Jump to content
Dogomania

TOLA I STEFCIA POKONAŁY PARWO i mają własne domy-w Krakowie i w Bytomiu:) Koffi i Bea już we własnych domach-w Bielsku B. i w Krakowie:) Cudne malizny w schronisku, nie dadzą rady w ogólnym boksie, pomóżcie zabrać je przed zimą do ciepłego miejsca.


Tola

Recommended Posts

Dnia 10.12.2021 o 16:05, elik napisał:

Nie mówię Jaguniu, że nie, tylko robiliśmy trochu bazarków właśnie na leczenie i być może zbierze się wystarczająca kwota, a dziewczynki będą potrzebowały kasę nie tylko na leczenie, dlatego napisałam, że Martusia zadecyduje, bo najlepiej wie jakie są potrzeby  🙂 

Rozumiem, zakładałam, że nie uzbiera się kwota 2600 zł, ale  rzeczywiście nie wzięłam pod uwagę bazarków.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.12.2021 o 23:15, Ewa Marta napisał:

Podliczę się jutro, ale coś na pewno wysupłam dla malizn. Bardzo poproszę nr konta do wpłaty. Musimy jakoś dać wspólnie radę. 

Jak pomyślę,  że gdyby zostały w schronie to już by ich nie było, to słabo mi się robi. Takie cudowne iskiereczki...

Ja też nieśmiało się przypominam w kwestii numeru konta. Nie wiem, na które wysyłać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.12.2021 o 23:15, Ewa Marta napisał:

Podliczę się jutro, ale coś na pewno wysupłam dla malizn. Bardzo poproszę nr konta do wpłaty. Musimy jakoś dać wspólnie radę. 

Jak pomyślę,  że gdyby zostały w schronie to już by ich nie było, to słabo mi się robi. Takie cudowne iskiereczki...

Bardzo dziękuję, konto ZEA jest na 1 stronie, Jagna też je tutaj podała, dopisek - "szczeniaki z parwo" + nick

Dnia 9.12.2021 o 23:25, elik napisał:

Martusiuuuuuu zmień tytuł plisss. Przykro się robi nawet na samo tylko wspomnienie tego, co biedactwa przeszły.

Masz rację, za chwilkę zmienię!

Dnia 10.12.2021 o 10:01, Tyśka) napisał:

Malutkie cuuudne ❤️ Ogłoszę je. Czy jest szansa na zdjęcia takie pod ogłoszenia?

Bardzo dziękuję, na razie trzeba korzystać z tych zdjęć z wątku, ale już poprosiłam o nowe

Dnia 10.12.2021 o 13:04, nina65 napisał:

Witam serdecznie.od początku podglądam ten wątek przez info od Gabrysi.Dzisiaj udało mi się w końcu zresetować hasło więc mogę pisać.

Bardzo się cieszę, ze jesteś z nami:)

Dnia 10.12.2021 o 15:20, nina65 napisał:

Jestem zakochana w sunieczkach od pierwszego pokazania ich za siatką.Marzę by znalazły razem wspólny domek.Będę trzymać kciuki, teraz chcę wspóc groszem.Proszę o info nr konta 

Konto jest na 1 stronie, podała je również Jaaga, dopisek - "szczeniaki z parwo" + nick

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.12.2021 o 16:01, Jaaga napisał:

Dr Parczyk faktury za leczenie i szpitalik wystawia na Zea, wiem bo sama mu wysyłałam dane 😉 i Tola już opłaciła jedną, za pierwszą sunieczkę. 

 

Dnia 10.12.2021 o 16:05, elik napisał:

Nie mówię Jaguniu, że nie, tylko robiliśmy trochu bazarków właśnie na leczenie i być może zbierze się wystarczająca kwota, a dziewczynki będą potrzebowały kasę nie tylko na leczenie, dlatego napisałam, że Martusia zadecyduje, bo najlepiej wie jakie są potrzeby  🙂 

 

Dnia 10.12.2021 o 16:57, Ewa Marta napisał:

Ja też nieśmiało się przypominam w kwestii numeru konta. Nie wiem, na które wysyłać.

