Jump to content
Dogomania

TOLA I STEFCIA POKONAŁY PARWO i mają własne domy-w Krakowie i w Bytomiu:) Koffi i Bea już we własnych domach-w Bielsku B. i w Krakowie:) Cudne malizny w schronisku, nie dadzą rady w ogólnym boksie, pomóżcie zabrać je przed zimą do ciepłego miejsca.


Tola

Recommended Posts

Dnia 23.12.2021 o 19:44, Tola napisał:

Przed świętami mamy bardzo dobre wieści w sprawie Lusi vel Bei - - sunia miała robione badania i wyniki wątroby bardzo się poprawiły.

Jest dom z Krakowa zainteresowany małą, zgłosili się jeszcze z tych pierwszych ogłoszeń, cierpliwie czekali.

Po świętach będzie wizyta i zobaczymy, czy wszystkie sunie z tego  wątku  będą miały swoje domy.

Teraz prosimy o  kciuki za Beę:)

DSC06074.JPG

Rodzina wspaniale rokująca skoro czekają na sunię. Trzymam kciuki za malutką ♡

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.12.2021 o 17:56, wiolhelm170 napisał:

Nie widze w tym nic złego ale skoro nie można , to nie.Sytuacja była pilna moim zdaniem i tyle.Juz i tak nieaktualne

Dlaczego nieaktualne? Jesli suczka wylądowała dziś w zagródce, to przecież może we wtorek jechać z Aska7. Tym bardziej jej żal. Tylko nie ma gdzie jechać. Niestety do hoteliku nie może, Tola juz pytała, bo pies z chorą łapą jest niezaszczepiony i czeka go operacja. Ja tez nie widze nic złego w zapytaniu, tym bardziej ze suczce przydałby się nawet DT, a transport to okazja. Juz pisałam na zamojskim, że mam w domu surowicę i mogłabym jej podać od razu, jak dojedzie owczarek. I mogę dać do domu na nastepne podania profilaktyczne.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.12.2021 o 19:26, rozi napisał:

Spojrzałam na różnicę (pod każdym względem) między Koffi, a tą maleńką.

To prawda, ale tonący brzytwy się chwyta, a dla małej DT (nie myślałam o DS) jest na wagę złota. Zostanie w schronisku to dla niej wyrok, więc może jednak udałoby się ją zabezpieczyć. Cudem. Na chwilę. Gdzieś. 

Ja bym ją wzięła na tymczas, gdyby... No wiecie. Teraz kompletnie nie mogę nawet o tym myśleć. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.12.2021 o 01:33, Tyśka) napisał:

 

Ja bym ją wzięła na tymczas, gdyby... No wiecie. Teraz kompletnie nie mogę nawet o tym myśleć. 

I nawet nie myśl. W ciąży zgarnęłam dzikawą chorą kotkę, ktora mnie ugryzla i potem zmarła. Ja byłam w szpitalu, a Andrzej zawoził zwłoki do ZHW , gdzie badali mózg w kierunku wścieklizny. Przed porodem dowiedziałam się, że znajoma ktora była na kryciu, miala chlamydiozę w hodowli. Powiedzialam lekarzom, bo corka urodziła się z komplikacjami i slaba. Obie dostalysmy gentamycynę do czasu wyników. Noworodek dostawał dożylnie 4 razy na dobę ototoksyczną siekierę. Na szczęście testy nas i naszych psów wyszły ujemne. Nie popełniaj moich błędów. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.12.2021 o 20:44, Tola napisał:

Obie rodziny umówiły się na stały kontakt i planują spotkania, a p. Ania chce nadal pomagać:).

 Pomagać chce też rodzina z Krakowa, która zadzwoniła też w sprawie adopcji Stefci, chcą być DT:)

 

 

Tolu, a ta rodzina z Krakowa chętna na adopcje Stefci nie zgodziłaby się na DT małej zamojskiej kudłatki?

Link to comment
Share on other sites

Nie nadążam z uzupełnianiem wiadomości. Koffi już jest u siebie.Mąż pojechał sprawdzić dom. Ma zostawione imię. ma też koleżankę Mię i kotkę. Od razu z kotką jadła z jednej miski. Pani cieszy się, że ładnie i radośnie chodzi na specery, ma apetyt. Zdjęcie spróbuję wstawić z telefonu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.12.2021 o 12:20, Tola napisał:

Pani Kamila wyraziła zgodę na prezentowanie  tutaj zdjęć nowej rodziny Stefci - wszyscy bardzo zakochani w malutkiej🥰 

FB_IMG_1640517378913.jpg

FB_IMG_1640517383905.jpg

IMG_20211226_121818.jpg

 

Dnia 28.12.2021 o 22:06, Jaaga napisał:

Nie nadążam z uzupełnianiem wiadomości. Koffi już jest u siebie.Mąż pojechał sprawdzić dom. Ma zostawione imię. ma też koleżankę Mię i kotkę. Od razu z kotką jadła z jednej miski. Pani cieszy się, że ładnie i radośnie chodzi na specery, ma apetyt. Zdjęcie spróbuję wstawić z telefonu. 

              Szczescia sczescia wszelkiego ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...