Jump to content
Dogomania

Szczeniorki mają DS :)) Ich mama Diana - też :)) Ogromne dzięki wszystkim za pomoc! :*


agat21

Recommended Posts

Dnia 11.12.2021 o 21:17, Tola napisał:

 

Na koncie ze zbiórki jest 762,70 zł.

Dziękuję, czyli mamy zaledwie na sterylizację i badania 😞 

Krucho z finansami... 😞 Dianka odmawia jedzenia karmy, mokrej w ogóle nie je, suchą tylko podziubie jak już jest mocno głodna, p. Marzenka podejrzewa że karma ma za małe granulki. Przydałoby się wziąć parę suchych mniejszych opakowań karm na próbę, aby znaleźc taką, która przypasuje i Dianka zaczęła jeść jak powinna... Ale pieniędzy juz brakuje 😞 Jejku.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2021 o 23:24, Tyśka) napisał:

Dziękuję, czyli mamy zaledwie na sterylizację i badania 😞 

Krucho z finansami... 😞 Dianka odmawia jedzenia karmy, mokrej w ogóle nie je, suchą tylko podziubie jak już jest mocno głodna, p. Marzenka podejrzewa że karma ma za małe granulki. Przydałoby się wziąć parę suchych mniejszych opakowań karm na próbę, aby znaleźc taką, która przypasuje i Dianka zaczęła jeść jak powinna... Ale pieniędzy juz brakuje 😞 Jejku.

Można byłoby spróbować zrobić zbiórkę na samą sterylizację...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2021 o 23:35, Tola napisał:

Można byłoby spróbować zrobić zbiórkę na samą sterylizację...

Tylko jest mało czasu:( Sterylizacja w środę. Jak będzie znana kwota to będzie łatwiej. Ja popatrzę czy nie mam jakimś cudem czegoś na bazarek... Na szybko zrobiłabym na diankowe potrzeby. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2021 o 23:37, agat21 napisał:

To napisz od razu jak będziesz wiedzieć

Tak, staram się na bieżąco pisać... nawet dzisiaj tworzyłam post transportowy i usuwałam ogłoszenie Dropsa, będąc w sklepie budowlanym. Nie muszę chyba Wam mówić jaką mąż ma minę, kiedy ciągle jestem na łączach i zdaję relacje na wątku 😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2021 o 23:42, Tyśka) napisał:

Diana uciekła!!! 

Pani Marzenka jest na antybiotyku... Przed chwilą usłyszała wycie Dropsa. Wybiegła. A Diany nie ma!!! Pobiegła za nią na ulicę, zobaczyła suczkę, a ta... w nogi!!! Boze!!!

O matko! Musi wciąż być przerażona. Ale może wróci. Przecież ona tam nie zna okolicy.. Tylko dom pani Marzeny. Tam dostawała jedzenie i opiekę. Musi wrócić. To ona przeszła przez bramę jakoś? Przez ogrodzenie?

Link to comment
Share on other sites

Diana krąży..., ale na widok Pani Marzenki uciekła 😞 Ma otwartą furtkę, p. Marzenka ją podgląda teraz z okna, aby nie spłoszyć... suczka krąży koło furtki co jakiś czas, ale ma opory, aby wejść. 😞

Nie mam pojęcia jak uciekła! Do tej pory nie miała takich zapędów.

Link to comment
Share on other sites

Diana nie wróciła sama, właśnie Pani Marzenka mi opowiada. Diana przez ten czas biegała tu i tam, co chwile meldowała się pod którąś z furtek i szła dalej. Trzeba było suczkę wziąć sposobem i zamknąć jedną furtkę, schować się z drugiej strony podwórka i kiedy suczka weszła z przodu domu na posesję, Pani Marzenka szybko i niespostrzeżenie zamknęła drugą furtkę i dorwała Dianę. Kiedy Diana zobaczyła, że Pani Marzenka idzie w jej stronę i nie ma jak uciec to się położyła i dała się wziąć na ręce, i zanieść do gospodarczego. Radość Dropsa była nie do opisania, Pani Marzenka chora, biegała w szlafroku i kapciach za suczką, więc mam nadzieję że nie rozchoruje się bardziej.

Diana przeskoczyła płot, a ten jest wysoki. Nie wiadomo teraz co robić, bo skoro dwa razy już to jej się udało to będzie próbować dalej. A z przodu domu są psie rezydentki. Dalej - ulica 😞 Pani Marzenka jutro pojedzie do brico po wyższe przęsła, aby zabezpieczyć lepiej teren, ale nie wiadomo czy to wystarczy.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...