Jump to content
Dogomania

Szczeniorki mają DS :)) Ich mama Diana - też :)) Ogromne dzięki wszystkim za pomoc! :*


agat21

Recommended Posts

Jestem w szoku, że Dianka  to uciekinier!  Sprawiała wrażenie  takiej pokornej, uległej suni, że  kto by ja podejrzewał o  samodzielność i takie zapędy!  Podziwiam jej opiekunkę; włożyła tyle starań  w  opiekę nad   Dianą  i maluszkami, a  teraz jeszcze dodatkowy stres. 

Mam nadzieję, że Aura  nie odziedziczyła genu włóczęgi; na razie  jest dla nas  wielką radością, choć  zamieszania robi  za wszystkie nasze zwierzaki.  Bardzo  urosła -  gdy przyjechała do nas równo miesiąc temu, ważyła  około 6 kg,  Teraz  już ma 10 kg  i  obróżkę   zapinamy na kolejną  dziurkę.

14 gru.jpg

14 grudnia.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cd. 

Aura zwana Aucią  świetnie  radzi sobie  na spacerach. Widać,  jak wielkie znaczenie  ma to, że  szczeniak  dorastał w  bezpiecznym, psim towarzystwie -  Aura nie boi się psów, uwielbia  towarzystwo i jak tylko ma okazję,  bawi się  z nimi na całego.  Mamy tu w sąsiedztwie  taką  "psią  łąkę",  na którą  wychodzą   psiarze z okolicy  i tam właśnie Aura  zawiera znajomości.  Uwielbia zwłaszcza  takiego  dużego amstafa, któremu  nie przeszkadza jej żywiołowość i to, że  Aura, jak się  rozkręci,  wskakuje na niego wszystkimi 4 łapami.  Gdy amstaf ma już  dość, po prostu  sprowadza ją  do parteru  a   ona  od razu wie, o co chodzi: pokazuje brzuszek i mówi, że już będzie  grzeczna. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2021 o 15:05, Poker napisał:

To on ma budowę jamniorka? Dłuższy niż wyższy?

Mogę powiedzieć tylko to, co widzę na filmikach. Kiedy go poznałam był proporocjonalny, miał dłuuuugie łapki i nie był długi. Teraz go wyciągnęło. Ciężko zgadnąć, jaki będzie gdy dorośnie 😉 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2021 o 14:03, Tyśka) napisał:

Drops ma 37 cm w kłębie, 60cm długości. Pomiary z dzisiaj:) 

received_441044810948138.jpeg.9276e6a54fa1a69cd000a83879819f02.jpeg

Kawał psa! Z miejsca rzuciłam się mierzyć Aurę. Jest trochę mniejsza i krótsza: na 35 cm w kłębie i 50 cm długości. Ale coś jamniczego w tych psiakach jest, bo już niejedna osoba pytała, czy Aura to mix jamnika. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...