Jump to content
Dogomania

Szczeniorki mają DS :)) Ich mama Diana - też :)) Ogromne dzięki wszystkim za pomoc! :*


agat21

Recommended Posts

Dnia 7.11.2021 o 20:27, Alaskan malamutte napisał:

Tysiu, czy masz jakieś info co do transportu? 

Niestety, p. Agnieszka nie bardzo może odebrac z Lublina...

To spokojnie, to szukam dalej.
Drudzy znajomi, a właściwie rodzice koleżanki z Tomaszowa potwierdzą swój wtorkowy wyjazd do W-wy jutro, bo dzisiaj nie umieli się określić czy jadą na pewno. Z kolei znajomy znajomej jedzie do W-wy w niedzielę, jeśli wcześniej się nic nie znajdzie to jest to jakaś opcja 🙂
A może ten pan z fb co jedzie jutro o 5 rano zdoła się z Tobą skontaktować... Rany, trzymam kciuki.
 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.11.2021 o 20:54, Tyśka) napisał:

To spokojnie, to szukam dalej.
Drudzy znajomi, a właściwie rodzice koleżanki z Tomaszowa potwierdzą swój wtorkowy wyjazd do W-wy jutro, bo dzisiaj nie umieli się określić czy jadą na pewno. Z kolei znajomy znajomej jedzie do W-wy w niedzielę, jeśli wcześniej się nic nie znajdzie to jest to jakaś opcja 🙂
A może ten pan z fb co jedzie jutro o 5 rano zdoła się z Tobą skontaktować... Rany, trzymam kciuki.
 

Jutro byloby ok. P. Agnieszka moze odebrać. Czekam na kontakt.

Wtorek też dobrze. Problematycznz jest środa od 14 do 19 bo pani prowadzi wyklad zdalnie..

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.11.2021 o 21:00, Jo37 napisał:

Moim zdaniem priorytetem jest znalezienie domów dla suczek, żeby nie było 

szczeniaków bo jakiś wet stwierdzi, że sunia powinna mieć raz szczeniaki.

Też zawsze obawiam się o adopcje suczek szczeniorek. Weci są różni, od loklanych już się nasłuchałam dlaczego nie należy kastrować kotek na wsiach (kiedy pani przyszła aby umówić swoje 3 kotki na kastrację) oraz "suczki powinny mieć raz młode" (do moich znajomych, którzy chcieli wysterylizować swoją podhalankę). Ludzie też nie zawsze są odpowiedzialni, niby słuchają, ale przy cieczce mogą nie dopilnować albo coś się im odmieni. Dlatego jestem spokojniejsza, gdy sunie trafiają w sprawdzone, znajome ręce... 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.11.2021 o 11:19, Alaskan malamutte napisał:

Dzisiejsze zapytanie o Adę sms:

"kiedy możecie przywieźć pieska do Raciborza?"

O Diankę nie miałam ani jednego zapytania..muszę podmienić zdjęcia w ogłoszeniu. Myślę, że warto dorobić jej jeszcze ogloszenia, z tego co rozumiem ma ode mnie i od Ciebie Tysiu? Moje na Warszawę...

😞 

Tak, Dianka ma po jednym. Spis ogłoszeń jest na 1 stronie.

Problem w tym, że za bardzo Dianka nie ma zdjęć, aby dorobić więcej olxów. Czekam aż smoki pójdą na swoje, a przynajmniej zostaną już w okrojonym składzie, może wtedy uda się zrobić zdjęcia suni poza kanapą.

Link to comment
Share on other sites

Karma dla rodzinki zamówiona

woje zamówienie

     
 

Artykuł

Suma z VAT

 
 
         
         
  Josera FamilyPlus - 15 kg      
         
 

Nr artykułu 494984.1

     
         
 

1x 143,80 PLN

 

143,80 PLN

 
         
         
         
  Lukullus Junior 6 x 800 g - Serca indycze z jagnięciną      
         
 

Nr artykułu 773717.0

     
         
 

3x 44,80 PLN

 

134,40 PLN

 
         
         
         
  Lukullus Junior 6 x 800 g - Drób z dziczyzną (bez zbóż)      
         
 

Nr artykułu 773717.1

     
         
 

3x 44,80 PLN

 

134,40 PLN

 
         
         
     
 

Suma z VAT

412,60 PLN

 
     
 
   
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.11.2021 o 11:29, Tyśka) napisał:

😞 

Tak, Dianka ma po jednym. Spis ogłoszeń jest na 1 stronie.

Problem w tym, że za bardzo Dianka nie ma zdjęć, aby dorobić więcej olxów. Czekam aż smoki pójdą na swoje, a przynajmniej zostaną już w okrojonym składzie, może wtedy uda się zrobić zdjęcia suni poza kanapą.

Ja będą nowe zdjęcia Diany to też ją ogłoszę.

Link to comment
Share on other sites

UDAŁO SIĘ! 🙂 Aira jutro o 5 rano wyrusza do Siebie ❤️ Trzymam kciuki za szczęśliwą podróż! Pani Marzenka już naszykowała transporterek, kocyk, podkłady (dwa), żwacz i troszkę karmy. Aira jedzie dzięki uprzejmości moich Znajomych. Dziękuję, Alaskan Malamutte że jesteś stale na łączach! Bez tego nie dałoby rady tak szybko zorganizować transportu.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Aira od godziny już jedzie. Miała jechać w transporterze, ale jednak wzięli ją na kolana na legowisku, owiniętą w kocyk, bo i mocno płakała. Na kolanach się uspokoiła. To wrażliwa sunia i Milusia będzie do niej bardzo pasować. Szczęśliwej drogi, suniu!

PS: W ramionach człowieka najlepiej. Milusia ❤

received_1556660704714323.jpeg.cdd117d05a3f45336fc8e07fa25c9c80.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 06:08, Tyśka) napisał:

Aira od godziny już jedzie. Miala jechać w transporterze, ale jednak wzięli ją na kolanka na legowisku, owiniętą w kocyk. Troszkę płacze. To wrażliwa sunia i Milusia będzie do niej bardzo pasować. Szczęśliwej drogi, suniu!

Ojej..przezywa malusia Milusia.. 

Szczęsliwej drogi. Czekam teraz na info od p. Malgosi..

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...