Myślę, że niech zostanie tak, jak ustaliłyśmy na początku  - na Beę i Kofi zbiera na swoje konto elik, na szczeniaki proszę wpłacać na konto ZEA

Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA

Konto: 97 2030 0045 1110 0000 0200 1700

Z DOPISKIEM "szczeniaki z parwo"

serce-ruchomy-obrazek-0210.gif

Bardzo dziękuję wszystkim  za pomoc

Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to TOLA I STEFCIA POKONAŁY PARWO! Koffi i Bea już u Jaaga. Dwie cudne, wrażliwe malizny w schronisku, nie dadzą rady w ogólnym boksie, pomóżcie zabrać je przed zimą do ciepłego miejsca.
Dnia 10.12.2021 o 17:42, Tola napisał:

Czy ktoś może jeszcze pomóc i zrobić OLX Kofi na Warszawę?

Mam obiecaną pomoc w transporcie...

W sprawie mamci  Kofi miałam dzisiaj parę zapytań - i z OLX i z FB - dwa z Torunia, ale na razie ankiety nie wysyłam.

Ja już jej robiłam ale zrobię jej z innego konta

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj wpłaciłam pieniądze pozostałe na moim koncie na konto ZEA, ale przeoczyłam 280 zł, jakie wpłaciłam lekarzowi za 8 szczepionek, o których tu pisałam.  Nie jadę tam w najbliższym czasie, więc wpłaciłam na konto. W tej sytuacji chyba doliczę do rozliczeń miesięcznych każdego zaszczepionego psiaka 35 zł. To jest 7 psów, które wczesniej wymieniałam, bo za Maxima zapłaciła mi jego opiekunka.

pko_trans_details_20211207_111050.pdf

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.12.2021 o 21:55, b-b napisał:

Ja już jej robiłam ale zrobię jej z innego konta

 

Dnia 11.12.2021 o 17:29, b-b napisał:

Bardzo dziękuję Boguniuserce-ruchomy-obrazek-0212.gif

Może jednak zmień na Opole, to bliżej; dzisiaj zadzwonił pan z Poznania, bardzo im sie suczka podoba, ale to za daleko, aby przyjechali.

Telefonów sporo, jak to przy urodziwej suczce, ale jak na razie nie ma tego, który by zachwycił.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2021 o 11:19, Aska7 napisał:

11 dni. Mało czasu : (

Mało. Bardzo się martwię, ani jednego zapytania o dziewczynki:(

Zadzwoniła tylko pani z Kłodzka o Tolę, ale to za daleko, nie mam tam nikogo do wizyty.

Pani przy tym już miała pretensję, że szczeniaki wystawione na Wrocław, a ja mogę nie mieć wizytatora w Kłodzku.

Nie rokuje to dobrze na przyszłość.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2021 o 21:42, Tola napisał:

Mało. Bardzo się martwię, ani jednego zapytania o dziewczynki:(

Zadzwoniła tylko pani z Kłodzka o Tolę, ale to za daleko, nie mam tam nikogo do wizyty.

Pani przy tym już miała pretensję, że szczeniaki wystawione na Wrocław, a ja mogę nie mieć wizytatora w Kłodzku.

Nie rokuje to dobrze na przyszłość.

 

O rany! Nic od siebie, a wyyymaaagania... 

Ja się bardzo obawiam, żeby dziewczynki nie stały się szczeniaczkami-prezentami. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2021 o 22:58, Dusia-Duszka napisał:

O rany! Nic od siebie, a wyyymaaagania... 

Ja się bardzo obawiam, żeby dziewczynki nie stały się szczeniaczkami-prezentami. 

to prawda, są prześliczne, a mamy czas poszukiwania prezentów... czytałam, że w Gdańskim schronisku wstrzymali adopcje na czas przedświąteczny.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2021 o 06:57, Ellig napisał:

Udostępniam ślicznoty w wielu grupach na FB, z całego serca im kibicuję. 

Moze jeszcze warto dopisać w ogłoszeniu  że to będą małe sunie.

Jeżeli jeszcze jest potrzebne ogłoszenie na olx to też zrobię. 

 

 

Ja mam wzmiankę, że zapowiadają się na nieduże. 

Link to comment
Share on other sites

A czy data 22 grudnia to jest ostateczna i po świętach sunie nie będą mogły wrócić? Hoteliki teraz przyjmują psy komercyjne, ale może na parę dni znalazłoby się w którymś miejsce dla nich , i potem do czasu znalezienia DS wróciłyby do obecnego DT?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...