Jump to content
Dogomania

Szczeniorki mają DS :)) Ich mama Diana - też :)) Ogromne dzięki wszystkim za pomoc! :*


agat21

Recommended Posts

Dnia 7.11.2021 o 14:57, Alaskan malamutte napisał:

Bardzo proszę szukać!! Pani nie jest zmotoryzowana, prosi o pomoc, koszty pokryje

Już napisałam post na FB i skrobnęłam do znajomych z Tomaszowa 🙂

Dnia 7.11.2021 o 15:00, Alaskan malamutte napisał:

Tak, pięknie dziękujemy jo37 za wizytę, Termin expresowy!! Wczoraj prośba, dzis wizyta. Mam nadzieję, że jak wróci napisze nam cos więcej o domku i p. Agnieszce.

❤️ Dogomaniacy są najlepsi! Czekam na wieści.

Dnia 7.11.2021 o 15:05, Alaskan malamutte napisał:

W środę od Murki jadą dwa kotki..Może Aira mogłaby się zabrać z nimi? Zaraz napiszę do Murki.

Byłoby wspaniale, gdyby udało się połączyć.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.11.2021 o 14:59, agat21 napisał:

Czyli Dropsik został tylko bez domu?

 

Dnia 7.11.2021 o 15:12, Poker napisał:

W końcu maluchy będą miały swoje domki.

Drops i Ada jeszcze muszą znaleźć swoje Rodziny. Oboje to zadziory, szoguny, bystrzachy 😉 Oby jak najszybciej i te smoki poszły na swoje. Pani Marzenka najbardziej martwi się o Dropsa, który jest 2x większy od sióstr  😞 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.11.2021 o 15:21, Alaskan malamutte napisał:

Wczoraj miałam telefon o Dropsa...Pan myślał, że to jamnik....😠

 

Dnia 7.11.2021 o 15:23, Alaskan malamutte napisał:

Miałam też zapytanie sms o Adę. Poprosiłam o telefon, ale cisza...

 

Gdzie zapodziała się umiejętność czytania ze zrozumieniem? O Adę miałam mnóstwo zapytań na olx i na FB! I cisza... jak podaję numer telefonu do Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.11.2021 o 16:43, agat21 napisał:

Udostępniony. 🙂

Dziękuję. 

Jakby co, we wtorek moja psia znajoma jedzie do Lublina... jakby to coś dało. Jakby ktoś z Lublina jechał do Warszawy.

Jutro też będę wiedzieć czy miałabym transport bezpośrednio do Warszawy, być może inni znajomi jadą. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.11.2021 o 16:57, Tyśka) napisał:

Dziękuję. 

Jakby co, we wtorek moja psia znajoma jedzie do Lublina... jakby to coś dało. Jakby ktoś z Lublina jechał do Warszawy.

Jutro też będę wiedzieć czy miałabym transport bezpośrednio do Warszawy, być może inni znajomi jadą. 

Zaraz napiszę do p. Agnieszki, czy mialaby mozliwość odbioru z Lublina

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.11.2021 o 15:19, Tyśka) napisał:

 

 😉Pani Marzenka najbardziej martwi się o Dropsa, który jest 2x większy od sióstr  😞 

Jeśli tak i jeśli jest kłopot z wyadoptowaniem większego pieska, to Drops mógłby pojechać do nas zamiast Aury. Nam większy pies pasuje i nie ma różnicy, czy to sunia czy piesek.  Widać, że suczkami jest zainteresowanie, więc łatwiej będzie znaleźć dom Aurze niż Dropsowi. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.11.2021 o 17:42, Mruczka napisał:

Jeśli tak i jeśli jest kłopot z wyadoptowaniem większego pieska, to Drops mógłby pojechać do nas zamiast Aury. Nam większy pies pasuje i nie ma różnicy, czy to sunia czy piesek.  Widać, że suczkami jest zainteresowanie, więc łatwiej będzie znaleźć dom Aurze niż Dropsowi. 

Drops i Aura to jak ogień i woda, jeśli chodzi o charaktery. To, że Dropsem Pani Marzenka się martwi to po prostu Jej obawy, bo i przecież o dobre domy dla suczek bywa trudno. Na fejsbuku było spore zainteresowanie właśnie Dropsem, więc może jednak nie będzie tak źle z adopcją. Dopiero teraz tak naprawdę coś rusza w adopcjach, a i dopiero dzisiaj wrzuciłam post na Facebooku z nowymi zdjęciami Dropsa. Rozważcie sobie na spokojnie adopcję. 🙂 Macie jeszcze parę dni. Bez względu na decyzję, któreś z nich będzie szczęściarzem lub szczęściarą.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.11.2021 o 17:42, Mruczka napisał:

Jeśli tak i jeśli jest kłopot z wyadoptowaniem większego pieska, to Drops mógłby pojechać do nas zamiast Aury. Nam większy pies pasuje i nie ma różnicy, czy to sunia czy piesek.  Widać, że suczkami jest zainteresowanie, więc łatwiej będzie znaleźć dom Aurze niż Dropsowi. 

Jesteście wspaniali, że chcecie dam dom temu psiaczkowi, który ma mniejsze zainteresowanie ❤

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...