Jump to content
Dogomania

Szczeniorki mają DS :)) Ich mama Diana - też :)) Ogromne dzięki wszystkim za pomoc! :*


agat21

Recommended Posts

No niestety, to ta Rodzina która ma dwie schorowane staruszki, dzikiego Krecika odchowanego od pierwszej doby na butli (synek Tinusi), suczkę z Turcji oraz wiekowego kota. Każdy z psiaków ma swoje problemy i wymagania, kolejny pies u nich odpada 😉 Ale Milusia serca skrada, to prawda, sama się o tym przekonałam. 

Teraz pora na Adę i Dropsa 🙂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 12:01, Tyśka) napisał:

No niestety, to ta Rodzina która ma dwie schorowane staruszki, dzikiego Krecika odchowanego od pierwszej doby na butli (synek Tinusi), suczkę z Turcji oraz wiekowego kota. Każdy z psiaków ma swoje problemy i wymagania, kolejny pies u nich odpada 😉 Ale Milusia serca skrada, to prawda, sama się o tym przekonałam. 

Teraz pora na Adę i Dropsa 🙂 

To wspaniałą rodzina.

Czekamy na super domki dla Ady i Dropsa

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 13:44, agat21 napisał:

Ciekawe jak Dianka reaguje na pomniejszające się stado. Oddycha z ulgą? Czy tęskni?

Dianka nie tęskni. Chętniej śpi w budzie w dzień niż wcześniej i nadal ma co robić przy trojgu 🙂 Co rusz to odda im swojego gryzaka, to pozwoli im na mleczko.  

Ale nie tylko Dianka ma co robić. Właśnie gagatki, na czele z Dropsem dodały swojemu pomieszczeniu trochę kreatywności 🙂

received_681648322807402.jpeg.e0a5f9a50b115a027cb52c426410dcdb.jpeg

Ściągnęły obrus i wszystko co było na stole

received_639527693877842.jpeg.8bee88ce10295a6108b95788cf2afde2.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 15:20, Tyśka) napisał:

Dianka nie tęskni. Chętniej śpi w budzie w dzień niż wcześniej i nadal ma co robić przy trojgu 🙂 Co rusz to odda im swojego gryzaka, to pozwoli im na mleczko.  

Ale nie tylko Dianka ma co robić. Właśnie gagatki, na czele z Dropsem dodały swojemu pomieszczeniu trochę kreatywności 🙂

received_681648322807402.jpeg.e0a5f9a50b115a027cb52c426410dcdb.jpeg

Ściągnęły obrus i wszystko co było na stole

received_639527693877842.jpeg.8bee88ce10295a6108b95788cf2afde2.jpeg

Ale mam perspektywy!  Czekam na Aurunię we czwartek, będzie się działo 🙃.   Jedzie do nas jednak Aura, bo zdaniem doświadczonych dogomaniaczek suczki trzeba mieć bardziej na oku 🙂.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 15:40, Mruczka napisał:

Ale mam perspektywy!  Czekam na Aurunię we czwartek, będzie się działo 🙃.   Jedzie do nas jednak Aura, bo zdaniem doświadczonych dogomaniaczek suczki trzeba mieć bardziej na oku 🙂.

Aurunia jest z tych grzeczniejszych:) To Ada z Dropsem mają 100 pomysłów na sekundę 🙂

Cieszę się, choć i z Dropsa bym się ucieszyła:) Fajne życie będzie mieć pieszczoszka.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 16:00, agat21 napisał:

O rany, ale dały do wiwatu! Takie małe stworzonka, a takie aktywne i pomysłowe! 😲

Hihi, jak odwiedziłam smoki to Aura z Airą siedziały mi na kolanach (naprzemiennie rozdawały całusy), a  w tym czasie Dropsik ściągnął mój szalik ze stołu, Ada ukradła rodzeństwu gryzaki i tak ganiali oboje, prowokując resztę. 😄 Ciężko im usiedzieć na pupie. Urocze, ale pomysłowe - jak to dzieciaki. A w kilkoro to zawsze ma się świetne pomysły. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 18:55, Tyśka) napisał:

Tysiu, ja mam wyróżnione ogłoszenie na Airę vel Milusię, to zamienią na Adę. Drops u mnie ma dwa wyróznione ogłoszenia i Ada jedno.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 18:57, Alaskan malamutte napisał:

Tysiu, ja mam wyróżnione ogłoszenie na Airę vel Milusię, to zamienią na Adę. Drops u mnie ma dwa wyróznione ogłoszenia i Ada jedno.

Dobrze, dziękuję 🙂 To w takim razie czekamy.

Pomyślałam jeszcze, żeby przygotować krótkie ogłoszenie do druku i porozwieszać w lecznicach, gdzie się tylko da 🙂 Może ktoś z Forum by dołączył i umieścił w swojej lecznicy, do której chodzi takie ogłoszenie. Co Ty na to?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 19:03, Tyśka) napisał:

Dobrze, dziękuję 🙂 To w takim razie czekamy.

Pomyślałam jeszcze, żeby przygotować krótkie ogłoszenie do druku i porozwieszać w lecznicach, gdzie się tylko da 🙂 Może ktoś z Forum by dołączył i umieścił w swojej lecznicy, do której chodzi takie ogłoszenie. Co Ty na to?

Tysiu, ja wiem, że p. Marzenka zmęczona juz opieka nad smokami..szczególnie, że dwa diablatka zostały...

Ja bym jeszcze poczekała ten weekend..długi..Może ktoś zadzwoni. Ja zmienię zdjęcia profilowe i zaktualizuję treść. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...