Jump to content
Dogomania

Szczeniorki mają DS :)) Ich mama Diana - też :)) Ogromne dzięki wszystkim za pomoc! :*


agat21

Recommended Posts

Dzwoniła pani Małgosia,  z Almą wszystko dobrze, to prawdopodobnie reakcja po odrobaczeniu.

Gdybym wiedziała, ze w książeczce jest wpisana data 3 odrobaczenia i przypada na dzień po przyjezdzie  do nowego domu, to uprzedziłabym p. Małgosię, żeby wstrzymała się jeszcze chwilę, niech minie stres związany z oddzieleniem od matki.

Alma dostałą kroplówkę, nie ma gorączki, pani kupiła wterynaryjne puszeczki, jutro powinno być lepiej.

Pani bardzo to przeżyła, przez łzy mówiła,  że Alma jest cudowna, że bardzo ją kocha;  przestraszyła się, ze sunia się odwodni.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.11.2021 o 21:34, Tyśka) napisał:

Ada, Aira, Drops I Diana zostali odrobaczeni 3.11. Za 2 tygodnie powtórka. 

Mogę popytać znajomych o wizytatora w Kraśniku. Może ktos że Świdnika? 

Popytaj proszę. Pani serdecznie zaprasza!! Najchętniej jutro przyjechali by po nią! Są zakochani. Dziewczynki nie moga się doczekać...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.11.2021 o 21:57, Tyśka) napisał:

Niesamowite 🙂 Odesłali już ankietę?

Nie, jutro odeśle, ale ja z panią długo rozmawiałam telefonicznie. Byłam zajęta odbieraniem Maxa z łańcucha, a to są jednak odległości i zajęło mi to sporo czasu. Pani przypomniała się, że nie ma ankiety...Pisałyśmy tez trochę ze sobą, podesłałam jeszcze aktualne zdjęcia Adusi... 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.11.2021 o 22:03, Alaskan malamutte napisał:

Nie, jutro odeśle, ale ja z panią długo rozmawiałam telefonicznie. Byłam zajęta odbieraniem Maxa z łańcucha, a to są jednak odległości i zajęło mi to sporo czasu. Pani przypomniała się, że nie ma ankiety...Pisałyśmy tez trochę ze sobą, podesłałam jeszcze aktualne zdjęcia Adusi... 

Jejku, wspaniale 🙂 Ankieta czasem faktycznie jest niepotrzebna, bo ludzie są rozmowni. Pani Marzenka zaprasza Rodzinę nawet jutro, może też być w niedzielę 🙂

Dnia 5.11.2021 o 22:04, Alaskan malamutte napisał:

Oczywiście!!

Pani Justyna mi już odpisała, jutro do Ciebie zadzwoni. Pytała o adres i datę wizyty, poprosiłam aby bezpośrednio ustalała już z Tobą.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.11.2021 o 22:09, Tyśka) napisał:

Jejku, wspaniale 🙂 Ankieta czasem faktycznie jest niepotrzebna, bo ludzie są rozmowni. Pani Marzenka zaprasza Rodzinę nawet jutro, może też być w niedzielę 🙂

Pani Justyna mi już odpisała, jutro do Ciebie zadzwoni. Pytała o adres i datę wizyty, poprosiłam aby bezpośrednio ustalała już z Tobą.

No jaki zbieg okoliczności! Adoptować Adę też chce pani Justyna😀

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...