Jump to content
Dogomania

TOLA I STEFCIA POKONAŁY PARWO i mają własne domy-w Krakowie i w Bytomiu:) Koffi i Bea już we własnych domach-w Bielsku B. i w Krakowie:) Cudne malizny w schronisku, nie dadzą rady w ogólnym boksie, pomóżcie zabrać je przed zimą do ciepłego miejsca.


Tola

Recommended Posts

Dnia 9.12.2021 o 21:07, Ewa Marta napisał:

Stefcia była dłużej, ale później pojechała, więc pewnie będzie podobna kwota.

Zdjęcia rozwalają. Jak one się do siebie tulą... może ktoś zechciałby dwie takie słodzizny adoptować? ja też nie umiałam rozdzielić rodzeństwa 🙂

 

Jutro spróbuję zrobić pierwsze ogłoszenie, może stanie się cud...

Musimy liczyć, że szczęście nadal nie opuści dziewczynek, DT jest tylko do 22.12.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.11.2021 o 11:22, Jaaga napisał:

Chciałam zrobić rozliczenie wpłat  na moje konto i wydatków.

Otrzymałam na konto wpłaty:

700 zł Limonka80 ( na opłaty, których nie da się rozliczyć z konta fundacji)

315 zł agat21

340 zł agat21

200 zł Limonka80

100 zł ona03

----------------

Razem: 1655 zł

 

Wydatki z dzisiejszymi:

 15,99 zł rekawiczki ochronne

 60 zł - szczepienie Koffi i jednej małej

163 zł  niedzielna wizyta na dużurze  w Mikołowie+ test snap na parwo

170 zł paliwo (Jarząkowice -Pawłowice, Jarząbkowice - Połomnia, Jarząbkowice- Pielgrzymowice {dom wetki, na wenflon} Jarząbkowice- Zabrze dowóz małej, Jarząbkowice Zabrze - dowiezienie surowicy)

 16,90 zł - dezynfekator do rak

100 zł prąd do gotowania prania i mopa parowego

 11,98 - 2 domestosy  w promocji

260 zł  4x Canglob P z Gołkowic

 90 zł  paliwo  Jarząbkowice - Gołkowice, Jarząbkowice-Zabrze ( dziś , czyli 26.11)

107,95 zł - dezynfekcja (sucha na wybieg Suvi i Virkon do domu)

140 zł szczepienia ochronne tymczasowiczów( Brawurka, Maxim, Lonia, Bea) - faktura bedzie wystawiona na 280 zł, ale szczepionki 4 innych psów_ Laimy, Lindy, Barytona i Amely zostały rozliczone z zebranych dla nich pieniędzy. Rozliczenia tych 4 psów są na ich wątkach.

 Razem 1135,85 zł

Zostało na moim koncie: 519,15 zł. jesli nie bedzie już żadnych wydatków, to w poniedziałek wpłacę te pieniądze na konto ZEA .

Do tych wydatków doliczę 40 zł za Procox dla szczeniaków Gai, bo sunie w szpitaliku były leczone w kierunku kokcydii, więc im też trzeba było podać i 20 zł za paliwo, żeby odwieźć pożyczony Canglob do hoteliku p. Karoliny. Na razie mąż ma auto na warsztacie, więc zwróci je za kilka dni. Kwotę pozostałą na moim koncie - 459,15 zł wplaciłam na konto ZEA na opłacenie faktury za szpital. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.12.2021 o 15:20, nina65 napisał:

Jestem zakochana w sunieczkach od pierwszego pokazania ich za siatką.Marzę by znalazły razem wspólny domek.Będę trzymać kciuki, teraz chcę wspóc groszem.Proszę o info nr konta 

Nie wiem, kiedy Tola da radę zagladnąć tu, więc podam konto, tylko konieczny jest dopisek w tytule, że "na leczenie parwo", żeby Tola wiedziała gdzie zaksięgować: 

Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA
22-400 Zamość

Konto: 97 2030 0045 1110 0000 0200 1700

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.12.2021 o 15:20, nina65 napisał:

Proszę o info nr konta 

Poczekajmy co zadecyduje Martusia, ale prawdopodobnie będzie to nr konta Fundacji ZEA. Dziewczynki są w prawdzie na wątku ich mamy i Kofi, których jestem skarbnikiem, ale dziewczynki są tu na "doczepkę"  🙂    

EDIT

Widzę, że pisałyśmy razem z Jaaga   🙂  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.12.2021 o 15:38, elik napisał:

Poczekajmy co zadecyduje Martusia, ale prawdopodobnie będzie to nr konta Fundacji ZEA. Dziewczynki są w prawdzie na wątku ich mamy i Kofi, których jestem skarbnikiem, ale dziewczynki są tu na "doczepkę"  🙂    

EDIT

Widzę, że Jaaga w międzyczasie zadecydowała  🙂  

Dr Parczyk faktury za leczenie i szpitalik wystawia na Zea, wiem bo sama mu wysyłałam dane 😉 i Tola już opłaciła jedną, za pierwszą sunieczkę. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.12.2021 o 16:01, Jaaga napisał:

Dr Parczyk faktury za leczenie i szpitalik wystawia na Zea, wiem bo sama mu wysyłałam dane 😉 i Tola już opłaciła jedną, za pierwszą sunieczkę. 

Nie mówię Jaguniu, że nie, tylko robiliśmy trochu bazarków właśnie na leczenie i być może zbierze się wystarczająca kwota, a dziewczynki będą potrzebowały kasę nie tylko na leczenie, dlatego napisałam, że Martusia zadecyduje, bo najlepiej wie jakie są potrzeby  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...