążyć) i szukać czegoś tańszego. 

Tańsze oznacza gorsze. Na ogól znaczy. Ceny idą w górę i niestety, ale to jest zmarnowany biedny pies, nie można go wepchnąć w jakieś bez sensu warunki, gdzie jednak będzie może tkwił do końca świata.

Nadal nikt nie chce się podjąć?

Ja mogę go wziąć na siebie, ale musiałabym założyć nowy wątek dla ułatwienia.

Elik deklarowała, że może być Skarbnikiem, to bardzo pomoże. Bardzo bardzo.

 

  • Like 7
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.12.2021 o 23:11, rozi napisał:

 

Nadal nikt nie chce się podjąć?

Ja mogę go wziąć na siebie, ale musiałabym założyć nowy wątek dla ułatwienia.

 

Aj, myślalam że mdk8 się wycofała, teraz przeczytałam ostatnie strony, wszystko gra, miejsce jest, brakuje tylko deklaracji.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2021 o 14:33, rozi napisał:

Aj, myślalam że mdk8 się wycofała, teraz przeczytałam ostatnie strony, wszystko gra, miejsce jest, brakuje tylko deklaracji.

Mdk założyła wątek, ale nie bierze psiaka na siebie, zaraz na początku wątku jest od niej informacja. Czy czegoś nie doczytałam?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.12.2021 o 23:11, rozi napisał:

Nadal nikt nie chce się podjąć?

Ja mogę go wziąć na siebie, ale musiałabym założyć nowy wątek dla ułatwienia.

Elik deklarowała, że może być Skarbnikiem, to bardzo pomoże. Bardzo bardzo.

 

Byłoby wspaniale, uratowałabyś go. ❤

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2021 o 14:39, agat21 napisał:

Mdk założyła wątek, ale nie bierze psiaka na siebie, zaraz na początku wątku jest od niej informacja. Czy czegoś nie doczytałam?

 

Dnia 8.11.2021 o 20:32, mdk8 napisał:

Zajmę się prowadzeniem finansów psiaka ale potrzebny jest ktoś kto znajdzie mu miejsce i będzie w kontakcie z hotelikiem . Ja się tego nie podejmę . 

 

Dnia 9.12.2021 o 17:20, mari23 napisał:

Jest upust 🙂 Rozmawiałyśmy właśnie z Myngey, koszt za dobę: 25 złotych w tym karma. Koszty weterynaryjne wiadomo, że w razie problemów zdrowotnych my pokryjemy. Myngey przyjechałaby po niego do Zamościa, pies będzie w domu, nie w kojcu. Co Wy na to? Kto jest "decyzyjny" ? 😉

wątek PDT:

 

Miejsce jest, mari23 ma kontakt z hotelikiem, bez sensu żebym ja się jeszcze wtrącała w temat na tym etapie. Mdk8 prowadzi wątek, bardzo dobry wątek, elik chce pomóc w rozliczeniach, brakuje około 300zł deklaracji i to tyle.

Mogę dać 100zł jednorazowo.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2021 o 14:51, rozi napisał:

Miejsce jest, mari23 ma kontakt z hotelikiem, bez sensu żebym ja się jeszcze wtrącała w temat na tym etapie. Mdk8 prowadzi wątek, bardzo dobry wątek, elik chce pomóc w rozliczeniach, brakuje około 300zł deklaracji i to tyle.

Mogę dać 100zł jednorazowo.

Rozmawiałam z hotelikiem, a raczej PDT ,wkleiłam link do wątku PDT żeby wszyscy mogli zapoznać sie z tym miejscem, zacytowany przez Ciebie mój post kończy sie pytaniem: "Co Wy na to? Kto jest decyzyjny?" Mam obawy, bo pies duży a PDT to chyba mieszkanie w bloku, Myngey pytała, czy pies chodzi. Nie została tu podjęta decyzja co do miejsca, bo wiem, że kilka osób ma wątpliwości związane z tym, że to nie jest dom, a mieszkanie, schody w bloku. Psy maja spacery na otwartym terenie, na wątku PDT sa zdjęcia. Pies jest dość duży, tak naprawdę nie znamy jego stanu zdrowia. I osoby odpowiedzialnej wciąż brak. Założycielka wątku nie jest osobą odpowiedzialną za psa, ja też w obecnej sytuacji się nie odważę 😞 więc może nowy wątek prowadzony przez Ciebie jako decyzyjną opiekunkę jest bardzo dobrym pomysłem.

Rozi - sytuacja nie jest tak dobra i prosta, jak napisałaś, wręcz przeciwnie...podpisuję sie pod słowami agat21.

to wątek PDT

 

Link to comment
Share on other sites

Serdenki tylko jeszcze taka sprawa  U Mygney czasem kilka psiaczkow wszystkie razem w mieszkaniu,chyba ze zmienilo sie od jakiegos czasu, trzeba koniecznie dowiedziec czy jest szansa na spokoj te pierwsze dni na spokojnosci wszelkie dla duzutkiego umeczonego biedunia 
Z calej duszy modle sciskam za wszystko
 
Nasza babunia podarowala dzis piekny skorzany czarny plaszcz stan bardzo bardzo dobry,mam tez inne rzeczy Nadziejutkowe naszykowane, komu moge wyslac na bazarek? chodzi o dobre dokladne zdjecia rzeczy aby pokazac urode 
 
                                            
Link to comment
Share on other sites

Jutro jadę do schroniska, zajrzę do Misia, oby był na wybiegu.

Myślę, że nie ma sensu zakładać nowego wątku, mdk8 założyła go z myślą, że będzie kontynuowany.

Tu jest cała historia Misia, wiele ważnych informacji, nie da się tego odtworzyć.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...