Jump to content
Dogomania

Szczeniorki mają DS :)) Ich mama Diana - też :)) Ogromne dzięki wszystkim za pomoc! :*


agat21

Recommended Posts

Dnia 15.12.2021 o 15:31, Mruczka napisał:

A ile razy mniejszy od Zewa! Ciekawe, ile waży; był chyba z tych większych wśród rodzeństwa.

Z tego co pamiętam Pani Marzenka pisała że Drops z Argo najwięksi, tzn największy Drops, w drugiej kolejności Argo, potem sunie 🙂

Dobrze jest zobaczyć Argo!!! 🙂 Chyba lubią się z Zewem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2021 o 15:34, Tyśka) napisał:

Dobrze jest zobaczyć Argo!!! 🙂 Chyba lubią się z Zewem.

Zew akceptuje wszystkie pieski, nie mamy z tym problemu. Arguś bardzo chciał się z nim bawić, ale też skakał z radością do mnie. Ogonek cały czas w ruchu! Jest takim pogodnym, wesołym i beztroskim psiakiem. Rozrabia, jak to szczeniak!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2021 o 15:39, Alaskan malamutte napisał:

Zew akceptuje wszystkie pieski, nie mamy z tym problemu. Arguś bardzo chciał się z nim bawić, ale też skakał z radością do mnie. Ogonek cały czas w ruchu! Jest takim pogodnym, wesołym i beztroskim psiakiem. Rozrabia, jak to szczeniak!

Świetne dzieciaki ze smoków 🙂 Fajnie, że one takie beztroskie, niestraumatyzowane.


Dianka dzisiaj została zważona, waży 23 kg. Pani Marzenka na próbę kupiła jej po troszeczku suchej karmy różnej marki (przy lecznicy sprzedają na wagę), może coś Diance podpasuje i będzie można zamówić większy worek.

Link to comment
Share on other sites

Wieści od pani Marzenki:
"Jutro jedziemy na zabieg. Pogoda pewnie dopisze. Zaczynamy z Dianka chodzić na spacery. Byłam z nią wieczorem. Jest cudowna, idzie pięknie, stąpa przy mojej nodze 🥰 A jak się pochylę,aby ją pogłaskać ona się kładzie. Nie wiem kto i co jej zrobił, ze jest tak posłuszna. 😭 Już mija się z moimi suniami i jest dobrze.  Jest cudowna, a jak założę smycz to odżywa i już chce iść na spacer. Robi się weselsza. ❤️ Uwielbia spacerować."

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.12.2021 o 21:02, Tyśka) napisał:

Wieści od pani Marzenki:
"Jutro jedziemy na zabieg. Pogoda pewnie dopisze. Zaczynamy z Dianka chodzić na spacery. Byłam z nią wieczorem. Jest cudowna, idzie pięknie, stąpa przy mojej nodze 🥰 A jak się pochylę,aby ją pogłaskać ona się kładzie. Nie wiem kto i co jej zrobił, ze jest tak posłuszna. 😭 Już mija się z moimi suniami i jest dobrze.  Jest cudowna, a jak założę smycz to odżywa i już chce iść na spacer. Robi się weselsza. ❤️ Uwielbia spacerować."

Miód na serce 🙂

Oby jutro wszystko poszło dobrze. A są wyniki badań? 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.12.2021 o 21:46, agat21 napisał:

A są wyniki badań? 

Badania będą robione jutro przed sterylizacją, w lecznicy w Krasnobrodzie. Gminny wet nie robi badań, w mieście tylko jeden wet je robi, ale kręci nosem jak przyjdzie ktoś z psem, którego nie prowadzi. Taki tu panuje klimat. Dlatego najpierw badania, od razu wyniki morfologii i jak będzie ok to Diana będzie sterylizowana. A reszta wyników przyjdzie na dniach.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.12.2021 o 21:53, Tyśka) napisał:

Badania będą robione jutro przed sterylizacją, w lecznicy w Krasnobrodzie. Gminny wet nie robi badań, w mieście tylko jeden wet je robi, ale kręci nosem jak przyjdzie ktoś z psem, którego nie prowadzi. Taki tu panuje klimat. Dlatego najpierw badania, od razu wyniki morfologii i jak będzie ok to Diana będzie sterylizowana.

Oj, brakuje zdrowej konkurencji tym wetom, brakuje. Za dobrze im jest widocznie 😕

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.12.2021 o 22:19, Alaskan malamutte napisał:

Dzisiaj zadzwoniła pani o Diankę. Pani po 70, mieszka w prywatnym domu, ogrodzonym. Dianka miałaby do dyspozycji działkę, bo na spacery to pani może raz dziennie by chodziła....

 

Ważne że ktoś dzwonił. Nie poddajemy się:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...